17 ارزان قیمت آمازون پیدا کرد که شما پول را نجات دهد در دراز مدت

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.شاید شنید

توسط DASTESALAMATT در 1 تیر 1399

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شاید شنیده اید که می گویند در آن طول می کشد تا پول را به پول? خوب, آن را نیز طول می کشد پول برای صرفه جویی در پول گاهی اوقات. صرف کمی پول در چیزی است که در حال حاضر و در حالت ایده آل آن را خواهید پرداخت صرفه جویی در خود را سخت به دست آورده دلار در آینده است. برای مثال خرید چیزی برای رسیدگی به TLC بخشی برای لوازم خانگی و امیدوارم شما نمی خواهد که به تماس با یک repair pro در هر زمان به زودی. مراقبت مناسب از یک گلدان و آن را تاریخ و زمان آخرین شما نزدیک به یک عمر است. سازماندهی شربت خانه خود را به راه راست و هیچ چیز به پایان می رسد قبل از اینکه شما به یاد داشته باشید به خوردن آن.

می خواهم به صرفه جویی بیشتر از آن پول نقد سخت سرد است که شما خیلی سخت برای به دست آوردن ؟ سرمایه گذاری در این نه بیش از حد گران قیمت آمازون می یابد.

1. سبز, پرخور زیستی-جریان تخلیه نوار

2. سیزده سرآشپزها درجه مواد غذایی روغن های معدنی

نگه داشتن خود را در کاسه چوبی, قاشق و تخته برش در شکل نوک بالا توسط چرب آنها را یک بار در در حالی که. جست و خیز این مرحله و چوب است که به احتمال زیاد به کرک و یا پیچ و تاب در طول زمان است.

خرید: سیزده سرآشپزها مواد غذایی درجه روغن معدنی 12 دلار برای 12 اونس

3. Affresh ماشین ظرفشویی تمیز کننده

بله ماشین ظرفشویی یک ابزار است که شما استفاده کنید برای پاک کردن چیزهای دیگر. و در عین حال شما هنوز هم نیاز به همچنین پاک گفت: ماشین ظرفشویی. آمازون خریداران وسواس با این مسائل است و ما به تازگی پیوست fan club, بیش از حد. ما مانند این قرص برای یک دست کردن عمیق تمیز زمانی که همه چیز نیاز به یک خوب د-gunking.

خرید: Affresh ماشین ظرفشویی را تمیز و 6 دلار برای شش

باید چند سخت برای تمیز کردن بطری های آب در زرادخانه خود را? اجازه ندهید که آنها را کپک زده یا ناخالص. پاپ فقط در یکی از این تمیز کردن تبلت و آن را به تمام کسانی که سخت برای رسیدن به مناطق برای شما. نرم افزار نکته: ما همچنین می خواهم به استفاده از این قرص برای تمیز کردن گاه به گاه گلدان یا دو.

خرید: بطری, روشن, 8 $برای 12

5. لولا Wowables قابل استفاده مجدد حوله کاغذی

هنگامی که شما فکر می کنم در مورد حوله کاغذی که شما در واقع خرید آنها را برای تنها هدف از پرتاب آنها را دور. (و همچنین اضافه کردن بی ارزش به محل دفن زباله!) به جای خرید آنها را دوباره و دوباره سعی کنید با یک بار خرید از این فوق العاده جذب حوله های پارچه ای. آنها حتی همه نورد را به فقط به عنوان در دسترس به عنوان به طور منظم حوله کاغذی.

خرید: لولا Wowables قابل استفاده مجدد حوله کاغذی, $20 30

Zip-top پلاستیک baggies نیز بی فایده مجرم در برابر خط پایین خود را. خرید تعداد کمی از این و شما باید آنها را در دست به استفاده دوباره و دوباره.

خرید: Stasher ساندویچ کیسه $12

یکی از آخرین ایده در این ورید: به جای خرج کردن پول در بسته بندی های پلاستیکی زنبور عسل, بسته بندی می تواند گام. و بر خلاف پلاستیکی و قرار دادن آن در واقع بهتر است بیشتر از آن استفاده می شود.

خرید: زنبور عسل قرار دادن 18 دلار برای یک مجموعه ای از سه

8. شراب دور شراب قرمز لکه

این مسائل خواهد شد صرفه جویی در پول خود را خشک و تمیز کردن لایحه (و از بین بردن نیاز به تماس در اثاثه یا لوازم داخلی نرم افزار). این آثار بله در شراب قرمز بلکه سان گری و لکه قهوه.

خرید: شراب دور Red Wine Stain Remover, 8 $برای 12 اونس

9. دایره کامل محکم C چدن قلم مو و زداینده

ما از این عشق پرفروشترین قلم مو برای چدن — و همچنین تمیز کردن به طور کلی از گلدان و تابه. و حتی برای خراش دادن مواد غذایی غذاهای قبل از آنها در ماشین ظرفشویی. آن را outlast هر اسفنجی (بله اسفنج ارزان هستند اما آنها می توانند در طول زمان اضافه کردن!).

خرید: دایره کامل محکم C چدن قلم مو و زداینده $8

10. قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی

قبل از coronavirus تغییر فروشگاه های مواد غذایی, بسیاری از مغازه ها شارژ شد و پنج سنت در هر کیسه کاغذ و ما تصور کنیم که اجرا خواهد شد دوباره در برخی از نقطه. خود را به ارمغان بیاورد کیف و صرفه جویی در آن سکه است.

خرید: قابل استفاده مجدد کیسه های مواد غذایی, $12 برای چهار

11. Tovolo شیشه لیسه کاردک

هر کره بادام زمینی یا ژله چپ در یک شیشه است که به معنای واقعی کلمه مانند ترک ، این بلند, لاغر, کفگیر به شما کمک خواهد کرد خراش از هر تاریخ و زمان آخرین بیت در نتیجه طولانی تر شدن نیاز به خرید بیشتر.

خرید: Tovolo شیشه لیسه کاردک برای تکان دادن $9

12. SimpleHouseware Stackable می توانید دندانه دار کردن سازمان

کنسرو کالا تمایل دارند در حالی که به آخرین اما از آن آسان است به از دست دادن آهنگ از آنچه که جدید در مقابل آنچه در آنجا بوده است در حالی که برای. این سازمان می تواند به نگه داشتن همه چیز در نظم به طوری که هیچ چیز بد می رود قبل از اینکه شما می توانید آن را دریافت کنید.

خرید: SimpleHouseware Stackable می توانید دندانه دار کردن, سازمان, $24

13. Cole & Mason تازه گیاه حافظ

سبزی تازه می خواهی به سرعت. این گیاه حافظ می تواند کمک به آنها را آخرین دیگر, به طوری که شما لازم نیست برای رفتن به عقب و خرید بیشتر. ما عشق که بالا قابل تنظیم است (به تناسب گیاهان از تمام اندازه ها) و که آن را به یک بادی درب و تقسیم قابل حمل. اوه, و این واقعیت است که آن را واقعا کار می کند.

خرید: Cole & Mason تازه گیاه حافظ $23

14. ThermoPro دماسنج گوشت

ما تمام زمان های مورد علاقه دماسنج است که کمی گران تر, بنابراین اگر شما به دنبال یک بودجه دوستانه انتخاب کنید اجازه می دهد تا ما را به نشان می دهد پرفروشترین ThermoPro. چگونه آن را به شما صرفه جویی در پول ؟ اگر شما تا به حال سوخته یک استیک یا خشک کردن برخی از مرغ شما پاسخ می دانم.

خرید: ThermoPro گوشت دماسنج $14

15. FoodSaver شارژی غذا وکیوم سیلر

نه تنها می تواند این خلاء سیلر کمک به شما توقف غذا به آن را آخرین دیگر, اما آن را نیز بدان معنی است که شما می توانید شروع به خرید برخی از چیزهایی که به صورت فله (که تقریبا همیشه به شما پول ذخیره کنید). توجه: به صورت دستی این گزینه شما نیاز به ویژه کیسه های, اما شما می توانید آنها را استفاده مجدد.

خرید: FoodSaver شارژی غذا وکیوم سیلر $25

بیات حبوبات? تراشه های که تا خیس آنها را به پرتاب? نه ممنون! این GripStics کمک خواهد کرد که نگه داشتن یک بار باز کیسه های تازه برای دیگر.

خرید: GripStic, $20 برای 12

17. Takeya لوکس دم سرد سرد قهوه ساز

اگر شما آن را شنیده ام هنگامی که شما آن را شنیده اید یک میلیون بار: ساخت قهوه در خانه را به شما هزینه راه کمتر از اگر شما بودند به خرید آن. قهوه ساز شما را دوست دارم و در واقع شما با استفاده از. ما عاشق این یکی به دلیل آن می تواند به راحتی راه اندازی برای ایجاد تمرکز است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در داغ و یا سرد, نوشیدنی است.

خرید: Takeya لوکس دم سرد سرد قهوه ساز, $25tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب