18 خوشمزه غذاهای جانبی که جفت کاملا با کباب گوشت خوک

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

کمر گوشت خوک کباب با آن طلایی, مناقصه پوسته و مرطوب و انعطاف پذیر مرکز ممکن است باهوش ترین وعده غذایی برای خدمت به زمانی که شما تغذیه جمعیت. اگر شما مانند گوشت خوک و یا گوشت این بزرگی خفیف ادب قطع خواهد شد راست تا کوچه شما. هر چند آن را خواستار طولانی تر به طبخ گوشت خوک و گوسفند به اندازه کافی ساده است برای طبخ در weeknight و مقرون به صرفه تر از گوشت گاو گوشت پشت مازو یا دنده نخست.

نحوه خرید کمر گوشت خوک. اگر شما در حال خرید یک کمر گوشت خوک کباب برای اولین بار وجود دارد چند چیز شما می خواهید به نگه داشتن در ذهن. کمر کباب به طور معمول بین دو تا چهار پوند و شما می خواهید برای برنامه ریزی در مورد 8 اونس از گوشت برای هر نفر. شما همچنین ممکن است آن را ببینید برچسب عنوان مرکز برش کمر گوشت خوک کباب (بدون استخوان برش) مرکز برش کباب گوشت خوک و یا مرکز برش دنده کباب (یک استخوان-در برش).

بهترین راه برای طبخ کمر گوشت خوک. هنگامی که به دنبال دستور العمل های مهم است به یاد داشته باشید که کمر گوشت خوک متفاوت از مازو گوشت خوک است که نازک تر و کوچکتر است. کمر گوشت خوک کباب بزرگتر هستند و قرض خود را به سرعت برشته در فر یا پخته شده در اجاق گاز آهسته به جای حرارت بالا.

طرح خود را مخلفات. چالش بعدی در خدمت کمر گوشت خوک کباب چیزی است که برای خدمت در سمت. هرگز ترس! ما باید 18 مورد علاقه ما مخلفات است که نه تنها آسان بلکه طعم و خوشمزه را در کنار خود کاملا پخته کمر گوشت خوک کباب.

بهترین سیب زمینی و مخلفات برای کمر گوشت خوک

آنچه که کمر گوشت خوک به جز بهانه ای برای ایجاد و خوردن پوره بو داده یا آبش سیب زمینی ؟ سیب زمینی شیرین مستثنی هستند و نه یک ظرف خشنود سیب زمینی تنوری.

دلچسب طرف برای کمر گوشت خوک

اگر دلچسب نشاسته ای طرف است که در آن شما در حال تکیه به یاد داشته باشید که سیب زمینی ها نه تنها بازی در شهر. خامه و پوره گل کلم دلچسب پخته مک و پنیر و یا حتی با شکوه ملاقه از اذوقه و نوشابه بلغور را جفت هست.

سبزیجات و سبزی که با کمر گوشت خوک

به یاد داشته باشید کباب ستاره از جدول و گاهی اوقات بهتر است برای نگه می دارد و به طرف ساده است. شما نمی توانید به اشتباه با چیزی تازه و پر جنب و جوش مانند broccolini (کلم بروکلی را طولانی تر و باریک پسر عمو) ترد لعاب کلم بروکسل یا یک ظرف punchy پژمرده kale.

اگر شما می خواهید چیزی به رنگ سبز اما به دنبال تغییر و معمول خود را بخارپز یا کبابی-گیاهی ظرف سمت صف من پیشنهاد می کنم یک سالاد یا سالاد کلم? سعی کنید یک سالاد گرم با سبزها پژمرده و بیکن (امتیاز جایزه برای یک اواز یا موسیقی دو نفری از گوشت خوک!) از جشن آشپزی (ما مارس سال 2020 آشپزی باشگاه انتخاب) شیرین و خوش طعم سالاد کوسکوس یا شاید یک ترد سالاد کلم شامل کلم بروکلی, کلم یا کلم بروکسل. همه از این گزینه های ماهرانه تعادل آبدار, گوشت و سیب زمینی بر روی صفحه است.

نوبت شما: آیا مورد علاقه خود را مخلفات به جفت با کمر گوشت خوک? به ما بگویید که در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر