2 قوطی و برخی از مرغ: ساده ترین و خوشمزه ترین فوری گلدان شام من می دانم

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

وجود دارد برخی از ایده های مواد غذایی است که من احساس می کنم رک و پوست کنده نگران های چرا که آنها فقط به نظر می رسد بسیار آسان آشکار است. آیا همه این را می دانند در حال حاضر ؟ من belaboring پایه? اما اگر یک چیز وجود دارد من آموخته اند که در 15 سال مواد غذایی نوشتن آن است که آنچه به نظر می رسد صدای موج به یک آشپز ممکن است الهامی را به دیگری. بنابراین در حالی که من این ریسک را از شما نورد چشمان شما اجازه به اشتراک گذاشتن مورد علاقه من فوری قابلمه غذا را با شما.

این تبدیل به یک وعده غذایی من تکیه بر عملا هر هفته و یک پادزهر برای من بیشتر سوخته شب. این فرمول می رود مانند زیر:

من روگرفت از تمام که به لحظه گلدان و یا اجاق گاز فشار الکتریکی تنظیم آن برای بالاکوک برای حدود 25 دقیقهپس از آن اجازه انتشار فشار به طور طبیعی (با نام مستعار آهسته راه). نتیجه یک پر رو ذوب خورش مرغ است که می تواند در سمت چپ یا تکه های خرد شده با مقدار زیادی از غنی لوکس سس بریزید و روی برنج یا ماکارونی.

این که آسان است. من اصلا از کار افتاده و یا قهوه ای مرغ; من حتی نمی نمک آن است. گاهی اوقات اگر من احساس علاقه داشتن به من پرتاب در چند مشت موسیر یا یک کیسه یخ زده اسفناج.

کلید شیر نارگیلکه به نظر می رسد برای مطلا کردن تقریبا هر ظرف با غنای خود را. آن را نیز امتداد (اغلب گران) بجوش و خروش آمدن سس کمی بیشتر است. در سس مطلق من علاقه مایا Kaimal هندی سس به خصوص Goan نارگیل که واقعی برگ کاری در آن و شگفت آور روشن و تازه عطر و طعم. اما من این را با تمام انواع:, تایلندی, ادویه کاری, ویتنامی, سس, حتی ساده سس گوجه فرنگی. هر ومزه بجوش و خروش آمدن سس (12 اونس-ish) انجام خواهد شد.

نیز وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را برای تعویض. من از این با سینه مرغ به جای ران; من آن را انجام داده ام با بیشتر یا کمتر از سه پوند از گوشت مرغ است. من ساخته شده آن را با مرغ منجمد (همان زمان کوک; آن را فقط طول می کشد کمی طولانی تر برای رسیدن به فشار). من اجازه انتشار فشار به آرامی تمام بعد از ظهر و خورش نشستن بر گرم تا شام. من منتشر فشار به سرعت در یک عجله به خوردن. گاهی اوقات من ترک مرغ را در تکه های بزرگ; گاهی اوقات من تکه تکه آن را با چنگال.

هک من حتی محروم مانده مرغ به طور کامل و با استفاده از گل کلم به عنوان یک گیاه خوار ایستاده است. من فقط ریخته در یک تن از گلچه گل کلم (آنها ممکن است حتی یخ زده) و پخته شده به صورت کمی, کمتر, زمان, پس از آن منتشر شد فشار بلافاصله. کاملا خوشمزه است.

این یک بزرگ-دسته ای شام است که حتی بهتر از روز دوم. و این برای من با ارزش است که خطر کمی پایه: هر کس نیاز به یک دست کردن وعده غذایی آسان و در حال حاضر. درست است ؟

بیشتر معجزه وعده های غذایی از Kitchn

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>