20 دستور العمل های شام آسان است که با شروع برنج

برنج است که چنین ارزان و آسان به را آسان برای ذخیره و آسان به استفاده از آشپزخانه اصلی آن می تواند احساس ضروری است. ما شرط می بندم شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک آشپزخانه که در آن وجود ندارد حداقل یک نوع از برنج مواجه نگردند در شربت خانه. مهم نیست که چه نوع از برنج شما در حفظ و ذخیره در آشپزخانه شما, آن را آسان به طبخ در اجاق گاز و آسان تر به طبخ در پلوپز. ما حتی آزمایش انواع روش های پخت و پز و پیدا کردم (gasp) مایکروویو کار می کند! برنج فوق العاده است برای وعده غذایی دبستان و برای کشش باقی مانده و پروتئین در یک وعده غذایی کامل است.

آمده صرف غذا بیشتر از این نقش یک نقش حمایت. اما چرا سعی نمی ساخت برنج ستاره نشان می دهد ؟ این 20 دستور العمل را بلند برنج از آن طرف ظرف وضعیت و آن را به مرکز صفحه. ما باید ایده ها از گوشت و دانه فرنگی به سوپ و هم بزنید سیب زمینی سرخ کرده. بنابراین دفعه بعد شما دنبال آن هستید در یک کیسه برنج در شربت خانه خود را به تعجب اگر شما می توانید آن را به شام انتخاب یکی از این ظروف و پخت و پز!

1. یک قابلمه خامه ای مرغ و برنج غذای مرکب از گوشت وارد

این یک قابلمه شام بسیار سازگار: مبادله در دلی یا ژامبون بوقلمون برای, مرغ با استفاده از یکی دیگر از پنیر و یا سعی کنید تکان دهنده برخی از کلم بروکلی منجمد به گلدان.

دستور العمل: یک قابلمه خامه ای مرغ و برنج غذای مرکب از گوشت وارد

2. Wok-رایگان مرغ سرخ شده با برنج

برنج سرخ شده است که بدون شک بهترین راه برای تبدیل تاریخ و زمان آخرین شب مانده به رضایت بخش غذا است. شما می توانید با استفاده از تقریبا هر تازه منجمد و یا حتی سبزیجات مانده برای این دستور غذا است که باعث می شود آن را بی نهایت سازگار است.

دستور العمل: چگونه بهترین برنج سرخ شده با مرغ بدون Wok

3. برنج قهوه ای کاسه با تخم مرغ

4. گوجه فرنگی-ریحان مرغ و برنج

چه چیزی باعث این دستور غذا را به خصوص جذاب است که همه چیز را — برنج و مرغ پخته شده را با هم در یک ظرف غذای مرکب از گوشت وارد. که باعث می شود آن را یک انتخاب عالی برای زمانی که شما به دنبال یک دست کردن شام است که تغذیه یک جمعیت.

دستور العمل: گوجه فرنگی-ریحان مرغ و برنج

5. یک گلدان Weeknight کثیف برنج

این پیچ و تاب و کلاسیک, لوئیزیانا, ظرف با هم می آید و بدون سر و صدا در یک گلدان و لود شده با تند andouille سوسیس مرغ است که می افزاید: عطر و طعم و توده کردن آن.

دستور العمل: One-Pot Weeknight کثیف برنج

6. گوشت و کلم بروکلی سرخ شده با برنج

دو چینی بایگانی اطلاعات مورد علاقه های شما — گوشت گاو و کلم بروکلی سرخ شده و برنج — پیوستن به نیروهای در این شام سریع. اگر شما می خواهم برای ظرف را حتی ساده تر در خود مبادله در کلم بروکلی منجمد گلچه.

دستور غذا: گوشت و کلم بروکلی سرخ شده با برنج

7. عسل-میگو سیر Stovetop برنج غذای مرکب از گوشت وارد

8. قارچ پخته Risotto با پیاز کاراملی

این آرامش risotto پرش معمول بی پایان تکان دهنده. به جای آن پخته تا حد زیادی دست کردن در فر. نتایج هر بیت به عنوان خامه و خشنود.

دستور غذا: قارچ پخته Risotto با پیاز کاراملی

9. بادمجان سرخ شده و برنج قهوه ای کاسه با زردچوبه بخارا

10. وحشی کاسه برنج با عدس قرمز کاری و اسفناج

کاهش در قبل از شام زمان پخت و پز با ساخت وحشی برنج برای این رضایت گیاهی دانه کاسه یک یا دو روز در پیش است. بقیه این عطر و طعم-بسته بندی شده در ظرف می آید با هم در فلش.

دستور العمل: Wild کاسه برنج با عدس قرمز کاری و اسفناج

11. قشنگ عدس, قارچ, برنج و پخت

این بدون گوشت خورش طراحی شده است برای تغذیه جمعیت, اما, دریغ نکنید برای کاهش این دستور در نیمی اگر شما اتفاق می افتد به پخت و پز برای کمتر. فقط با استفاده از 8×8 اینچ ظرف و اصلاح کردن یک زن و شوهر دقیقه زمان پخت.

دستور العمل: قشنگ عدس, قارچ, برنج و پخت

12. آسان مرغ و برنج سوپ

13. کیمچی برنج سرخ شده با سبزی

به راحتی ممکن است بیشتر سنتی برای صبحانه, اما ما هیچ مشکل در تبدیل آن به یک صبحانه-برای-شام وضعیت.

دستور العمل: چگونه به راحتی برنج فرنی

(اعتبار تصویر: ایمان دیورند)

15. مرغ و برنج پخت

این یخ-پیش غذا به prepped زمانی که شما وقت اضافی یا نیاز به رها کردن یک ظرف به یک under-the-آب و هوا ، به آن نیاز دارد نزدیک به یک ساعت به طبخ اما کاملا پخته نتایج به ارزش زمان انتظار.

(اعتبار تصویر: اما کریستنسن)

16. آهسته پز مرغ Burrito کاسه

ما عشق آهسته پز دستور العمل و آن این است که آسان به جمع آوری است که به مقصد برای تبدیل شدن به یک مورد علاقه. همه شما نیاز به یک چند دقیقه اضافی در صبح و شما می توانید این ظرف در حال انتظار برای شما پس از کار.

دستور العمل: آهسته پز مرغ Burrito کاسه

اگر شما با حوصله تمام دیگر برگر گیاهی وجود دارد خارج وجود دارد, از آن زمان به سعی کنید این گیاه خوار وحشی برنج همبرگر. ما آماده هستیم برای دیدن خود deliciousness گسترش یافته است.

دستور غذا: برنج وحشی همبرگر

18. Andrea Nguyen فو سرخ شده با برنج

ما نمی تواند یک لیست کامل از غذاهای برنج و ترک کردن ریزوتو. این لذتبخش ذرت خامه ای نسخه یکی از مورد علاقه ما است. اگر شما قادر به استفاده از ذرت تازه, بجوش و خروش آمدن ذرت cobs در سهام قبل از آن اضافه شده به ارباریو برنج به آنها را در عمق از عطر و طعم.

دستور العمل: ذرت شیرین Risotto

20. ماهی آووکادو و کاسه برنج

فانتزی که کنسرو تن ماهی را با علاوه بر این از برنج قهوه ای, آووکادو دانه های کنجد و پرتقال و زنجبیل پانسمان. آن را به ظرف مناسب برای جلب رضایت ناهار و یا پایین کلید شام.

دستور غذا: ماهی آووکادو و کاسه برنج

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>