20 دستور العمل های آسان برای شکستن خود کلم بروکلی شیار

کلم بروکلی یک سبزی برای نگه داشتن در آماده است. آن را دلچسب و خوشمزه و آسان راه برای دور کردن یک وعده غذایی با چیزی سبز. اگر شما به خودتان پیدا کنید اجتناب از تازه کلم بروکلی در فروشگاه از آنجا که شما نگران آن بد خواهد شد قبل از اینکه شما می توانید آن را منجمد مسائل فقط به عنوان سالم و با وجود راه آسان برای آن را به طعم و مزه بزرگ است.

و در حالی که شما می توانید خرید کلم بروکلی سر (اصل فقط گلچه), ما به شدت توصیه به صرفه جویی در پول و خرید کلم بروکلی با ساقه. آنها نه فقط خوراکی آنها خوشمزه است. در واقع من می خواهم استدلال می کنند که کلم بروکلی, ساقه هستند بهترین بخشی از این سبزی. در اینجا چیزی است که من با آنها انجام دهد.

اما از آن آسان است به سقوط در همان الگوی قدیمی با کلم بروکلی — بخار پز با کمی کره و نمک ، اگر شما به دنبال برای شکستن رایگان خود کلم بروکلی, rut, شما می توانید کباب آن و یا اصلاح آن را به یک ترد سالاد و یا شما می توانید پستو با آن بیش از حد. در اینجا 20 بیشتر الهام بخش, کلم بروکلی, دستور العمل های برای کمک به شما در نگه داشتن این خانواده مورد علاقه در چرخش بدون خسته شدن.

ادامه مطلب: همه چیز شما می خواهید بدانید در مورد کلم بروکلی

1. میگو و کلم بروکلی Lo Mein

این دوستدار خانواده دسته کوچک موسیقی جاز شیرین میگو ترد-مناقصه کلم بروکلی و مرزه رشته فرنگی می آید با هم در فقط یک کمی بیش از نیم ساعت

دریافت دستور غذا: میگو و کلم بروکلی Lo Mein

2. پروتئین بالا و کلم بروکلی و پنیر چدار تخم مرغ کلوچه

در اینجا برای شروع روز خود را با پروتئین گیاهی بسته بندی شده صبحانه. ساخته شده در پیشبرد این قابل حمل صبحانه است و فقط به عنوان رضایت بخش مستقیما از یخچال به عنوان آن گرم است. هر یک بسته بندی شده با دوز دو برابر از پنیر و سبزیجات برای اندازه گیری خوبی.

دریافت دستور العمل: با پروتئین بالا کلم بروکلی و پنیر چدار تخم مرغ کلوچه

3. سیر بو داده کلم بروکلی

در اینجا یک کلاسیک دستور العمل را در جیب عقب خود را. کمی مزه تند سرکه برنج توازن خارج خاکی بوداده طعم ساده این طرف.

دریافت دستور العمل: سیر بو داده کلم بروکلی

4. نور و آسان سالاد کلم بروکلی

این روشن-نسخه کلاسیک, کلم بروکلی, سالاد کلم خال خال با چاک دار بادام و مویز خوب ترد ظرف جانبی برای لذت بردن از در کنار گوشت یا ماهی است.

دریافت دستور العمل: نور و آسان سالاد کلم بروکلی

5. کلم بروکلی و پنیر فتا سالاد ماکارونی

شما می توانید با تشکر از شور فتا و briny زیتون برای آوردن زندگی به این سالاد پاستا است. از آن لذت ببرید سرد اتاق-دما یا حرارت آن بالا است.

دریافت دستور العمل: کلم بروکلی و پنیر فتا سالاد ماکارونی

6. توفو و سالاد کلم بروکلی با کره بادام زمینی, سس

اگر شما هنوز برای دریافت به دانستن صعود کلم بروکلی, سالاد کلم, آماده به سقوط در عشق است. این فروشگاه مواد غذایی راحتی باعث می شود برای یک سالاد است که حفظ آن crispness برای روز و ضربه محکم و ناگهانی است برای آماده سازی. شما همچنین می توانید خود را بسازید سالاد کلم با صرفه جویی و برش تا ساقه!

دریافت دستور العمل: پنیر سویا و کلم بروکلی, سالاد با کره بادام زمینی, سس

7. بو کلم بروکلی & پنیر چدار سوپ

برشته کلم بروکلی قبل از اضافه کردن آن به این دیگ سوپ باعث می شود برای یک نسخه که به مراتب بیشتر در عمق. فوق العاده تیز پنیر چدار آشنایی طعم و سیب زمینی باعث می شود آن را فوق العاده ضخیم و خامه بدون رفتن دریا در فراورده های لبنی.

دریافت دستور العمل: بو کلم بروکلی & پنیر چدار سوپ

8. کلم بروکلی و اسپاگتی خامه ای Frittata

این دستور غذا را برای ساخته شده است باقی است. شب گذشته اسپاگتی پخته شده و کلم بروکلی گرد هم می آیند به شکل رضایت بخش صبحانه-شایسته frittata.

دریافت به او دستور غذا: کلم بروکلی و اسپاگتی خامه ای Frittata

9. کوینولا کاسه با ترد کلم بروکلی

10. کلم بروکلی & فتا پستو

هنگامی که شما در نهایت خسته از خرد کردن در گلچه مخلوط کلم بروکلی بخار پز به یک پستو خامه ای با مقدار زیادی از جعفری و سیر و پنیر فتا. در حالی که پرتاب فوق العاده با ماکارونی, آن را نیز به عنوان یک سس برای مرغ یا ماهی و یا حتی فقط دامنگیر در نان ترد.

دریافت دستور العمل: کلم بروکلی & فتا پستو

11. لود سیب زمینی تنوری غذای مرکب از گوشت وارد

این جدی راحتی مواد غذایی — سیب زمینی و پنیر و بیکن همه لود شده را به یکی از غنی غذای مرکب از گوشت وارد. خوشبختانه گلچه های کلم بروکلی را فقط با فضیلت به اندازه کافی به تماس شام.

دریافت دستور العمل: لود سیب زمینی تنوری غذای مرکب از گوشت وارد

12. گوشت خوک و کلم بروکلی برنج کاسه

این آسان را خارج و با الهام از وعده غذایی با هم می آید سریعتر از تحویل می توانید به درب خود را با تشکر از پخت و پز سریع کمر گوشت خوک کوکوی و طعم آن بسیار تازه!

دریافت دستور العمل: گوشت خوک و کلم بروکلی برنج کاسه

13. Weeknight عمومی Tso توفو

دیگر را در, را از, توصیه می کنیم در ماهی تابه سرخ کردن توفو قبل از اضافه کردن مواد تشکیل دهنده دیگر. نگه می دارد که تکه های سفت و ترد زمانی که با هم پرتاب با مناقصه کلم بروکلی و شیرین, سس تند.

دریافت دستور العمل: Weeknight عمومی Tso توفو

14. Stovetop تن Orzo غذای مرکب از گوشت وارد با کلم بروکلی

بچه ها درگیر زمانی که مونتاژ این قشنگ گیاهی-بسته بندی پیتزا. آنها را دوست دارم که آن را با هر رنگ از رنگین کمان. (و آنها حتی ممکن است صحبت به تلاش هر رنگ!) آوردن رنگ سبز کلم بروکلی ، این مورد علاقه ما راه را به خوردن سبزیجات و پیتزا بیش از حد.

دریافت دستور العمل: رنگین کمان پیتزا

16. مرغ و کلم بروکلی آلفردو

این دستور العمل های ساده باعث می شود چهار freezable بخش است که شما می توانید بیرون بکشد و به کار هنگامی که شما نیاز به یک رضایت ناهار بسته بندی شده.

دریافت دستور العمل: مرغ و کلم بروکلی آلفردو

17. پارمسان جو کاسه با بوداده کلم بروکلی و تخم مرغ عسلی

18. سریع کدو گردوی سفید کاری

این کاری قرمز تایلندی به اندازه کافی قابل توجهی خود را در آن به لطف کلم بروکلی و کدو, اما اگر شما می خواهید برای اضافه کردن یک کمی پروتئین به آن احساس رایگان به بازی شیر یا خط در مکعب از توفو یا مرغ خرد شده.

دریافت دستور العمل: سریع کدو گردوی سفید کاری

19. یک کتری مرغ با سیر, کلم بروکلی و Croutons

20. مرغ و کلم بروکلی, پاستا پنه

راز عنصر در این ظرف است که قطعا پنیر خامه ای که نه تنها باعث ایجاد یک کرم, سس برای ماکارونی, اما همچنین می افزاید: یک نسیم تا حدی تانگ به آن است. اگر شما بوداده کلم بروکلی پیش از آن در هفته و برخی از ساقه به استفاده از این است که یک محل عالی برای انجام آن است.

دریافت دستور العمل: مرغ و کلم بروکلی, پاستا پنه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>