20 ناهار دستور العمل های شما می توانید به یک پیتا

وقتی که می آید برای ناهار یک ساندویچ است که همیشه یک کلاسیک انتخاب کنید. اما واقعا وجود دارد تنها پس چقدر شما می توانید بین دو منظم ol’ برش نان. مبادله که نان ساندویچ برای یک پیتا اما این یک مسابقه متفاوت است. مطمئن شوید که شما می تواند پر کردن یک پیتا با کاهش سرد به عنوان شما خواهد معمول خود را ساندویچ اما این است که واقعا فقط شروع: گزینه های خود را در رفتن راه فراتر از آن.

از تخم مرغ و سبزی های برگ دار به گوشت و غلات سالاد ناهار را جالب تر با یکی از این 20 دستور العمل های آسان است که مناسب به مسائل داخل نان پیتا.

Pitas تقریبا راه حل من برای ساخت سالاد — هر و همه انواع سالاد — سریع و رضایت بخش با یک دست غذا. برگ سبز, سالاد, هیچ, کاهو, سالاد و دانه سالاد ها همه بازی منصفانه. و هنگامی که خود را پیتا پر کردن شامل دلچسب مواد مانند دانه لوبیا و یا حبوبات ناهار مونتاژ می تواند به خوبی در پیشبرد.

می خواهید به نوبه خود تخم مرغ نیمرو به ناهار کرایه? همه شما نیاز دارید این است که یک پیتا. کرکی تخم مرغ نیمرو و قطعه قطعه سخت آب پز تخم مرغ میدارد من برای چاشنی در داخل یک پیتا جیب هر چند به صداقت هر نوع تخم مرغ به کار خواهد کرد. شما حتی می توانید برش خامه ای frittata یا تخم مرغ غذای مرکب از گوشت وارد به قطعات کوچک برای پر کردن نان پیتا.

از مرغ خرد شده به سالاد تن ماهی به فوق العاده خوش طعم پخته شده گوشت چرخ کرده, گوشت, یک انتخاب عالی برای چاشنی به یک پیتا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de