20 دستور العمل های که با استفاده از نعناع تازه

این درست است که یک بهار تازه نعناع باعث می شود دوست داشتنی برای چاشنی زدن به تقریبا هر چیزی خدمت شما اما من ای

توسط DASTESALAMATT در 9 مرداد 1399

این درست است که یک بهار تازه نعناع باعث می شود دوست داشتنی برای چاشنی زدن به تقریبا هر چیزی خدمت شما اما من اینجا هستم تا به شما یادآوری می کنند که آن را قادر به خیلی بیشتر. نعناع یک گیاه فوق العاده برای نگه داشتن در اطراف آشپزخانه — یا به رشد خود را! (فقط نگه داشتن آن به دور از گیاهان دیگر شما در حال رشد به دلیل آن را پیشی آنها را.)

به عنوان یک گیاه آشپزخانه این جفت زیبا و با انواع غذاهای. فکر می کنم از آن به عنوان یک حتی روشن تر لایو نسخه های رایج دیگر سبزی مثل جعفری و ریحان. آن را فراهم می کند و فوری zip به هر آنچه در آن اضافه شده و قطعا وجود دارد هیچ کمبود چه چیزی را با نعناع تازه. پرتاب آن را به صبح خود را چرب و یا یک ساعت یک مبارک کوکتل را نعنا پستو به بالا مرغ مخلوط آن را به یک خنک شیب و یا پرت کردن آن به سالاد. اگر شما یک دسته نعناع برای کار با نگاه به این 20 نعناع دستور العمل برای یک الهام بخش کمی.

در حالی که این خاورمیانه سالاد به طور معمول ساخته شده با بلغور orzo باعث می شود برای یک جایگزین سرگرم کننده. بهتر است شما احتمالا در حال حاضر یک جعبه ماکارونی در شربت خانه خود را در حال حاضر.

دریافت دستور العمل: Orzo Tabbouleh

2. ویتنامی-سبک مرغ و ماکارونی, سالاد

3. مزه دار شده با پنیر فتا-سالاد چغندر

شما می توانید با استفاده از ترکیبی از هر سبزی تازه شما باید برای این قشنگ چغندر سالاد اما نعناع و شوید جفت به خصوص به خوبی با تمام طعم در اینجا.

دریافت دستور العمل: مزه دار شده با پنیر فتا-سالاد چغندر

4. اسپاگتی با ترد Pancetta نخود فرنگی و Burrata

5. خامه و سس ماست و خیار یونانی

این همیشه یک ایده خوب به یک کاسه از این سس ماست و خیار در یخچال. شیب سبزیجات به آن به عنوان یک میان وعده کش رفتن آن را در ساندویچ و دسته علف و غیره از آن در مرغ گریل شده استیک و ماهی.

دریافت دستور العمل: خامه, سس ماست و خیار یونانی

این دانه سالاد بسیار قابل تنظیم: استفاده از برنج قهوه ای به جای farro سعی کنید انواع مختلف زیتون جست و خیز شیلی و حتی اضافه کردن سبزیجات دیگر به آن مانند گوجه فرنگی یا فلفل قرمز بو داده.

دریافت دستور العمل: یونانی-ish دانه سالاد

7. استیک و برنج سالاد ماکارونی با نعناع و بادام زمینی

در حالی که juleps نعناع بیشتر لذت می برد به طور سنتی برای Kentucky Derby آنها بیش از حد طراوت را به صرفه جویی برای تنها یک روز در سال است.

دریافت دستور العمل: پارچ Juleps نعناع

9. گل کلم سرخ با نعنا و نخود گسترش

10. لیمو سالاد مرغ و لوبیا با نعناع پستو

12. هندوانه و نعناع Frosé

هندوانه و نعناع طبیعی, همکاران, و اگر شما به دنبال برای خنک کردن این راه برای انجام آن است.

دریافت دستور العمل: هندوانه و نعناع Frosé

13. پرتغالی-سبک نعناع برنج

نعناع تازه بخار پز با برنج و پس از آن عطر شیرین تزریق در سراسر گلدان. شما می خواهید به شریک این کار را با هر چیز و همه چیز شما همه فن حریف بق در این تابستان.

دریافت دستور العمل: پرتغالی-سبک نعناع برنج

این تازه و ترد سالاد یک راه احساس فانتزی و در عین حال همراه با هم در یک فلش و می داند که چگونه به بازی ظرف جانبی برای فقط در مورد هر چیزی که شما در حال پخت و پز است.

دریافت دستور العمل: Minty نخود ضربه محکم و ناگهانی سالاد

15. ضرب تابستان کوسکوس با هندوانه و پنیر فتا

16. Minty نخود شیرین و ماسکارپونه شیب

نخود فرنگی منجمد یک دسته نعناع تازه و خامه ماسکارپونه هستند که سه نفر که واقعا کمک خواهد کرد که شما خود را غوطه بازی.

دریافت دستور العمل: Minty نخود شیرین و ماسکارپونه شیب

17. لبنی تمشک انبه و نعنا اسموتی

بله شما قطعا باید افزودن نعناع به مخلوط خود (اگر شما در حال حاضر!). جفت آن را با هر نوع توت آناناس و نارگیل به صورت فوق العاده نوشیدنی طراوت.

دریافت دستور غذایی: لبنیات-رایگان تمشک انبه و نعنا اسموتی

18. نخود و جو و کدو سبز روبان سالاد با پنیر فتا و نعناع

19. سرد چای سبز با نعناع و زنجبیل

20. نخود ضربه محکم و ناگهانی با مایر لیمو و نعناع

دریافت شروع به سر با سفید کردن ضربه محکم و ناگهانی نخود و دستگاه های همزن با هم سرکه بریزید در پیشبرد اما صبر کنید تا زمانی که درست قبل از خدمت برای اضافه کردن نعناع و پس از آن رنگ پر جنب و جوش باقی می ماند و نمی آلود.

دریافت دستور العمل: نخود ضربه محکم و ناگهانی با مایر لیمو و نعناعtinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب