20 متفکر (و مقرون به صرفه!) هدیه شما می توانید تحویل داده اند فقط در زمان برای روز مادر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در حالی که ما همچنان به تمرین خود انزوا و آن را ایمن می گویند که روز مادر در حال رفتن به نگاه کمی متفاوت این سال است. بسیاری از آجر و ملات فروشگاه ها مجبور به بستن درهای خود را, اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید هنوز هم انتخاب کردن چیزی زیبا برای مادر — بسیاری از ما آنلاین خرید از ایمنی از خانه ما.

شایان ذکر است هر چند که بسیاری از شرکت ها در حال تجربه حمل و نقل تاخیر بنابراین شما می خواهید به اجازه می دهد برای زمان اضافی برای اطمینان از شما در حال حاضر کاهش یافته است خاموش خود مادر آستان فقط در زمان برای روز خاص خود را در مارس 10. و در حالی که آن را جهانی واقعی است که مادران به شدت سخت به فروشگاه برای این سال به خصوص خواستار قلبی و متفکر و در عین حال کاملا عملی هدیه. و چون او خود را مادر او را درک آن خیلی بیشتر اگر او می داند که شما نمی صرف بیش از حد بر روی آن. برای کمک به شما برای شروع ما گرد تا 20 گزینه های که هزینه 40 دلار یا کمتر است.

1. کلر V. برای Anthropologie دوبلکس لیوان

2. عطر و طعم Infuser بطری آب

به مادر و انگیزه ای برای ماندن هیدراته با این باهوش های شیشه ای بطری آب که می آید با عطر و طعم infuser. همه او را به انجام است انتخاب کنید مورد علاقه خود میوه ها و سبزیجات یا گیاهان (یا مخلوط هر سه!) و لذت بردن از مزایای آب های طعم دار و بدون پنهان شکر و مواد افزودنی.

خرید: طعم Infuser بطری آب 15 دلار

ما طرفداران بزرگ از این شیک سازگار با محیط زیست برش هیئت مدیره (از آن ساخته شده ما Kitchn ملزومات لیست!), که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ریز ریز کردن همه چیز از پیاز پخته خرچنگ. سردبیر لورن آزمایش هیئت مدیره و گزارش داد: “هرگز آن را اسلاید در سراسر شمارنده در حالی که من سفت مانند برخی از دیگر برش تخته را (که فوق العاده خطرناک!).” عمده به علاوه اگر شما نگران در مورد حفظ مامان انگشتان امن در آشپزخانه.

خرید: این reBoard, $35

4. تا سال De Provence بادام صابون مایع

متنعم آن دست که مراقبت را برای شما با این لوکس صابون دست که بسته بندی شده با خوبی حاوی کره درخت روغن قلم. به علاوه بوی (گل های سفید بیش از مشک) حمل و نقل خواهد شد او را به حومه شهر فرانسه — حتی اگر تنها برای 20 ثانیه.

خرید: Companie De Provence دست صابون $32

5. The Barefoot Contessa آشپزی توسط Ina Garten

مادر مانند دستور العمل های او سزاوار بود قرار داده و بر روی یک پایه. و این کتاب آشپزی ایستاده را حفظ دستور العمل های خود را درست در سبک تر و با تکیه به کتاب دستور غذا در برابر قهوه ساز یا fussing با اپل kickstands. به علاوه وجود یک هوشمندانه طراحی شده سوراخ که از طریق آن شما می توانید مار اپل/تلفن بند ناف و پس از آن را ساخته شده از جامد سنگ مرمر براشهای را به سادگی پاک کردن.

خرید: سنگ مرمر آشپزی ایستاده $23 (به طور معمول $29)

7. دیوید چای آرامش کیت

را هم چای بعد از ظهر کمی خاص تر با این آرامش کیت از دیوید چای. اگر مادر استفاده نمی شود به چای شل هیچ نگرانی — کیت همراه با چای فیلتر (دفعات بازدید: fillable چای کیسه ای) همراه با سه سست برگ چای طعم (اسطوخودوس گراوند Tulsi آرامش و سنبل الطیب شب) و ساتن, ماسک دور چشم, تاب با کلمات “خواب Beautea.” شما رسما مورد علاقه کودک!

خرید: David چای آرامش کیت $28

برای مادرم می خواهم که برای همیشه فوق العاده کاسه در دست (من قطعا می کند!), این شیک کاسه از محل ما هستند و علاوه بر کامل به مجموعه خود را. آنها خوب برای خدمت نرخهای, سالاد و پیش غذا, بلکه فوق العاده مفید در حالی که غذا prepping. به علاوه در حال حاضر شما می توانید آنها را به صورت اضافی 15% تخفیف با کد kitchn.

خرید: جای ما کنار کاسه $38 (به طور معمول $45)

9. AeroPress قهوه جوش و اسپرسو ساز

10. ویلیامز سونوما شراب چیلر

مگر اینکه الگوهای رفتاری شده اند به ما دروغ سکس عشق شراب است. بنابراین شما می توانید دقیقا جشن روز مادر بدون تصدیق کرد که این بانوی خاص در زندگی شما سزاوار به نشستن در پایین قرار داده و پاهای خود را بالا و جرعه مورد علاقه خود را شیشه ای از Pinot Grigio. به همین دلیل او نیاز به این براق شراب چیلر آمار.

خرید:آشپزخانه باز با ویلیامز سونوما مات شراب چیلر 15 دلار (به طور معمول $20)

11. سنگ چخماق فرانسوی بازار حمل و نقل کردن کیسه

کیسه های پلاستیکی ممنوع سراسر اکثر ایالات در ایالات متحده تا دنده بالا, مامان و کمک به صرفه جویی در برخی از پول (اکثر فروشگاه های مواد غذایی شارژ برای استفاده مجدد از کیسه های پلاستیکی) با این ناز و محکم string خرید totes که مجهز به مسافت یک بار سنگین است. به علاوه آنها می آیند در سه رنگ های شاد و اگر همه چیز کثیف او فقط می تواند آنها را پاپ در شستشو.

خرید: سنگ چخماق فرانسوی بازار حمل و نقل کردن کیسه $20

12. صنعتگر نان ساخت کیت

13. بهار بهشت نی منتشر

مناسب برای اتاق خواب و اتاق نشیمن یا آشپزخانه — هر کجا که مادر در غرفه این نی منتشر کننده او را برای رفتن به لذت بردن از ظریف whiffs بهار wafting از طریق خانه خود را. و در حالی که آن را آسان و بدون سر و صدا برای استفاده ما هم دوست دارم که آن را در دسترس در چهار عطر (انار گل صد تومانی شیر نارگیل و انبه و توت قرمز کهربا و پیچ امین الدوله) طوری انتخاب کنید که او مطمئن به عشق است.

خرید: بهار بهشت نی منتشر $21 (به طور معمول $28)

14. Urban Outfitters قوری شیشه ای

15. W&P قابل حمل سرامیک پورتر لیوان

به یک استراحت از پخت و پز به طور منظم و به جای هدیه خود را به راحتی از یک وعده غذایی-کیت سرویس. یکی از نویسندگان ما Patti شده است با استفاده از آبی صحن برای بیش از دو سال و می گوید: “من کاملا توصیه آبی صحن. در واقع می گویند ما آن را دوست دارم کتمان حقیقت خواهد بود.”

خرید: آبی صحن کارت هدیه 40 دلار

17. شیشه های دودی باغ رشد کیت

آیا مادر باید قلب یک باغبان اما یک انگشت شست? یا شاید او می خواهد به باغبانی اما اینطور نیست که فضا برای آن ؟ را وارد کنید: دودی باغ شیشه ای رشد کیت. هر کیت (انتخاب بین ریحان, نعناع و بابونه و اسطوخودوس) می آید با همه چیز او نیاز به رشد گیاهان بدون خاک از جمله دستورالعمل های دقیق. فقط آب اضافه کنید و صبر کنید برای مامان برای شما ارسال عکسهای جدید پنجره باغ.

خرید: شیشه های دودی باغ رشد کیت $25

18. باقلا جعبه قهوه نمونه

ارتقاء مادر قهوه صبح به فانتزی وضعیت با یک ماه اشتراک به باقلا ، سیاتل-بر اساس قهوه شرکت ارسال خواهد شد در سراسر چهار کباب از برندهای مشهور مانند شهرستان هرکیمر, Zoka Vita Ladro و تخته سنگ. همچنین شامل: یادداشت مزه, دم, راهنمایی و صنعتگر کارامل برای چیزی شیرین است.

خرید: باقلا جعبه قهوه نمونه $24

19. Brightland بیدار فوق العاده روغن زیتون

20. تفنگ کاغذی Co. دستور قلع

کمک به مامان سازماندهی همه او را محبوب خانواده ی دستور غذاها با این سبک دستور قلع می آید که در سه لذت الگوهای. هر قلع شامل 24 خالی کارت های دستور غذا و 12 تقسیم اما جعبه را نیز متناسب با استاندارد 3-توسط-5-اینچ کارت های شاخص.

خرید: تفنگ کاغذ Co. دستور قلع $29 (به طور معمول $34)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im