2020 بهترین-فروش کتاب آشپزی (تا کنون) نباید به عنوان یک شگفتی آمده

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به عنوان مشکل آن است که به اعتراف ما بیش از نیمه راه از طریق سال است که بدان معنی است که ناشر هفتگی منتشر کرده است BookScan داده ها را برای شش ماه اول سال 2020 از جمله فهرست پرفروش ترین کتاب سال. و وجود دارد تنها یک کتاب آشپزی در top 20 که آنها منتشر شد و این جوانا Gaines’ ماگنولیا جدول حجم 2.

کتاب آشپزی که تنها آمد و از چهار سال به سال فروش بیش از یک و نیم میلیون نسخه. حتی بیشتر چشمگیر در فروش آن شماره در طول این زمان از انزوا است که کتاب های زیرنویس است “مجموعه ای از دستور العمل های برای جمع آوری.” این است که کتاب آشپزی خبرنامه رنگ آمیزی اخبار صفحه قرار داده و آن را “به تعجب به هیچ وجه.”

دلیلش این است که واشنگتن پست در حال حاضر اشاره کرد که Gaines غالب آشپزی صنعت با مقاله خود را پرسیدن “چرا غذا رسانه ها چشم پوشی بهترین-فروش کتاب آشپزی 2018?” آن سال اولین کتاب او نیز دوم-بهترین فروشنده در سراسر این کتاب میباشد.

Gaines’ وکو مبتنی بر امپراتوری که ریشه از او HGTV نشان می دهد Fixer Upper با شوهرش تراشه شامل خود ماگنولیا فروشگاه آنلاین و ماگنولیا در بازار پیچیده است. مانند بسیاری از پرفروش اشپزی ماگنولیا کتاب فروش نه تنها غذاها بلکه این ایده که قادر به یک زندگی خواهم که از نویسندگان. پوشش نشان می دهد مواد غذایی بسیار کمی دارند و هیچ یک از آن پخته شده — آن را به روندی خنثی تن پارچه های نرم و چشم نواز دکور و گیاهان است که می تواند شما را به خانه خود را.

اما دستور العمل وجود دارد — قابل توجه 145 از آنها کمتر — از جمله قارچ-Gruyére quiche و کبابی مرغ bruschetta. اگر شما تعجب کنید که اگر این کتاب را برای شما, شما می توانید به یکی از دستور (خامه مرغ poblano سوپ) امتحان کنید در اینجا — اشاره ای به آنچه Gaines تماس “بهترین سوپ هر کدام از ما تا به حال.”

می خواهید بیشتر cookbook خبر ؟ اشتراک پائولا فوربس’ آشپزی عضویت در خبرنامه رنگ آمیزی صفحات.

نائومی Tomky

نویسندگان

مستقر در سیاتل نویسنده Naomi Tomky با استفاده از شور و شوق بی امان برای خوردن همه چیز را به حرکت خودش را در سراسر جهان به عنوان برنده جایزه غذا و سفر نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de