25 دستور العمل های آسان را با کوینولا

طبخ یک دسته از کوینولا — یا بر روی اجاق گاز یا در خود را فوری گلدان — و شما رو گیری برای انواع, آسان, وعده های غذایی سالم و بی خطر. در حالی که آن را اغلب به عنوان یک دانه کوینولا است که در واقع یک دانه و آن را بسته بندی شده با پروتئین و فیبر و آن را رضایت بخش علاوه بر این در هر کجا از آن استفاده می شود. کوینولا یک عطر و طعم ملایم با کمی گرم, دیوانه, کمرنگ, که به معنی آن را آسان به همکاری با طیف گسترده ای از مواد تشکیل دهنده.

قبل از پخت و پز تا هر کوینولا دستور العمل های شما می خواهید تا مطمئن شوید که آن را خوب بشویید ، (بله, شما باید شستشو کوینولا. این حذف پوشش محافظ به نام ساپونین است که می تواند کوینولا پخته شده طعم تلخ و واقعی است که آیا شما با استفاده از سفید و قرمز و یا سیاه و سفید کوینولا.)

از فرنی و صبحانه کاسه به لود سالاد و دانه کاسه در اینجا 25 کوینولا دستور را امتحان کنید.

صبحانه است که با شروع کوینولا

وجود دارد بسیاری از راه های به کار کوینولا به صبحانه خود را معمول است. سعی کنید اضافه کردن برخی به خود را به طور منظم دسته ای از بلغور جو دوسر حجیم کردن یک صبحانه سالاد و یا با استفاده از کوینولا به عنوان پایه ای برای یک صبحانه سالم و بی خطر کاسه.

1 / 7

کوینولا-غلات بلغور جو دوسر

ساخته شده با نارگیل و شیر و شربت افرا, کوینولا و فاقد گلوتن جو و گرم شدن ظرف صدر با میوه های تازه برای خوشمزه و سریع اولین وعده غذایی روز است.

دریافت دستور العمل

2 / 7

پروبیوتیک صبحانه کاسه

این روده پسند صبحانه کاسه حاوی غلات سبوس دار و سرخ کرده سبزی یک yolky تخم مرغ, خامه, ماست, آوکادو و مقدار زیادی از زبانه دار kraut به فضل هر نیش.

دریافت دستور العمل

3 / 7

تابستان صبحانه سالاد

همراه با تخم مرغ سرخ شده و برخی از هم پاشیده بیکن حرکت شبیه چمچه زنی دیوانه کوینولا به معنی این صبحانه سالاد بسته در پروتئین به شما را پر کنید تا.

دریافت دستور العمل

4 / 7

صبحانه دانه کاسه مخلوط

این صبحانه دانه کاسه ویژگی های کوینولا و فولاد جو برش است و با طعم زنجبیل و لیمو. آن را در روز یکشنبه و لذت بردن از در طول هفته.

دریافت دستور العمل

5 / 7

جنوب غربی کوینولا صبحانه کاسه

این سالاد کوینولا لود شده با ذرت, لوبیا سیاه و گشنیز و نگه می دارد به روز در یخچال است. صدر با یک تخم مرغ است که باعث می شود یک برنده صبحانه و به راحتی می توانید به عنوان یک ناهار.

دریافت دستور العمل

6 / 7

7 / 7

دستور العمل های سالاد کوینولا

کوینولا سالاد می تواند به دو شکل: این پروتئین غنی از بذر هم می تواند در خدمت به عنوان پایه از سالاد و یا شما می توانید ترکیب چند قاشق را به سالاد سبز به صورت عمده آن را. یکی از چیزهایی که شما می خواهید به یاد داشته باشید که در هر زمان شما غذا دبستان سالاد کوینولا گسترش کوینولا پخته شده بر روی یک ورق پخت و پاپ آن را در یخچال برای در حالی که کمی. این کمک می کند تا کوینولا سرد سریع تر و اجازه می دهد تا دانه هر فرد به نگه داشتن آن toothsome بافت.

1 / 9

Tex-Mex سالاد کوینولا

مخلوط با کوینولا لوبیا سیاه و پر جنب و جوش و سبزیجات تازه و صدر با zippy فلفل قرمز, لیمو ترش و سرکه بریزید, این غذای مختصر سالاد که هر کس می تواند غذا خوردن.

دریافت دستور العمل

2 / 9

مدیترانه ای سالاد کوینولا

این نور و سالاد تازه در شروع هفته و حفاری به آن را برای روز. آن را فقط نگه می دارد بهتر است.

دریافت دستور العمل

3 / 9

4 / 9

5 / 9

6 / 9

7 / 9

8 / 9

9 / 9

تابستان گیاهی دانه سالاد

این نور سالم سالاد کوینولا پر با سبزیجات فصل تابستان و پرتاب در یک پستو سرکه بریزید.

دریافت دستور العمل

کوینولا کاسه ی دستور غذاها

حقیقت این است که زمانی که شما در حال پخت و پز تا یک کاسه غذا هر نوع از برنج یا دانه کار خواهد کرد به عنوان یک پایگاه است. اما چه اتفاقی می افتد به من تکیه اغلب. این می افزاید: عطر و طعم دار (به خصوص قرمز و یا سیاه و سفید گونه) و یک پانچ اضافی از پروتئین است.

1 / 5

مرغ یونانی دانه کاسه

این مرغ یونانی دانه کاسه با الهام از کلاسیک سالاد یونانی و لیمو-گیاه مرغ و صدر با یک زبانه دار 3-مواد تشکیل دهنده سس فتا.

دریافت دستور العمل

2 / 5

3 / 5

بادام زمینی و مرغ, قدرت, کاسه

این تغذیه بادام زمینی, مرغ, کاسه, بسته بندی شده با کوینولا یک رنگین کمان از سبزیجات به پایان رسید و با خامه سس بادام زمینی.

دریافت دستور العمل

4 / 5

5 / 5

کوینولا مخلفات

اگر شما بوده ام به پخت و پز یک گلدان ساده کوینولا به عنوان شما بروید به سمت ظرف در اینجا چند ایده های سرگرم کننده به آن را یک گام بیشتر است. سعی کنید گیاهی بسته بندی شده تهیه پلو یک ریف در tabbouleh یا فلفل پر شده.

1 / 4

2 / 4

3 / 4

کوینولا Tabbouleh

در این ریف سنتی tabbouleh را بلغور می شود با جایگزین مناقصه کیک کوینولا. آن را جلوتر سمت ظرف یا ناهار.

دریافت دستور العمل

4 / 4

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de