25 آسان طرف به خدمت با دنده

اگر شما تعجب آنچه که به خدمت با دنده شام به دور از غذا می دانم که وجود دارد بسیاری از گزینه های خوشمزه. شما هرگز نمی توانید به اشتباه با هر یک از تابستان کلاسیک مثل لوبیا پخته و ذرت در چوب بلال, سالاد ماکارونی یا سالاد سیب زمینی; آنها برخی از بهترین مخلفات برای دنده. در اینجا 25 مطلق مورد علاقه من طرف خود را برای پر کردن صفحه است.

سالاد سیب زمینی نهایی تابستان طرف و علاقه زوج با گوشتی, چسبنده, دنده. جدید سالاد سیب زمینی زیر یکی از خانواده ما مورد علاقه و شما هرگز نمی توانید به اشتباه با نسخه کلاسیک.

لوبیا پخته و لوبیا, سالاد

لوبیا پخته کلاسیک و دنده سمت زیرا آنها دارای مزه تند گوجه فرنگی پایه مکمل ترین دنده پاک. نمی جست و خیز سرد لوبیا و سبزیجات و سالاد و یا به عنوان آنها می تواند prepped و سرد پیش رو بسیار شبیه به دنده خود را.

سالاد ماکارونی با پرتاب یک زبانه دار پانسمان و حاوی سبزیجات است که یک شریک عالی به سخت بازپرسی کردن از دنده. به ویژه به دلیل آن را به یک طرف است که حتی بهتر است هنگامی که آن را در پیشبرد.

هنگامی که ما در جنوب زندگی می کردند ما اغلب انتخاب های مورد علاقه ما BBQ مکان خود را بر اساس ماکارونی و پنیر به تنهایی. مهم نیست که چه درجه حرارت است و خارج از آن را غیر ممکن را به دنده ها و در نظر نمی جانبی مک و پنیر. و این که آیا شما آن را در فوری گلدان برای ما پنج عنصر نسخه یا یک گلدان دستور العمل شما می توانید مطمئن باشید که هر دستور غذا است که بدون سر و صدا و برگ شما را با خامه فوق العاده خوشمزه و نتیجه.

ذرت در چوب بلال (و بیشتر)

وجود دارد که کمتر از یک وعده غذایی است که بهتر ساخته شده توسط ذرت در چوب بلال آیا آن را آب پز روی اجاق گاز سوخته در کوره و یا پخته شده در خود را فوری گلدان که قطعا شامل دنده ها. هر چند اگر شما می خواهید به تغییر همه چیز کمی ذرت پودینگ غذای مرکب از گوشت وارد است که فقط بلیط.

سایر سبزیجات مورد علاقه

با مخلوط لوبیا و گوجه فرنگی و بامیه و ذرت succotash طرف خوب است به تعادل بشقاب شما. به صورت سنتی گیاهی ظرف سمت سعی کنید کلم برگ سبز و یا سبزی لوبیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de