25 Low-Carb دستور العمل برای آخر هفته غذا در دبستان

من یک مؤمن قوی است که غذا در دبستان است یک ایده خوب ، اما اگر شما در حال تلاش برای کاهش کربوهیدرات و یا اتفاق می افتد به دنبال یک رژیم غذایی کم کربوهیدرات می تواند ثابت می کند به خصوص مفید است. برای شروع قرار دادن در یک زمان کمی برای وعده غذایی قبل از دبستان هفته نورد می شود می تواند از بین بردن این سوال که چه چیزی برای خوردن صبحانه به شما در تنظیم به صورت سالم و کم کربوهیدرات ناهار و حفظ weeknight پخت و پز را به حداقل برساند. آن را نیز می تواند واقعا به شما کمک کند به ماندن در مسیر خود را با شمارش کربوهیدرات.

به آن را آسان ما وارد برخی از مورد علاقه ما کم کربوهیدرات وعده غذایی ایده های دبستان با 25 low-carb, صبحانه, ناهار و شام, دستور العمل های است که می تواند یا prepped و یا به طور کامل مونتاژ جلوتر از زمان برای خوردن آسان در طول هفته. ما به شدت نشان می دهد فیس بوک در این لیست برای همه آینده خود را در وعده غذایی دبستان جلسات.

صبحانه

وجود دارد برخی از واقعا خوشمزه را پیش رو گزینه های که آن را به کم کربوهیدرات صبحانه. اگر هدف شما این است برای نگه داشتن چیزهای آسان را می توان به عنوان یک دسته از سخت پخته شده تخم مرغ به غذا خوردن در طول هفته. شما همچنین نمی توانید به اشتباه با یک گیاهی frittata یا قشنگ تخم مرغ فنجان. ما حتی چند دستور العمل های سفالی است که نگه داشتن کربوهیدرات کم با شروع با پنیر.

1 / 9

آسان Keto صبحانه تخم مرغ کلوچه

بیش از هر چیز این پروتئین های بسته بندی شده keto تخم مرغ کلوچه برای هر کسی که دوست دارد رضایت بخش ترکیبی از قشنگ, تخم مرغ, سیب زمینی شیرین و بیکن.

دریافت دستور العمل

2 / 9

3-پنیر خامه ای Frittata فنجان

این فنجان تنها چیزی که برای پروتئین-ناهار بسته بندی شده رضایت از مدرسه میان وعده و یا سالم suppers خدمت کرده با یک روش ساده سالاد سبز.

دریافت دستور العمل

3 / 9

مرزه کلوچه با Prosciutto & پیازچه

به نگه داشتن آنها را در کم کربوهیدرات پایه این کلوچه بیشتر پنیر و تخم مرغ از آرد بنابراین نتیجه این است که کمتر مانند فنری خوب پخته شده و بیشتر شبیه به یک دلپذیر mash-up از quiche و کلوچه.

دریافت دستور العمل

4 / 9

5 / 9

بیکن Gruyère تخم مرغ گزش

جست و خیز خط در استارباکس و این غنی از پروتئین تقلیدی sous vide تخم مرغ به جای گزش — هیچ sous vide مورد نیاز است.

دریافت دستور العمل

6 / 9

تخم مرغ کلوچه

این را جلوتر تخم مرغ کلوچه بسته بندی شده با پنیر و سبزیجات به صورت قابل حمل و کم کربوهیدرات بالا و پروتئین صبحانه.

دریافت دستور العمل

7 / 9

8 / 9

فوری گلدان تخم مرغ آب پز سخت

ما رفتن به تکنیک برای ساخت تخم مرغ آب پز سخت در فوری گلدان است که به نام 5-5-5 روش. آن را آسان برای حفظ و بازده کامل ادم تخم مرغ در هر زمان.

دریافت دستور العمل

9 / 9

ناهار

بهترین ناهار برای غذا دبستان را حفظ خواهد کرد به روز در یخچال و برخی (مانند کنجد سالاد مرغ) در واقع حتی بهتر است که این هفته می رود. ساندویچ خود را کاملا مناسب; در عوض خدمت لود ایتالیایی-سبک سالاد مرغ و یا گیاهی بسته بندی سالاد تن ماهی بیش از یک تخت سبزی, کدو نودل یا برنج گل کلم.

1 / 9

Mason Jar تن Niçoise

آمادگی این کلاسیک تشکیل شده سالاد در پیشبرد لایه های آن را در یک شیشه میسون و شما را جلوتر ناهار که کاملا چشمگیر است.

دریافت دستور العمل

2 / 9

ایتالیایی, سالاد مرغ

این عطر و طعم-بسته بندی سالاد مرغ ساندویچ لود شده با گیاهان دارویی و پیچیده در زبانه دار دیژون سرکه بریزید.

دریافت دستور العمل

3 / 9

ماهی قزل آلا بتس

اگر شما عشق کنسرو ماهی تن هستند اما به کنسرو ماهی قزل آلا, این بتس خواهد شما را متقاعد برای حفظ دومی مواجه نگردند در آشپزخانه خود را در تمام زمانها.

دریافت دستور العمل

4 / 9

5 / 9

6 / 9

7 / 9

مرغ پخته و سبزیجات

این دستور غذا را همراه با هم در 20 دقیقه و برگ شما را با یک پروتئین-ناهار بسته بندی شده برای این هفته است. به نوبه خود آن را در یک کاسه با یک گل کلم پایه برنج آن را در خدمت بیش از سبزی و یا قرار دادن آن در یک نان ذرت مکزیکی.

دریافت دستور العمل

8 / 9

واضح تن ماهی-سالاد کلم پیچ

بار خود را سالاد تن ماهی با کلم ترد و شما هرگز به بازگشت به دشت سالاد تن ماهی دوباره.

دریافت دستور العمل

9 / 9

شام

هنگامی که در پایان این روز در سراسر رول و شما خسته هستید و احساس نمی مانند پخت و پز, آن را آسان به در تکیه هر چه راحت ترین است. این زمانی است که غذا در دبستان احساس می کند مانند یک هدیه ها. یک پرش در هفته با یک بسته بزرگ از تکه تکه گوشت یا مرغ یا قشنگ گیاهی بسته بندی شده غذای مرکب از گوشت وارد.

1 / 7

پستو مرغ

این سینه مرغ با پوشش در پستو و پخته شده با گوجه فرنگی گیلاس در حال oh-بسیار سریع و آسان است.

دریافت دستور العمل

2 / 7

لازانیای کدو سبز

این کم کربوهیدرات لازانیا معاوضه نازک ورقه کدو سبز برای رشته فرنگی لازانیا که شیفت تاکید به بهترین نقاط لازانیا: رب گوجه فرنگی سس و پنیر و سبزی.

دریافت دستور العمل

3 / 7

فشار-اجاق گاز Kalua خوک

پسماندهای یخ به زیبایی پس از استفاده از برخی از تکه تکه گوشت خوک در این هفته و ذخیره کردن بقیه در فریزر برای زمان دیگری.

دریافت دستور العمل

4 / 7

پارمسان مرغ و کلم سرخ کرده

یک چلپ چلوپ از شراب سفید, آبگیری لیمو و مقدار زیادی از Parm در حال راز ساخت سینه مرغ و کلم پیچ کاملا دوست داشتنی شام.

دریافت دستور العمل

5 / 7

5-مواد تشکیل دهنده سوسیس و پیاز شکم پر

دریافت شروع به سر با پیاز برشته پوسته ساخت پر کردن و چاشنی پیاز بنابراین همه که سمت چپ انجام دهید این است که پاپ پخت غذا در فر قبل از شام.

دریافت دستور العمل

6 / 7

7 / 7

آسان مرغ سوخاری Carnitas

شروع هفته با یک دسته از آبدار carnitas سپس آنها را تبدیل به tacos quesadillas و شام-شایسته سالاد.

دریافت دستور العمل

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de