29 تعجب آور هک خواهیم کرد که شما را بسیار بهتر گیاه پدر و مادر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

آیا انگشت شست خود را به رنگ سبز است یا … نه آنقدر سبز که آیا شما یک گیاه و یا یک جنگل را به ارزش, در اینجا برخی از گیاه مراقبت از راهنمایی که می تواند کمک به نگه داشتن سبزی را نه تنها زنده است اما با شکوه.

1. برش گوشه ای از یک اسفنج و تعیین آن به عنوان گیاه خود duster.

گرد برگ می تواند کمک به آنها فتوسنتز به بهترین توانایی های خود و همچنین باعث می شود آنها را نگاه تازه و تمیز. شما فقط تعدیل اسفنج کمی و با قلم مو آن را بیش از هر برگ به آنها را به درخشش. برش گوشه ای خود را خاموش کارخانه اسفنج به نگه داشتن آن تشخیص از آنهایی که شما با استفاده از ظروف و وان حمام.

2. استفاده از پوست موز برای گرد و غبار خود را از گیاهان برگ.

3. آب گیاهان خود را با یک شبه نوشیدن آب در صبح است.

یکی دیگر از استفاده مجدد نکته: استفاده از آب آشامیدنی شما را در nightstand خود را یک شبه به آب برخی از گیاهان خود را هر روز صبح. این ساخته شده است در هیچ زباله های معمول جلوگیری از پراکنده آبیاری برای گیاهان تشنه.

4. استفاده از سخت آب پز تخم مرغ آب به آب گیاهان خود را.

پوست تخم مرغ سرشار از کلسیم کمک می کند که برای خنثی کردن pH در خاک است. هنگامی که شما سخت جوش تخم مرغ و کمی از کلسیم به پایان می رسد تا در آب تا گیاهان خود را ممکن است آن را دوست دارم. به علاوه شما در حال انجام کاری مفید با آب شما فقط می تواند پرتاب پایین تخلیه.

5. گیاهان آب با bathwater.

زمانی که گیاهان خود را نمی خوراکی (و بدون حیوانات خانگی و یا کودکان و نوجوانان هستند وعده شگفت انگیزی بر روی آنها هر دو) وجود دارد کمی آسیب در سرقت یک حرکت شبیه چمچه زنی آب از حمام به آب گیاهان خود را. آنها آن را دوست دارم اگر شما با استفاده از سولفات منیزیم در آب (بیشتر در زیر) اما شما می خواهید برای جلوگیری از آن را اگر وجود دارد هر چیزی در آب با مواد افزودنی مانند رنگ و رایحه (یعنی جست و خیز این نکته در حمام بمب در روز). گیاهان می توانید یک بیت از رقیق آب صابون ،

6. آب با سولفات-نمک حل شده است.

که در مورد نمک فرنگی اصل: گیاهان نیاز به منیزیم و گوگرد و خوشبختانه هر دو از کسانی که مواد مغذی موجود در آن است. مخلوط دو قاشق غذاخوری نمک فرنگی اصل به یک گالن آب و استفاده از آن به آب گیاهان خود را برای تشویق bushier شادتر بیشتر گل و گیاهان.

7. ….و یا فقط استفاده از آن به عنوان یک غبار.

شما همچنین می توانید غبار گیاهان خود را با نمک فرنگی اصل, راه حل برای یکی دیگر از راه برای رساندن مواد مغذی افزایش می دهد.

8. استفاده از یک chopstick برای حمایت از تکیه گیاهان.

9. یک باغ عمودی از یک IKEA کیسه دارنده.

10. استفاده از پوسته تخم مرغ نیمه شروع به نهال.

شما لازم نیست برای خرید گلدان کوچک شروع به نهال خود را. صرفه جویی در پوست تخم مرغ خود را در حالی که برای ترک آنها را با دقت! — و پر کردن آنها با خاک به دانه خود را به سمت راست آغاز شده.

11. …و یا استفاده از مقوا خالی کارتن تخم مرغ شروع به نهال.

به طور مشابه, شما واقعا نیاز به پوسته در همه, اگر آنها را در یک مقوا و کارتن — فقط شروع به دانه داخل.

12. شروع نهال مرکبات در نیمه.

شما همچنین می توانید استفاده از نیم لایه برداری از پرتقال و گریپ فروت و یا دیگر میوه های خانواده مرکبات به عنوان استارتر گلدان به صورت دانه یا تکثیر گیاهان. فقط توخالی از پوست تا فقط پوست باقی می ماند و آن را پر از خاک است.

13. برخی از مخلوط دارچین را به خود نهال خاک.

14. نم نم پوسته تخم در خاک است.

شما می توانید پراکنده خرد شده, پوست تخم مرغ را در خود گیاه را در خاک خود برای راه دیگر برای اضافه کردن کلسیم به خاک به تعادل pH. این پوسته نیز کمک خواهد کرد برای جلوگیری از آفات مانند حلزون و راب.

15. را تکثیر گیاه نوزادان به عنوان هدیه می دهد.

یادگیری برای انتشار به معنی شما باید هدیه را برای هر کوچک “بساز شما!” مناسبت. هر گیاه متفاوت است, بنابراین شما می خواهید برای جستجو نام کارخانه خود را به یاد بگیرند که چگونه به انتشار آن است.

16. استفاده از وارونه بطری آب ترفند به آب گیاهان را در حالی که شما در تعطیلات هستید.

پر کردن یک بطری آب با آب ترک کلاه کردن و به سرعت آن را وارونه و فشار آن چند اینچ به خاک. آب را به آرامی نفوذ به خاک و مرطوب نگه داشتن آن. شما همچنین می توانید خرید قرمز مایل به قهوهای گیاه سنبله — آنها به شما ارائه می دهد کنترل بیشتری برای شیک گیاهان.

17. …و یا سعی کنید آب-فتیلهسازی روش .

18. استفاده از یخ به آب گیاهان خود را.

ترک سه حرکت یخ در بالای خاک یک بار در هفته و اجازه دهید یخ ذوب پایین و تغذیه گیاهان. مزایا: شما نمی خواهد خطر نشت آن کمک خواهد کرد که نگه داشتن شما را از بیش از آبیاری, و آن را یک راه عالی برای نگه داشتن برگ های ظریف (مانند کسانی که از بنفشه آفریقایی) از خیس شدن. این همچنین باعث می شود آبیاری گیاهان آویزان بسیار ساده تر است. اخطار: آب سرد می تواند شوک ریشه گیاهان گرمسیری بنابراین شاید تنها با استفاده از این نکته برای تعطیلات.

19. اضافه کردن خود را از قهوه استفاده می شود به خاک.

20. گروه رطوبت دوست گیاهان با هم.

گیاهان دوستان بیش از حد نیاز. اما مهمتر از خود رطوبت دوست گیاهان را به همه دادن رطوبت است که در نزدیکی گیاهان می تواند از بهره مند شوند.

21. برش باز کردن پوشک به کمک گیاهان خود را حفظ رطوبت.

شما می توانید پارگی باز کردن پوشک به منبع خود را “احتباس آب کریستال” به جای خرید آنها از مهد کودک است.

22. گیاهان خود را می نوشد از باشگاه خود نوشابه.

23. اضافه کردن بنتونیت به خاک مخلوط می succulents و cacti.

Cacti و ترجیح می succulents سریع-تخلیه خاک. شما می توانید خرید ویژه مسائل را از فروشگاه و یا مخلوط خود را با نیمی از خاک به طور منظم و نیم بنتونیت—فقط مطمئن شوید که بستر یک unfragranced رس-بر اساس انواع.

24. استفاده از عسل به ریشه گیاه قلمه.

25. استفاده از آب جوش سبزیجات به آب گیاهان خود را.

شما به استفاده مجدد از آب و مواد مغذی است که باید leeched از سبزیجات تغذیه گیاهان خود را. فقط اجازه دهید آن را سرد برای اولین بار برای جلوگیری از تکان دهنده ریشه. آب از پخت و پز ماکارونی و سیب زمینی نیز می تواند مفید برای گیاهان است.

26. هوا خاک با chopstick.

گیاه خاک فشرده می شود در طول زمان است. برای نرم کردن خاک را به بالا و به اتاق را برای ریشه آب و اکسیژن را به هر چیز خود را به آرامی فشار با نوک انگشت یک chopstick یا مداد به خاک. یک قاعده سرانگشتی مناسب این است که دو pokes در هر اینچ از گلدان قطر. شما می دانید که آن زمان به هوا زمانی که خاک نیست نگه داشتن آب به عنوان به خوبی به عنوان آن استفاده می شود.

27. پر کردن بزرگ کشاورزان با خرد قوطی نوشابه.

آنها را ارائه گردش هوا کمک به زهکشی و صرفه جویی در هزینه از خاک است. فقط مطمئن شوید که آنها در حال تمیز کردن قبل از اینکه شما شروع.

28. جای یک فیلتر قهوه در ته گلدان خود را.

29. …و یا استفاده از یک مته برای اضافه کردن سوراخ زهکشی به یک گلدان بدون آنها.

گیاهان قطعا بهتر با زهکشی مناسب. اگر شما سقوط در عشق با یک زمینی که تخلیه نمی کند, شما می توانید اضافه کردن سوراخ زهکشی. با استفاده از یک مته به طور منظم برای گلدان پلاستیکی, یک, سنگ تراشی, مته بیت برای سنگ و یا قرمز مایل به قهوهای یا الماس برش را درج بیت برای لعاب سرامیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net