ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در حالی که ما طرفداران بزرگ از هر و همه هوشمند سازمانی می یابد و ما به امتیاز اضافی برای هر چیزی که هم هوشمند-به دنبال. پس از همه, اگر چیزی است eyesore آن را نمی خواهید به شما بدهد بسیار لذت در آن است ؟ که آنچه ما را (دوباره) به Yamazaki صفحه اصلی. ما نوشته ام در مورد عشق ما به این زرق و برق دار ذخیره سازی نام تجاری و اشتیاق ما است و نه منحرف. در واقع این امکان وجود دارد که ما ممکن است آن را دوست دارم در حال حاضر بیشتر از همیشه قبل از — چون ما فقط متوجه شدم که با نام تجاری ارائه می دهد راه های بسیاری برای قرار دادن کنار یخچال به خوبی استفاده کنید.

به طرف یخچال سازی در حال انتظار برای رخ می دهد

حتی اگر شما یک itty-bitty ما شرط وجود فضای ذخیره سازی فقط در حال انتظار مورد استفاده قرار گیرد. ما در حال صحبت کردن در مورد طرف یخچال و فریزر خود را. ممکن است شما فقط ممکن است در برخورد با یک طرف و حتی هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی شما می توانید انجام دهید. جست و خیز cutesy آهن ربا و درهم و برهمی-y مقالات و سعی کنید یکی از این زرق و برق دار مغناطیسی سازمان به جای.

1. Yamazaki خانه مغناطیسی آشپزخانه سازمان رک

این باریک پایین-مشخصات قفسه بسته تعجب آور پانچ با سه جدا سازی مناطق. قفسه بالا است ایده آل برای ذخیره سازی خود را-استفاده از ادویه جات ترشی جات tucking دور تمیز کردن وسایل و یا نگه داشتن فویل آلومینیوم در آماده; بخش میانی طراحی شده است برای کاغذ یا پارچه حوله اما همچنین می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حلق آویز بطری اسپری, آشپزخانه, دستکش یا پارچه میکرو; و پایین قلاب دستی برای ابزار و دستکش فر. در این است که خود را با یک توقف نقطه برای کسانی که همه چیز شما همیشه برای رسیدن به — بدون نیاز به باز کردن درب و یا کشو.

خرید: Yamazaki خانه مغناطیسی آشپزخانه سازمان رک $38

2. Yamazaki خانه سازی سبد

پاک کردن کانتر های خود را با این هوش سبد که به راحتی می توانید نگه دارید خود را قاشق چوبی مجموعه, نمک و فلفل, روغن زیتون, و هر چیز دیگری که شما می خواهید نزدیک در دست و بدون در نظر گرفتن ارزش فضای پخت و پز. و یا تبدیل آن به یک مینی آشپزخانه, ادویه, دندانه دار کردن, و یا جایی برای ذخیره کردن ویتامین های خود را. آهنربا تکان دهنده, قوی انجام نمی شود ترس به, بار, این سبد تا.

خرید: Yamazaki خانه سازی سبد $40

3. Yamazaki Tosca مغناطیسی ظرف دارنده حوله

این راه حل ذخیره سازی می کند دقیقا همان چیزی است آن را می گوید: آن را نگه می دارد خود را ظرف بپاشید. اما این کار را در حالی که به دنبال غیرممکن شیک. در واقع آن را بسیار خوب به دنبال بسیاری از داوران توجه داشته باشید که آنها قرار داده و آن را در جلوی یخچال (به جای سمت). هر آنچه شما انتخاب می کنید خود را ظرف حوله هرگز تا به حال بهتر است به جای چسبیدن.

خرید: Yamazaki Tosca مغناطیسی ظرف حوله دارنده $17

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im