3 چیزهایی که همه باید بدانند وقتی که می آید به ضد عفونی با سفید

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

سفید کننده خانگی می تواند یک راه موثر برای دفع میکروب ها از جمله رمان coronavirus (این یکی از سه مواد ضد عفونی کننده CDC توصیه است در حال حاضر همراه با الکل و هر سازمان حفاظت محیط زیست-ثبت محصول). اما شما نیاز به مطمئن شوید که شما به دنبال متخصص دستورالعمل به درستی ضد عفونی مانند رقیق سفید کننده در نسبت مناسب و مطمئن شوید که شما در حال مخلوط کردن راه حل بلافاصله قبل از شما به آن نیاز دارید.

در اینجا چند چیز شما باید بدانید.

1. آیا لازم است برای رقیق سفید کننده (آب) برای ضد عفونی.

اگر شما در حال ضد عفونی سخت و غیر متخلخل مانند دستگیره یا شیر رسیدگی به گارد در برابر رمان coronavirus CDC توصیه می کند با استفاده از این رقیق سفید کننده راه حل: ترکیب 5 قاشق غذا خوری (⅓ فنجان) آب ژاول در هر گالن از آب و یا اگر شما نیاز به یک مقدار کوچک تر از راه حل برای درمان کوچکتر سطح 4 قاشق چای خوری از آب ژاول در هر لیتر آب است. CDC دیگر توصیه هایی برای ایمن سفید کننده نرم افزار شامل حصول اطمینان از زمان تماس از حداقل یک دقیقه و اجازه می دهد تهویه مناسب در حین و پس از استفاده.

2. همین حالا درخواست خود را سفید کننده راه حل با یک بطری اسپری.

اگر شما با استفاده از یک صفحه اصلی-رقیق محلول سفید کننده, بهترین روش برای درخواست آن را با یک دستمال که به اندازه کافی اشباع شده با رقیق کننده اجازه می دهد تا سطح شما در حال درمان باقی می ماند ترمیم و مرطوب به مدت حداقل یک دقیقه از زمان تماس.

تجاری اسپری حاوی سفید کننده و بسته بندی می شوند با واکنش های بالقوه در ذهن و هر گونه قطعات فلزی در مجلس در خصوص درمان برای جلوگیری از ایجاد یک زنگ واکنش با آب ژاول بر خلاف off-the-shelf بطری اسپری شما ممکن است خرید برای مخلوط کردن خانه, پاک کننده.

3. استفاده نکنید قبل از مخلوط رقیق سفید کننده برای ضد عفونی.

وجود یک جدول زمانی برای سفید ابرقدرت. چون سفید کننده و بی ثبات تر است در آن صورت رقیق شده که باعث می شود آن را به تنزل در اثر بهترین عمل است به خود را مخلوط سفید کننده راه حل های تازه برای هر نرم افزار. “رقیق سفید کننده می تواند تنزل با توجه به دما و نور و یا آلودگی, باعث, مواد تشکیل دهنده فعال به شکستن را به نمک و آب می گوید:” Ek. “اگر شما می خواهید به استفاده از سفید کننده برای ضد عفونی شما باید با استفاده از یک تازه مخلوط راه حل است.”

هنوز مطمئن شوید که شما باید زمان برای آماده سازی یک راه حل در این زمان شما نیاز به ضد عفونی کردن یک سطح است ؟ یک جایگزین Ek می گوید که به جست و خیز رقت مرحله در مجموع با استفاده از خارج از قفسه-سفید کننده-حاوی مواد ضد عفونی کننده محصول. کسانی تجاری ضدعفونی ماندن قفسه پایدار برای دیگر و این برچسب به شما خواهد گفت که دقیقا چه مدت آن را امن برای ذخیره و استفاده کنید.

حتی غلیظ سفید کننده باید پرتاب شود پس از برخی از زمان. “به طور معمول پس از باز کردن یک گالن ظرف سفید کننده آن را باید مورد استفاده قرار گیرد تا ظرف مدت سه ماه یا دفع به علت عدم توانایی خود را به ارائه پتانسیل biohazards خنثی” با توجه به آمریکایی تمیز کردن موسسه. هر زمان که شما برای باز کردن یک بطری سفید کننده اولین چیزی که شما باید انجام دهید این است که علامت گذاری به عنوان تاریخ در بطری با یک نشانگر دائمی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im