3 چیزهایی که برای تمیز کردن در حال حاضر است که اقامت در خانه سفارشات در حال برداشته — و 3 چیز را نادیده گرفت تا در تابستان بیش از

اگر هر چیزی تا به حال به ما نشان داد که چقدر سخت آشپزخانه های ما واقعا می تواند کار آن بوده است قرنطینه زندگی

توسط DASTESALAMATT در 1 تیر 1399

اگر هر چیزی تا به حال به ما نشان داد که چقدر سخت آشپزخانه های ما واقعا می تواند کار آن بوده است قرنطینه زندگی است. برای چند ماه گذشته آشپزخانه های ما حمایت کرده اند, صبحانه, ناهار و شام برای هر ساکن خانه ما — به علاوه تمام راحتی خوردن و اضطراب ناشی از چرا و حوصله-بچه وعده شگفت انگیزی است که می آید با زندگی در خانه در طول یک بیماری همه گیر. آشپزخانه های ما کرده اند شده است وجود دارد برای ما. و این احتمالا نشان می دهد.

در حال حاضر که خیلی از کشور است نورد از مراحل است که اجازه می دهد تا ما را به غذا خوردن در (و یا برای زمان حال در پاسیو و پیاده رو خارج از رستوران ها و آشپزخانه های ما در حال شروع به گرفتن یک کمی استراحت. بنابراین ما رقم آن را به یک زمان خوب برای تنظیم مجدد. تمیز کردن چیزهایی است که سخت کار کرده اند برای ما در طول قرنطینه کنید و آنها را در شکل نوک بالا است. نگران نباشید اگر شما نمی مجبور به پاک کردن کل آشپزخانه. (که می خواهد به صرف یک دقیقه داخل آشپزخانه در حال حاضر زمانی که خارج از آن است که شیرین تر از همیشه؟)

در اینجا چیزی است که برای تمیز کردن در حال حاضر و چه کاملا می تواند صبر کنید.

انتظار برای تمیز کردن فر فقط به معنی کار بیشتر بعد. با تمام اضافی پخت و پز شما انجام شده است در صفحه اصلی خود را فر احتمالا نقطه اوج رسیده بسیار سریع تر از شما استفاده می شود. هیچ آسیبی انجام می شود. اما با شروع تازه است یک ایده خوب و شاید حتی کمی نمادین است. شما می توانید تمیز کردن اجاق گاز خود را با جوش شیرین و سرکه و پس از آن انجام می شود شما احساس بهتر استارت آن را دوباره — حتی اگر که نیست تا پایان تابستان.

مرتبط با: 10 فر-تمیز کردن هک شما می خواهید شما می دانستید زودتر

چگونه بسیاری از پیتزا یخ زده گرم بال و قطعات مرغ پخته شده است در قابل اعتماد خود را مینی فر? خرده نمی خواهید برای تمیز کردن خود و شانس هستند که هیچ کس دیگری آن را انجام شده است آن را یا نه! تمیز کردن اجاق توستر ندارد فقط یک ماده از دهی ، خرده و ساخته شده است تا چربی ها خطر آتش سوزی. قرار نیست این کار کردن.

3 چیزهایی که شما می توانید صبر کنید برای تمیز کردن تا تابستان بیش از

اگر چه ما معمولا توصیه می کنیم یک شربت خانه تعمیرات اساسی در شروع هر فصل جدید شانس بسیار وجود دارد به هدر رفتن در آن وجود دارد. شما بوده ام به پخت و پز بیشتر از همیشه و شما شده است با تکیه بر اساسی شربت خانه بیش از هر زمان بیش از حد. که بدان معنی است که تصادفی می توانید از سوپ شما خریداری و در هوی و هوس ماه پیش احتمالا خورده شده است. ایضا برای که شیشه سس. هر چیزی که در سمت چپ وجود دارد می توانید صبر کنید. آن را یک نقطه به راست همه چیز یک smidge به عنوان شما را در مورد این چند هفته آینده, اما احساس بد نیست صرفه جویی در re-org کمی بیشتر پایین جاده.

به عنوان خود را با شربت خانه, یخچال شما است که به احتمال زیاد خیلی خالی است این روزها. (تبریک در کار راه خود را از طریق که تصادفی ادويه مجموعه شما تا به حال بر روی درب خود را!) معنی وجود دارد احتمالا مقدار در سمت چپ وجود دارد که نیاز به سازماندهی شود. ایجاد حس از آنچه شما, اما نگران نباشید در مورد پاک کردن قفسه. خارج رفتن — شما به دست آورده ام.

3. Backsplashes و دیوار

شما نمی ممکن است متوجه اثر است که با داشتن تمام خانواده خود را در خانه تمام وقت تا به حال خود را در backsplashes و دیوار. ما صادقانه مشاوره ؟ فقط آن را نادیده بگیرد و همه تا تابستان را بیش از. وجود صفر آسیبی به آن اضافه براشهای و لکه انتظار کمی در حالی که شما خود را پر از آفتاب و اجتماعی.

آنچه که شما برای تمیز کردن (یا تمیز) به عنوان stay-at-home سفارشات شروع میکند ؟tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im