3 راه برای ساخت خانه آب جوش

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

روشن و شامپانی نوشابه و آب یکی از مواد مورد علاقه در کوکتل mocktails و حتی در پخت به علاوه ما آن را دوست دارم و خود را در آن برای نوشیدن به عنوان یک جایگزین برای آب. ما عاشق شامپانی مسائل به خصوص در تابستان. این یک کام شوینده و ما نوشیدن گالن از آب گازدار و آهک با وعده های غذایی ما. به علاوه ما واقعا می خواهم به اضافه کردن آب تازه و یا طعم دهنده برای یک جایگزین سالم به نوشابه.

هزینه خرید قوطی و بطری نوشابه و یا آب معدنی آب واقعا می افزاید: اگر چه در حدود یک دلار یک بطری! بنابراین ما در حال انجام تحقیقات کمی به خانه کربناته. خبر خوب این است که شما نمی نیاز به یک فانتزی دستگاه نوشابه برای خود شامپانی آب در خانه است. جزئیات بیشتر در مورد این سه جایگزین گزینه های پایدار.

1. را در آب جوش با یک نوشابه سیفون.

در گذشته آب جوش ساخته شده در خانه و این بار با یک نوشابه سیفون — شما هنوز هم می تواند پیدا کردن, در شیشه ای نسخه از این در eBay و در مغازه های عتیقه فروشی اما در دهه گذشته مدرن نوشابه سیفون گرفته اند بیش از بازار است. این کپسول استفاده از C02 کارتریج برای اضافه کردن حباب با آب شیر. شما می توانید اضافه کردن آب میوه و طعم دهنده به آب قبل از carbonating در بیش از حد. نگه داشتن در ذهن است که شما می خواهید به نگه دارید تا با سفارش و بازیافت C02 کارتریج. وجود دارد برخی از خطر با این; شما باید به دنبال دستورالعمل های دقیق و یا بطری می تواند منفجر شود. همچنین با هزینه کارتریج شما هنوز هم به دنبال در مورد $.50 یک بطری.

2. Make your own soda دستگاه.

برای کسانی که کار راحت با چیزهایی مانند تنظیم کننده لوله و بست در اینجا یک Instructables آموزش برای ساخت خود را بار ضربه بزنید-سبک راه اندازی برای آب گازدار. او طول می کشد بسیاری از فرآیند خود را از این بسیار کامل مقاله. هزینه نهایی: حدود 100 راه اندازی و $.02 در هر لیتر.

3. سعی کنید به صورت خودکار دستگاه نوشابه.

SodaStream است که توسط دور محبوب ترین و به طور گسترده ای شناخته شده از این آشپزخانه ماشین آلات نوشابه, اما اتوماتیک ماشین آلات نوشابه می تواند به عنوان ارزان و پایدار به عنوان نوشابه سیفون. به علاوه بسیاری از عبارتند از بطری نوشابه طراحی شده برای نگه داشتن fizz بنابراین شما می توانید دسته ای شامپانی خود را تلاش. این برگ شما را با یکی دیگر از بزرگ یکی-استفاده از لوازم خانگی نشسته در آشپزخانه خود را, اما هزینه بد نیست: $80 راه اندازی و سپس در مورد $.18 در هر لیتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>