30+ بزرگ-دسته صبحانه شما می توانید جلوتر از زمان

آیا شما در تلاش برای ایجاد یک عادت خوردن یک صبحانه خوب بیشتر اما داشتن یک روی حیله و تزویر زمان ساخت آن را به

توسط DASTESALAMATT در 8 مرداد 1399

آیا شما در تلاش برای ایجاد یک عادت خوردن یک صبحانه خوب بیشتر اما داشتن یک روی حیله و تزویر زمان ساخت آن را به یک واقعیت ؟ یک راه حل وجود دارد و آن پایین می آید به آنچه که شما می توانید جلوتر از زمان. ما در حال صحبت کردن کم تلاش بزرگ-تاثیر صبحانه است که تحویل یک هفته از وعده های غذایی (گاهی بیشتر!), که شما می توانید با هم در یک جلسه پخت و پز.

پیدا کردن صبحانه گزینه های شما در واقع نگاه به جلو به خوردن و که می تواند در پیشبرد طول می کشد کار حدسی از آنچه به اولین چیزی که در صبح و پتانسیل صرفه جویی در مقدار زیادی از زمان. اگر دوست دارید همه چیز در سمت شیرین سعی کنید DIY فنجان ماست صبحانه میآید پخته صبحانه مربع و یا یک شبه جو. و یا اگر شما ترجیح می دهند یک صبحانه خوش طعم سعی کنید گیاهی, frittata, فریزر-دوستانه صبحانه burritos یا کروسانت ساندویچ صبحانه

به شما برای شروع در اینجا 30+ بزرگ-دسته صبحانه شما می توانید جلوتر است.

این مخلوط جو نورد, آجیل, دانه و میوه های خشک نگه می دارد و برای یک ماه تمام می شود و می تواند تبدیل به یک شبه جو زده به ماست پاشیده در اسموتی کاسه و بیشتر.

دریافت دستور العمل: آسان تست Muesli

2. را پیش رو کروسانت ساندویچ صبحانه

تمام طول می کشد است کروسانت روغنی و یک ضربه تند وشدید زدن از دیژون به کلاسیک, ژامبون, تخم مرغ و پنیر صبحانه ساندویچ از پایه به درخشان. ذخیره خوب croissants برای زمان دیگری چون چند دقیقه در فر باعث می شود فقط خوب croissants طعم flakier بیشتر اذوقه و نوشابه و کاملا غیر قابل مقاومت.

دریافت دستور العمل: را جلوتر کروسانت ساندویچ صبحانه

3. صبحانه دانه کاسه مخلوط

این کاسه استارت ساخته شده است با ترکیبی از فولاد جو برش و کوینولا به علاوه یک پاپ از لیمو و زنجبیل. یک گلدان در روز یکشنبه و سپس تبدیل آن به شیرین یا مرزه صبحانه تمام روز طولانی است.

دریافت دستور غذا: صبحانه دانه کاسه مخلوط

بهترین قسمت در مورد یک شبه جو است چگونه قابل تنظیم هستند. شروع با این فرمول اساسی و سپس از آن لذت ببرید با اضافه کردن میوه های مختلف, آجیل و دانه ها.

دریافت دستور العمل: یک شبه جو

5. 5 اسموتی کیت برای یک هفته را جلوتر صبحانه

اگر مخلوط به طور منظم به بخشی از روال صبح خود را جلوتر اسموتی کیت صبحانه نهایی هک شما نیاز دارید در زندگی خود را.

دریافت دستور العمل: اسموتی کیت

6. نارگیل, اپل, تاریخ و بادام صبحانه مخلوط

7. اپل-جو دو سر صبحانه مربع

با الهام از کسانی که سیب-دارچین instant oatmeal, بسته, این, سالم و بی خطر گرفتن و رفتن میله گرد هم می آیند با یک تعداد انگشت شماری از شربت خانه مواد تشکیل دهنده.

دریافت دستور العمل: اپل-جو دو سر صبحانه مربع

8. آسان سرخپوشان صبحانه تخم مرغ کلوچه

شما لازم نیست به دنبال یک رژیم غذایی سرخپوشان فورا به سقوط در عشق با این سوسیس قارچ و اسفناج تخم مرغ کلوچه. آنها برای افرادی که عاشق تخم مرغ و طلب رضایت بخش صبحانه که آنها را از طریق صبح.

دریافت دستور العمل: آسان سرخپوشان صبحانه تخم مرغ کلوچه

9. فریزر پسند صبحانه Burritos

چه چیزی بهتر از یک خانه صبحانه burrito گرم و قشنگ? هیچ چیز! به جز شاید یکی که شما می توانید فقط پاپ از فریزر در یک صبح پر مشغله.

دریافت دستور العمل: فریزر-دوستانه صبحانه Burritos

10. بلغور جو دوسر در کوزه: یک هفته از صبحانه در 5 دقیقه

11. میوه-در-این-پایین فنجان ماست

چرا خرید گران لایه فنجان ماست در فروشگاه مواد غذایی? خود را در پاینت اندازه شیشه با مربا یا میوه های تازه و ماست ساده. خیلی خوشمزه است!

دریافت دستور العمل: میوه-در-این-پایین فنجان ماست

(اعتبار تصویر: اما کریستنسن)

12. ماست صبحانه بستنی یخی

(اعتبار تصویر: ایمان دیورند)

13. صبحانه سوپ زرت مربع با اسفناج & بیکن

این سوپ زرت مربع در حال یک پیچ و تاب و در یک تخم مرغ غذای مرکب از گوشت وارد با مقدار زیادی از دلچسب و راحت واسوده سوپ زرت در پخت برای یک تغذیه صبح. آنها محکم و حمل و نقل آسان.

دریافت دستور غذا: صبحانه سوپ زرت مربع با اسفناج & بیکن

(اعتبار تصویر: سارا کیت گیللینقم)

14. شیرین صبح سیب زمینی با ماست, شربت افرا و مهره

این ایده ممکن است کمی تعجب آور است اما این یک مورد علاقه در اطراف در اینجا: پخت چند سیب زمینی شیرین و سپس آنها را گرم کردن در مایکروویو و غذا خوردن با ماست و یک تعداد انگشت شماری از آجیل یا pepitas به صورت فوق العاده رضایت بخش صبحانه.

دریافت دستور العمل: شیرین صبح سیب زمینی با ماست, شربت افرا و مهره

15. تخم مرغ سوسیس و پنیر Bundt صبحانه ساندویچ

16. سوسیس تخم مرغ و پنیر نان قایق

17. زعفراني سفیده تخم مرغ & فتا در کلوچه انگلیسی

18. ژامبون و تخم مرغ و پنیر صبحانه Quesadilla

19. مرزه هویج & پن کیک کدو سبز

چه کسی می گوید پنکیک باید شیرین ؟ شروع روز خود را با تغذیه, افزایش, با این هویج و کدو سبز flapjacks. ذخیره آنها را در فریزر (فراموش نکنید که به تاریخ کیسه) و هنگامی که شما به دنبال برای یک صبحانه سریع, شما می توانید گرم یک زن و شوهر از آنها را بیش از اندازه در خامه ترش یا ماست یونانی و کلوچه خود را ساندویچ برای رفتن.

دریافت دستور العمل: مرزه هویج & پن کیک کدو سبز

(اعتبار تصویر: اما کریستنسن)

نیاز به یک دلیل به جست و خیز کلوچه در کافی شاپ های محلی? نگاه هیچ بیشتر از این نسخه های خانگی پر شده با جوز و تکه های گلابی. خود شیرینی خاکی چیزی برای نگاه به جلو به که با جام جهانی بعدی جاوا.

دریافت دستور العمل: ادویه دار گلابی کلوچه

21. فریزر پسند اسفناج-پنیر فتا صبحانه کاری ادامه داده اند

مانند یک ساندویچ صبحانه, آن را سخت به اشتباه با یک صبحانه بپیچید. پر کنید و آن را با تخم مرغ یا درهم توفو اضافه کردن سبزیجات سرخ کرده و بیکن یا سوسیس. و فراموش نکنید که پنیر — همه چیز سلیقه بهتر با پنیر.

دریافت دستور العمل: فریزر-دوستانه اسفناج-پنیر فتا صبحانه کاری ادامه داده اند

22. حاوی مرزه صبحانه کلوچه

این دلچسب کلوچه پر به لبه با چیزهای خوب مانند سوسیس صبحانه, اسفناج, پنیر چدار و سیب. نه تنها آنها به خوبی حفظ ذخیره شده در یخچال به مدت چهار روز اما آنها همچنین می تواند منجمد تا سه ماه.

دریافت دستور العمل: لود مرزه صبحانه کلوچه

23. پیچیده صبحانه Quesadilla

اگر شما سوخته در صبحانه burritos اما می خواهم چیزی شبیه امتحان کنید ساخت یک دسته از این صبحانه quesadillas. به دلیل راه آنها خورده و این واقعیت است که شما قهوه ای آنها را در یک دیگچه آنها crispier از به طور منظم صبحانه burrito.

دریافت دستور العمل: این پیچیده صبحانه Quesadilla

24. منجمد تنها خدمت بلغور جو دوسر با بادام & آلبالو خشک

این کمی بلغور جو دوسر pucks در قوطی و سپس حرارت آنها را به صورت جداگانه با یک چلپ چلوپ از شیر زمانی که شما آماده به آنها را بخورند. آنها تمام شده و در حال حاضر در مخلوط بنابراین شما می توانید یک کاسه بلغور جو دوسر — کامل با پر کردن در هیچ زمان تخت.

دریافت دستور العمل: منجمد تنها خدمت بلغور جو دوسر با بادام & آلبالو خشک

25. مرزه توستر صبحانه لذیذ

وجود دارد خیلی دوست دارم در مورد این مرزه دست و پای که جا خود را توستر. پر کردن آنها را با هر آنچه دوست دارید (ما تصمیم ژامبون و تره فرنگی) ذخیره کردن آنها را در فریزر و سپس فقط آنها را پاپ در توستر برای چند دقیقه به لذت بردن از.

دریافت دستور العمل: مرزه توستر صبحانه لذیذ

26. فریزر پسند Frittata ساندویچ صبحانه

چگونه شما را به یک ساندویچ صبحانه حتی ساده تر به غذا خوردن ؟ با جایگزین کردن تخم مرغ با یک برش از frittata به جای. که راه شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد اسفناج سرخ کرده یا بیکن لغزش از ساندویچ خود را.

دریافت دستور العمل: فریزر-دوستانه Frittata ساندویچ صبحانه

27. بلغور جو دوسر پخته با انجیر & خرما

یکی دیگر از راه های هوشمند خود را به بلغور جو دوسر در پیش است به این بلغور جو دوسر پخته دستور العمل. یکی از دسته گذشته باید برای هفته و ما از هر بهانه ای برای احساس مانند ما در حال خوردن دسر برای صبحانه.

دریافت دستور العمل: بلغور جو دوسر پخته با انجیر & خرما

28. ظرف ورق گیاهی Frittata

این که آیا شما در حال برنامه ریزی در, natural redhead آن را بین تکه از خمیر ترش در بسته بندی آن را در یک نان ذرت مکزیکی یا غذا خوردن به عنوان است برای دلچسب گرفتن و رفتن صبحانه این گیاهی-سنگین frittata نمی خواهد نا امید.

دریافت دستور العمل: ظرف ورق گیاهی Frittata

(اعتبار تصویر: ایمان دیورند)

گرانولی را کنار بگذارید یکی از ما رفتن به صبحانه هنگامی که ما می خواهیم چیزی ترد. با یک دسته علف و غیره از ماست یا یک چلپ چلوپ از شیر آن را بدون کوک معادل آن از بلغور جو دوسر. و هنگامی که شما آن را خود شما می توانید تنظیم سطح قند, دانه و میوه های خشک را به میل خود. به دنبال این دستور اساسی و سپس در صورت تمایل به امضای خود و تنوع.

دریافت دستور العمل: گرانولی را کنار بگذارید

یکی دیگر از راه برای انجام بلغور جو دوسر پخته است به استفاده از خود را قلع بشقاب سفالی کوچک برای سفر به اندازه بخش. آنها اساسا مانند طعم دلچسب مافین و ما نمی توانیم به اندازه کافی از خود را پر جویدنی بافت.

دریافت دستور العمل: بلغور جو دوسر پخته فنجان

(اعتبار تصویر: ایمان دیورند)

31. صبحانه غلات سالاد با زغال اخته و فندق و لیمو

دانه کاسه را تبدیل به یک جزء اصلی برای ما ناهار و شام پس چرا برای صبحانه ، با ترکیبی از فولاد جو برش و کوینولا این توت پر از کاسه به شما همه چیز شما نیاز به شروع روز خود را راست.

دریافت دستور غذا: صبحانه غلات سالاد با زغال اخته و فندق و لیمو

32. کل و بز پنیر خامه ای Frittata فنجان

یکی از ما تمام زمان های مورد علاقه دستور العمل های صبحانه این مینی frittata برای بوفه صبحانه و یا صبحانه شما می توانید در راه خود را درب. بهترین بخش ؟ آنها را می توان با گرم شدن در مایکروفر یا توستر یا خورده مستقیما از یخچال در خرج کردن.

دریافت دستور العمل: کل و بز پنیر خامه ای Frittata فنجان

33. باقلوا صبحانه Parfaits

وجود دارد هیچ ادعای در مورد این دسر ماست کامل الهام بخش است. عسل فرو ریختن پر کردن لایه بین ماست واقعا باعث می شود این صبحانه طعم مانند باقلوا.

دریافت دستور العمل: باقلوا صبحانه Parfaits

34. چاشنی هویج و جو صبحانه کوکی ها

کوکی ها برای صبحانه ؟ بله لطفا! به خصوص اگر آنها در حال صبحانه سالم مانند کوکی ها این چاشنی هویج ، آنها ساخته شده و با گرم شدن ادویه جات ترشی جات مانند دارچین و جوز هویج خرد شده گردو خرد شده و کشمش.

دریافت دستور العمل: چاشنی هویج و جو صبحانه کوکی ها

35. گردو-آلبالو زنجبیل میله های قدرت

بله این قدرت میله ممکن است یک تکرارشونده در یک برنج Krispies درمان, اما آنها در واقع ساخته شده با صبحانه, طعم در ذهن است. پر شده با میوه های خشک و آجیل همراه با جو و مورد علاقه خود را اغراق حبوبات اینها بزرگ را در دست دارند برای صبحانه و یا یک وعده اواسط صبح.

دریافت دستور العمل: گردو-آلبالو زنجبیل میله های قدرت

36. فریتاتا با هر آنچه که شما در دست

ما نمی تواند فکر می کنم از یک گیاهی است که نمی توان در یک frittata. البته ما علاقه مندی ها — مارچوبه کلم و کلم بروکلی و پیاز کاراملی — اما واقعا هر چیزی را انجام خواهد داد. به دنبال این فرمول اساسی به آمده تا با خانه خود دستور.

دریافت دستور العمل: فریتاتا با هر آنچه که شما در دست

37. آسان قشنگ Tater جمع Frittata

این آسان خامه ای frittata پر ترد قشنگ tater کودکان و قطعه قطعه reheat زیبایی در طول هفته.

دریافت دستور العمل: آسان قشنگ Tater جمع Frittata

کاراملی پیاز فرانسوی Frittatatinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
نظرات کاربرن