30 دستور العمل های آسان که شروع با برنج قهوه ای

باز کردن شربت خانه من در هر زمان داده شده و شما تضمین شده است برای پیدا کردن حداقل یک کیسه برنج قهوه ای. همراه با کنسرو لوبیا و ماکارونی و تن ماهی و برنج ارزان شربت خانه اصلی است که می تواند به راحتی تبدیل به یک نزدیک به بی پایان انواع غذاهای آسان. طبخ یک قابلمه (یا آن را در آرام پز!) در آغاز این هفته و سپس استفاده از آن برای برنج کاسه فوق العاده سریع پان سرخ شده در روغن برنج و یا به عنوان یک راه به صورت فله تا یک کاسه سوپ و یا سالاد.

آماده به پخت و پز ؟ این 30 برنج قهوه ای دستور می بلیط خود را به آسان weeknight وعده های غذایی و طرف.

برنج کاسه

برنج کاسه راه مورد علاقه من برای تبدیل برنج قهوه ای به یک وعده غذایی. شمع در یک مجموعه ای از سبزیجات و لوبیا و عدس و یا گوشت برای پروتئین و پایان آن را با یک ساده, سس مرزه. شما می توانید با استفاده از هر دو در کوتاه دانه یا دانه بلند برنج قهوه ای برای این!

1 / 7

2 / 7

3 / 7

4 / 7

5 / 7

6 / 7

7 / 7

برنج سرخ شده

اگر شما مانده برنج قهوه ای وجود دارد هیچ راه بهتری برای تبدیل آن به شام از ساخت سریع پان سرخ شده با برنج. سرد, برنج پخته شده در واقع بهتر از یک تازه پخته شده گلدان در هنگام ساخت برنج سرخ شده از دانه ها کمی خشک و کمتر احتمال دارد به انبوه هم که بودن هم بزنید سرخ شده در روغن.

1 / 7

گوشت خوک سرخ شده با برنج

پرتاب با وتکه های گوشت خوک زمین یک زن و شوهر از تخم مرغ و سبزیجات منجمد این است که ساده ترین راه ما می دانیم که به نوبه خود مانده برنج قهوه ای را در یک ظرف مرزه گوشت خوک سرخ شده با برنج.

دریافت دستور العمل

2 / 7

3 / 7

میگو سرخ شده با برنج

میگو سرخ شده با برنج یک تابه تعجب از کون, میگو, کرکی, تخم مرغ و برنج برشته است که می توان به خلق و خوی خود را و محتویات یخچال خود را.

دریافت دستور العمل

4 / 7

معامله گر جو نارنجی مرغ سرخ شده با برنج

این ریف در برنج سرخ شده با مرغ هم می آید با سه TJ فریزر-راهرو مورد علاقه: پرتقال ماندارین و مرغ و یک کیسه یخ زده هم بزنید سرخ, سبزیجات و یک جعبه از قبل پخته شده و برنج قهوه ای.

دریافت دستور العمل

5 / 7

6 / 7

7 / 7

گوشت و کلم بروکلی سرخ شده با برنج

با الهام از دو takeout مورد علاقه های شما — گوشت و کلم بروکلی سرخ شده و برنج — این یک ظرف غذا با پوست ترد-مناقصه کلم بروکلی و مرزه و گوشت چرخ کرده و معطر سیر برنج.

دریافت دستور العمل

دیگر مورد علاقه برنج, غذاهای اصلی

دیوانه برنج قهوه ای می تواند یک کل خیلی بیشتر از یک ظرف سمت! برنج قهوه ای است و علاوه بر این به همه چیز از سلامتی گوشت به سوپ.

1 / 9

دلمه فلفل سوپ

این همه چیز شما در مورد ادم خوش ظاهر و فلفل را در سوپ فرم. استیک با برنج قهوه ای به عنوان آن را نگه می دارد تا به پخت و پز و گرم کردن مجدد بهتر از آن سفید همتای.

دریافت دستور العمل

2 / 9

دلمه فلفل گیاهی

این weeknight پسند دلمه فلفل گیاهی بسته بندی شده با پروتئین در شکل لوبیا سیاه و سفید و برنج قهوه ای.

دریافت دستور العمل

3 / 9

4 / 9

مرغ و برنج سوپ

یک مرغ کامل پختند به غنی آبگوشت با مناقصه مرغ و برنج. این غذا بسیار صرفه جو, اما طعم فوق العاده لوکس.

دریافت دستور العمل

5 / 9

آرام پز گیاهی Burrito کاسه

گیاهی burrito کاسه یک فروشگاه توقف ارائه بهترین بخشی از یک burrito — پر کردن! — با مناقصه برنج قهوه ای, دودی, لوبیا چیتی و سبزیجات تازه همه صدر با یک دسته علف و غیره از citrusy خامه ترش.

دریافت دستور العمل

6 / 9

سالم و مرغ برنج نوعی غذای

این سالم مرغ و برنج غذای مرکب از گوشت وارد می شود یک دوز سنگین از سبزیجات و خانگی کرم سس قارچ برای یک نور و در عین حال آشنا و طعم.

دریافت دستور العمل

7 / 9

آرام پز استیک Burrito کاسه

شما اضافه کردن برنج در نیمه راه از طریق پخت و پز است که فقط به اندازه کافی زمان برای آن برای نرم کردن و خیس کردن طعم.

دریافت دستور العمل

8 / 9

قشنگ عدس, قارچ, برنج و پخت

ترکیبی از کیک برنج و عدس و قارچ نگه داشتن این گیاهی نوعی غذای احساس گوشتی و وعده برای راضی نگه داشتن شما.

دریافت دستور العمل

9 / 9

مخلفات

ما به سختی می تواند در نظر گرفتن برنج قهوه ای را بدون فکر کردن از آن به عنوان یک غذای جانبی است که می تواند همکاری با فقط در مورد هر چیزی که ما برای صرف شام به طبخ. شما ممکن است مورد استفاده برای پخت و پز برنج قهوه ای در stovetop اما فراموش نکنید که در مورد آرام پز یا فر روش (که تقریبا ادم).

1 / 7

Stovetop برنج قهوه ای

فراموش نکنید ترد یا احساساتی مسائل که ممکن است شما را دچار طریق در گذشته ما روش قفل شده است.

دریافت دستور العمل

2 / 7

برنج قهوه ای در فر

اگر برنج قهوه ای است که کینه جویی خود را وجود دارد یکی از روش من فکر می کنم شما توافق می کنید برنده است: پخت و پز برنج قهوه ای در فر.

دریافت دستور العمل

3 / 7

آرام پز برنج قهوه ای

نیاز به یک مجموعه-آن-و-فراموش-این روش برای غذا prepping برنج در حالی که شما فر مشغول است ؟ در اینجا چگونه به طبخ برنج قهوه ای در اجاق گاز کند.

دریافت دستور العمل

4 / 7

قارچ پلو برنج

این خامه قارچ و گیاهان دارویی-بهمراه رگه کتری باعث جانبی کامل برای هر چیزی که شما در حال پخت و پز برای شام و یا بهتر است هنوز آن بالا با yolky آب پز و یا سرخ شده با تخم مرغ به آن ستاره از بشقاب شما.

دریافت دستور العمل

5 / 7

پرداخت ذرت و برنج نارگیل

نارگیل برنج و پرداخت ذرت در این دستور غذا را به خوبی می تواند خورده شود به طور جداگانه آنها را خوب شده برای ناهار یا شام اما ترکیبی از این دو واقعا ویژه است.

دریافت دستور العمل

6 / 7

7 / 7

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im