4 سازی راهنمایی برای نگه داشتن سیب زمینی تازه برای ماه

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

اگر یکی از سبزی من قابل اعتماد در دست دارند در تمام بار آن سیب زمینی است. من رفتن به فروتن, همه کاره و مقرون به صرفه انجام آن همه سبزی. سیب زمینی واقعا یابو سبزی از آشپزخانه. و بر خلاف بسیاری از سبزیجات دیگر وقتی که می آید به خرید آنها را من به طور معمول با انبار کردن انواع spuds بدون داشتن یک طرح برای چگونه من قصد دارم به استفاده از آنها را. چرا ؟ چرا که اولین و مهمترین من می دانم که زمانی که به درستی ذخیره می شود, سیب زمینی باقی می ماند تازه برای ماه. بله ماه (حتی اگر من تقریبا همیشه استفاده از آنها را قبل از آنها جوانه و یا از بین بردن).

مهم نیست که چه تنوع انتخاب میکنم که آیا آن را Russets قرمز, سیب زمینی, زمینی هندی و یا سیب زمینی شیرین آن را یک کل بسیاری از تلاش به آنها را تبدیل به چیزی خوشمزه است. وجود دارد هیچ چیز این فروتن spuds نمی تواند انجام دهد به علاوه بسیاری از انواع مختلف روش های پخت و پز و راه برای دریافت آنها بر روی میز است. را انتخاب کنید بین پخت مثل آتش mashing یا کباب و شما رو فوق العاده رضایت بخش سیب زمینی یک سمت به همکاری با تقریبا هر چیزی که ما در حال ساخت برای شام. یا طبخ سیب زمینی به دلچسب غذای مرکب از گوشت وارد سوپ یا خورش سیب زمینی و ستاره هستند از شام.

دفعه بعد که شما خرید یک کیسه سیب زمینی (برای سیب زمینی که احساس محکم و نمی دهد در تمام زمانی که فشرده و یا لکه های نرم افزاری) در اینجا چهار ذخیره سازی نکات به یاد داشته باشید زمانی که شما دریافت می کنید برای نگه داشتن سیب زمینی تازه به عنوان طولانی به عنوان امکان پذیر است.

1. نگه داشتن سیب زمینی در یک خنک و تاریک و خشک در محل.

به عنوان یک قاعده کلی بهترین مکان برای ذخیره سیب زمینی در یک منطقه خشک و خنک از آشپزخانه خود را با تهویه خوب و از نور مستقیم خورشید. یک آشپزخانه کمد یا گنجه حتی زیرزمین و یا گاراژ می توانید تمام گزینه های خوب. 45°F تا 55°F محدوده دما نقطه شیرین برای سیب زمینی ذخیره سازی که در آن آنها می تواند برای ماه ها. در گرم و یا مرطوب بیشتر دمای آنها تمایل به شروع به جوانه زدن یا رفتن بد است.

2. یک سبد و کاسه و یا کیسه های کاغذی بهتر است از کیسه های پلاستیکی.

یک کیسه کاغذی, سبد یا کاسه بزرگ هستند ایده آل برای ذخیره سازی توده ای از سیب زمینی, از آنجایی که آنها اجازه می دهد برای مقدار زیادی از گردش هوا. اگر شما انجام سیب زمینی از فروشگاه در یک کیسه پلاستیکی بهتر است به حذف آنها را به صورت دراز مدت ذخیره سازی. کیسه های پلاستیکی مهر و موم شده یا ظروف می تواند دام رطوبت ایجاد یک محیط مرطوب که در آن سیب زمینی را از بین بردن سریع تر است.

3. هرگز فروشگاه سیب زمینی در یخچال و فریزر.

وجود دارد بدون نیاز به نگه داشتن سیب زمینی در یخچال. نه تنها آن را نمی طولانی تر کردن عمر و حتی بیشتر اما فوق العاده سرد درجه حرارت به طور بالقوه می تواند اثبات مضر توسط, تبدیل, تبدیل سبزیجات نشاسته را به قند.

4. جلوگیری از ذخیره سازی سیب زمینی در نزدیکی پیاز و موز یا سیب.

آن را نیز ایده خوبی است به فروشگاه سیب زمینی دور از تولید مثل پیاز و موز و سیب که تولید گاز اتیلن باعث نزدیکی و تولید برای رسیدن سریع تر و به طور بالقوه از بین بردن سریع تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>