4 چیزهایی که تعریف یک “بالغ” شربت خانه, به گفته کارشناسان

من در مورد شما نمی دانم, اما زمانی که من شروع به کار از خانه من پیدا کردم خودم را صرف راه زمان بیشتری را در آشپزخانه من. روزانه check-ins با رئیس من … در حالی که بررسی دقیق یخچال. ساکت کردن زوم چت برای پاسخ به مایکروویو را آژیر تماس بگیرید. و با دیدگاه های تازه می آید سوال جدید. “چه شربت خانه من می گویند در مورد من؟” “آیا این چیزی است که یک فرد بالغ آشپزخانه و حتی به نظر می رسد؟” “آیا من نیاز به سهام بیشتر کره بادام زمینی دارد.”

من صحبت می کرد (در بین گزش) با طراحان و کارآموزان خانه خود را چه تعریف یک “بالغ” شربت خانه و ایده های خود را الهام بخش شما.

1. چشم نواز سازمان

وجود دارد یک مورد همه صحبت من با مشترک بلافاصله: برچسب شیشه ای. کریستینا بلا, بنیانگذار هیچ خالی بندی صفحه اصلی در آتلانتا می گوید که Kardashian را impeccably مدل دهید کوکی شیشه الهام بخش خود را ذخیره سازی. او با استفاده از آنها را برای پاستا, حبوبات و غلات و می گوید: “شما همچنین می توانید نشان دادن انواع مختلف لوازم پخت — شکلات چیپس, شکر قهوه ای و متفاوت آرد.”

Daniela Benloulou و نیکول Graff شرکت ها و صاحبان اصلی طراحان در لس آنجلس شرکت طراحی داخلی جذابیت انشاء صفحه اصلی به توافق برسند. “من فکر می کنم هر چیزی که به شما کمک می کند تا بهتر با سازمان — که قطعا چیزی است که من می گویم مربوط به adulting,” Graff می گوید. “پاک کردن سطل با برچسب آیا آن را یک عکس برگردان با برچسب یا حتی یک برچسب ساز, که کمک می کند.” هر زمان که ممکن است از بین بردن محصولات از بسته بندی اصلی خود و قرار دادن آنها در ظروف شیشه ای مهر و موم شده ساده آشپزخانه را نگاه کنید.

در حالی که بسته بندی مواد غذایی ایجاد منسجم شربت خانه, grown-up, شربت خانه سازمان است که واقعا کلیدی است. شیرین Sarikhani بنیانگذار و مدیر عامل شرکت سیاتل صحنه به فروش می گوید: “اگر همه چیز در جای خود و سپس شما را نگه دارید [کهنه] سازمان یافته است.” برای انجام این کار برای گروه بندی. “برای من شربت خانه, من یک سبد است که همه از من برش کوکی برای من پخت [مواد] — پخت تمام ملزومات در یک مکان بنابراین من فقط می تواند آن را بیرون بکشد و با استفاده از آنها می گوید:” Sarikhani.

Sarikhani نیز ساده آشپزخانه خود را با نگه داشتن دستور العمل های در دست در شربت خانه. “اگر شما یک کارت شاخص اند [خود را] دستور العمل در پشت آن است و باید تمام مواد تشکیل دهنده در مورد شما می خواهید به آن ظرف. شما فقط شاخص کارت به فروشگاه مواد غذایی.” این مفید است به خصوص برای غذاهای که بخشی از یک خانواده هفتگی چرخش است. آن را بسیار آسان برای فراموش کردن یک عنصر کلیدی است, اما داشتن یک یادآوری بصری در فروشگاه مواد غذایی مانع از آیتم فراموش شده است.

زمانی که من فکر می کنم اساسی شربت خانه, من فکر می کنم من 100 ساله, ایتالیایی, great-grandmother, که انبار “cantina” هرگز بدون ردیف و ردیف لوازم. مانند ژوزفین — آماده برای هر چیزی. Sarikhani می گوید: “این خوب است که ملزومات است. باید شمع تولد. باید همه چیز است که اگر کسی می آید به خانه خود را, شما می توانید [چیزی] از ابتدا. باید یک جعبه یکجور دوربین عکاسی مخلوط. کسانی که همه چیز فقط باید در شربت خانه خود را [چون] شما هرگز نمی دانید.”

انواع کالاهای اساسی شما در حفظ و بر روی دست نیز صحبت می کند به اینکه یک شربت خانه است “بالغ” به اندازه کافی. Benloulou می گوید: “داشتن واقعی مواد غذایی را که یک زمان واقعا طولانی را اما سالم هستند. من فکر می کنم که نشانه دیگری است که شما در حال مراقبت از خود و به دنبال خود را در دراز مدت سلامت بدن.” سوپ گوجه فرنگی و لوبیا و غلات و روغن و ادویه جات ترشی جات همه قرض خود را به بداهه وعده های غذایی متعادل.

شربت خانه است و بارها فراموش شده جایی برای بیان خود. می گوید Graff, “بسیاری از مردم فکر می کنم که شخصیت خود را واقعا می تواند تنها نشان داده شود از طریق مبلمان خود را یا از طریق لوازم جانبی خود را در خانه خود را و یا خود را به تصاویر پس زمینه و آثار هنری خود را … اما بسیاری از مردم می آیند تا با تعداد زیادی از سرگرم کننده در شربت خانه خود را به عنوان به خوبی.” معرفی رنگ یا تصویر زمینه به شربت خانه خود را می تواند عرضه پاپ از شخصیت.

بل توصیه باز کردن cabinetry, به عنوان او را مدل دهید در بعضی از خانه ها. “آنها می خواهند برای نشان دادن بیشتر از ظروف و بشقاب و زیبا مجموعه ای از جشن های سرگرم کننده ظروف غذاخوری.” نترس به نمایش ادویه جات ترشی جات خود از سفر خارج از کشور خود را مجموعه ای از thrifted teacups و یا خود را هشت منحصر به فرد بطری روغن زیتون. آن را خود!

در بسیاری از موارد مردمی که نمی اختصاصی شربت خانه می تواند بداهه نوازی. “اگر شما لازم نیست که یک شربت خانه, این امکان وجود دارد می تواند یکی دیگر از کمی گوشه آشپزخانه جایی که در آن شما می توانید متناسب با یک بیکر رک” بل می گوید. “شما می توانید انجام بیکر رک و همان کاری را با کوکی شیشه و سبد و آن را با این حال آنها می خواهند به آن ترتیب.” چند تنظیمات می تواند تولید یکسان سازی و زیبایی فرصت هایی که یک شربت خانه فراهم می کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de