4 چیزهایی که شما می توانید به راحتی (و با خیال راحت!) تمیز کردن شیشه های شکسته

ما همه شکسته شیشه قبل از. احتمالا بسیاری از بار. شاید فقط در ماه گذشته: شما صحبت کردن با بسیاری از انیمیشن و شما زدم بیش از یک لیوان شراب. بار دیگر شما کاهش یافته است یک بطری سس سالاد. و اخیرا که خالی بطری کاملا از دست رفته از سطل بازیافت. ما نقطه ؟ شکسته شیشه اتفاق می افتد.

به وضوح (جناس مرتب کردن بر اساس در نظر گرفته شده!), تمیز کردن تکه های بزرگ بخش آسان است. بخش سخت است تمام کسانی که از قطعات کوچک و کمی خرده ریز است که شما ممکن است متوجه نیست تا زمانی که خود را از پا در می آید در تماس با آنها. Ouch!

اولین چیزی که شما می خواهید برای انجام شده است به دقت انتخاب کنید تا قطعات بزرگتر از شیشه های شکسته است که شما در واقع می توانید ببینید. سپس شما می توانید برای رسیدن به یک جارو و گرد و غبار پان و یا سعی کنید یکی از این چهار پیشنهاد.

در اینجا چهار چیز شما می توانید استفاده از را انتخاب کنید تا تمام کسانی که باقی مانده قطعات شیشه ای.

چنگ زدن به یک سیب زمینی خام و یا واقعا هر بزرگتر دیگر سبزیجات ریشه قطع آن را در نیمه سپس دکمه قطع نیمه به شیشه.

قطعات شیشه می چسبد به سمت راست یک نرم تکه نان به علاوه آن را خوب و گسترده ای در سطح منطقه به پوشش بسیاری از زمین.

این یکی است جای تعجب ندارد اما نوار را انتخاب کنید که قطعات شیشه سمت راست. استفاده از ضخیم ترین, وسیع ترین نوار شما می توانید برای جلوگیری از برش خود را — بسته بندی و نوار مجرای واقعا خوب کار می کنند.

4. یک مرطوب (تاشو) حوله کاغذی

برابر یک حوله کاغذی چند بار و سپس تعدیل آن را قبل از فشار دادن به ذرات شیشه ای. مطمئن شوید که آن را خورده به اندازه کافی ضخیم است که قطعات نمی خواهد رفتن را از طریق این مقاله است.

آیا شما هر گونه راهنمایی هوشمند برای برداشتن شیشه های شکسته? ترک آنها را در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر