در اینجا من شام استراتژی را با سبزیجات دستور العمل های. من سعی می کنم به سبزیجات ستاره نشان می دهد بیشتر از زمانی که من به فکر کردن در مورد چه چیزی برای شام (اضافی برای نگه داشتن صرف غذا آسان, البته!). من یک گیاه خواری; من خوردن گوشت و ماهی است. اما با ساخت بشقاب من بیشتر در مورد سبزیجات و کمتر در مورد گوشت پیدا کنم من به صورت خودکار خوردن یک رژیم غذایی سالم تر اساسا بدون تغییر زیاد است.

بعضی از شب ها که به معنی خوردن یک وعده غذایی که حاوی گوشت در حالی که دیگر شب شاید من غذای مرکب از گوشت وارد و یا خامه ای frittata خم در برخی از شور بیکن برای عطر و طعم تر من هم بزنید سرخ می شود فله با یک تکه مرغ یا مخلوط پاشیده سوسیس به پر پیاز. نکته این است که بدون توجه به آنچه من طبخ سبزیجات تسلط بشقاب من.

از هم بزنید سیب زمینی سرخ کرده و کتری شام به گوشت و ساندویچ در اینجا 40 سبزی-بر اساس دستور العمل های شام من دوست دارم.

حاوی سبزیجات ساندویچ

وقتی که من واقعا نمی خواهید سالاد, اما می خواهم به استفاده از یک دسته از سبزیجات در crisper ساندویچ مطلق مورد علاقه من راه برای انجام آن است. این ترکیب کاملا غیر قابل مقاومت رضایت بخش و آسان است. لایه مانده بو داده شیرین سیب زمینی با خامه و پنیر و سبزی گل کلم به نوبه خود به یک banh سکته قلبی الهام گرفته از ساندویچ و به یاد داشته باشید که شما هرگز نمی توانید به اشتباه با همکاری سبزیجات سرخ کرده با پنیر برای چرخش در پنیر کبابی.

هنگامی که در شک, شما می توانید فقط در مورد سبزی به هم بزنید سرخ. حتی اگر شما را انتخاب کنید که شامل برخی از گوشت و سبزیجات و تسلط بر این سریع-پخت و پز وعده های غذایی. استفاده از ما weeknight سبزی هم بزنید سرخ به عنوان قالب خود را; آن را خوب بازآموزی در شاخص تمام سبزیجات قبل از ورود به اجاق گاز و پخت و پز weightier سبزیجات و ظریف و سبزیجات برگ سبز گذشته است. دفعه بعد شما نیاز به استفاده از سر و کلم و شما نمی توانید به اشتباه با یک گل کلم تند هم بزنید سرخ و یا پخت و پز آن را کونگ پی ای سبک. و هنگامی که شما در حال هولناک با کدو سبز در طول ماه های تابستان پیش بروید و آن را تبدیل به یک پر رو هم بزنید سرخ با یک ضربه.

سالاد شاید احساس ساده ترین راه برای بارگذاری بر روی یک دسته از سبزیجات است. چه چیزی باعث این صف ایستاده که آیا شما با شروع بوداده هویج و مرکبات احساسات شما را بیدار نخود و بادام زمینی قطعه قطعه شده, کلم بروکلی, سالاد کلم کبابی, سقوط, سبزیجات, یا مخلوط گل کلم برنج و زیتون است که هر یک از این است که تضمین شده به شما را پر کنید تا برای ناهار یا شام.

دانه کاسه یکی از راه های مورد علاقه من به سبزیجات مرکز از غذا. و بهترین بخش این است که می توان آن را سازگار به آنچه که من را در دست داشته و آن را به معنی tucking به یک کمی از همه چیز به علاوه یک برشته و سس و یا پانسمان به نم نم باران بیش از بالا.

انگار هیچ راه یقین به سبزیجات مرکز صفحه از چاشنی آنها. بزرگ قارچ portobello, فلفل, پیاز سفید و بلوط اسکواش همه ایده آل سبزیجات برای چاشنی و همه را برای وعده های غذایی است که شما را پر کنید تا بیشتر از شما ممکن است فکر می کنم.

به یاد داشته باشید که شما لزوما نیاز به هر گونه گوشت به جلو و با هم فوق العاده دلچسب خورش و یا عطر و طعم-بسته بندی کاری است. هر دو از این, کدو, عدد بسته بندی شده گرم و ادویه و گرد هم می آیند به سرعت. هنگامی که شما زمان کمی بیشتر کشش خود را آرام پز برای یک خورش بسته بندی شده با گل کلم و سیب زمینی و نخود و سبزی را ترک خواهد کرد که شما را با مقدار زیادی از باقی مانده.

آیا شما عشق را ورق پان suppers? من بیش از حد! به این معنی پخت و پز آسان و پاکسازی آسان. به علاوه این که آیا شما در خلق و خوی برای آرامش gnocchi سالم راحتی از لوبیا و سبزی و یا یک frittata, آن را بسیار آسان برای بارگذاری در یک دسته از سبزیجات.

سبزی-بسته بندی گوشت

در هر زمان شما ولع مصرف و راحتی پیش بروید و خود را به نوبه خود توده ای از سبزیجات را به یک غذای مرکب از گوشت وارد. برای یک وعده غذایی که فوق العاده قشنگ و کمی زیاده برای ما گل کلم پخت. یا چیزی کمی بیشتر سالم و بی خطر و دوستدار خانواده ما سیب زمینی شیرین enchilada غذای مرکب از گوشت وارد می آید همراه با فقط پنج پایه مواد تشکیل دهنده.

قرار دادن سبزیجات در مرکز کتری خود را با یک ظرف غذا از کدو نودل شما خدمت می کنند با کوفته و مارینارا یا اسپاگتی, کدو به عنوان ستاره یک ریف در پد تایلندی. یا شریک زندگی هر سبزی شما در crisper با برخی از لوبیا سفید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de