5 روش برای افزایش سایز آلت تناسلی با روغن خراطین

اکثر مردان این باور را دارند که هرچه آلت تناسلی شما بزرگتر باشد ، زندگی جنسی شما بهتر خواهد بود. حقیقت این است

توسط DASTESALAMATT در 24 مرداد 1400

اکثر مردان این باور را دارند که هرچه آلت تناسلی شما بزرگتر باشد ، زندگی جنسی شما بهتر خواهد بود. حقیقت این است که اکثر مردها دوست دارند که آلت تناسلی بلندتر و ضخیم تری داشته باشند. بنابراین چگونه می توانید اندازه آلت تناسلی خود را با روغن خراطین افزایش دهید؟ کشش آلت تناسلی ، فرایند استفاده از دست یا دستگاه هایی یا روغن خراطین برای افزایش طول آلت تناسلی است. آیا واقعاً امکان دارد با روغن خراطین اصل چنین اتفاقی بیفتد؟ خوب ، این مقاله بینشی در مورد این موضوع ارائه می دهد که توسط تحقیقات اخیر پشتیبانی می شود.

 

روغن خراطین چیست؟

روغن خراطین از کرم ایزفیلدا بوجود می آید و برای افزایش سایز آلت تناسلی مردان مورد استفاده قرار میگیرد

 

روغن خراطین برای چی خوبه؟

روغن خراطین برای حجم دهی و افزایش آلت تناسلی مردان خوب است

 

قیمت روغن خراطین

قیمت روغن خراطین اصل بسیار متفاوت است ، ولی شما بایستی بهترین قیمت روغن خراطین را از سایتهای معتبر بخرید و به هیچ عنوان گول روغن خراطین های ارزان قیمت را نخورید چون کیفیت ندارند و ضرر دارند.

 

حقایقی در مورد اندازه آلت تناسلی و روغن خراطین اصل

اکثر مردان می خواهند آلت تناسلی طولانی داشته باشند و برای خود احساسی ایجاد کنند که فرایند فکر آنها را به صورت اضافه کار مقیاس می گذارد. آیا می دانید که اکثر خانم ها از طول آلت تناسلی خود ناراحت نیستند. در اینجا برخی از حقایق جالب است که باید در مورد اندازه آلت تناسلی مردانه بدانید.

 

اکثر زنان از هر اندازه آلت تناسلی همسر خود راضی هستند ، در حالی که مردان اینطور نیستند. با این حال ، ضخامت آلت تناسلی برای زنان اهمیت دارد.

اکثر مردان معتقدند که آلت تناسلی آنها کوچکتر است.

طول متوسط ​​آلت تناسلی شما 5.1 تا 6.3 سانتی متر است.

متوسط ​​ضخامت آلت تناسلی 4.7 سانتی متر است.

 

کشش آلت تناسلی چیست؟

کشش آلت تناسلی یک فرایند استفاده از روش های مختلف برای افزایش طول آلت تناسلی مانند استفاده از دست یا دستگاه های بزرگ کننده است. آیا این واقعا کار می کند؟ خوب ، بله این یک واقعیت محض است. با این حال ، اکثر متخصصان جنسی اظهار می کنند که عرض آلت تناسلی مردها بیشتر از طول آن است.

 

5 تمرین برای افزایش سایز آلت تناسلی

تمرینات کششی آلت تناسلی می تواند به شما کمک کند تا به طور طبیعی به این هدف برسید. یک درمان خانگی ساده ماساژ ملایم آلت تناسلی با استفاده از روان کننده ها است. در اینجا چند تمرین وجود دارد که به شما کمک می کند آلت تناسلی خود را بزرگ کرده و از قدرت جنسی بر شریک خود لذت ببرید.

 

1. ورزش ماساژ به همراه روغن خراطین

در این نوع تمرینات دستی ، روغن خراطین اصل روی آلت تناسلی مالیده و به آرامی ماساژ داده می شود. این تمرین با هدف کشش پوست آلت تناسلی شما انجام می شود و در نتیجه به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند. برای دستیابی به نتایج سریعتر ، باید بارها و بارها این کار را انجام دهید.

 

2. تمرین پمپ آلت تناسلی

این دستگاه کششی باید به آلت تناسلی متصل شود و نعوظ فوری ایجاد می کند. این معمولاً برای مردان مبتلا به اختلال نعوظ به همراه روغن خراطین تجویز می شود.

 

نحوه استفاده

در اینجا مواردی است که باید رعایت کنید:

ابتدا برای جلوگیری از تحریک ، روغن خراطین اصل را روی آلت تناسلی بمالید.

لوله را روی آلت تناسلی خود قرار دهید.

پمپ را روشن کنید و چند دقیقه طول می کشد تا نعوظ رخ دهد.

توجه:  هنگامی که پمپ روشن می شود ، می توانید انزال را به سرعت انجام دهید ، همانطور که فکرش را نمی کردید. این در نهایت منجر به بزرگ شدن آلت تناسلی می شود.

 

3. تمرین Jelqing

این رایج ترین نوع ورزش در بین مردان است. به ضخیم شدن آلت تناسلی کمک می کند. برای افزایش اندازه آلت تناسلی ، توصیه می شود این کار را حداقل یک بار در روز انجام دهید. همچنین به تصحیح بهتر کمک می کند که می تواند برای زندگی جنسی سالم مفید باشد.

 

چطور انجام دادن؟

در اینجا نحوه انجام آن وجود دارد:

ابتدا روغن خراطین روی آلت بمالید سپس هر دو دست را روی آلت تناسلی قرار دهید و آن را به آرامی از بالا به پایین حرکت دهید.

پیش گرم شدن آلت تناسلی را پیش گرم کنید.

 

4. تمرینات کششی + روغن خراطین

این تمرین شبیه دوشیدن گاو است. این یکی از بهترین تمریناتی است که می تواند به نتایج سریعتر کمک کند. این یک نوع تمرین ژلکینگ است ، اما فقط از انگشت شست و اشاره شما استفاده می کند.

 

چطور انجام دادن؟

 

از انگشت شست و اشاره خود برای کشیدن پوست از بالا به پایین استفاده کنید.

ابتدا روغن خراطین روی آلت تناسلی خود بمالید و سپس این کار را به مدت 20 دقیقه انجام دهید. (مطمئن شوید که خودارضایی نمی کنید).

در صورت نعوظ ، بگذارید آلت تناسلی شل شود و بعد از 5 دقیقه ادامه دهید.

این تمرین را حداقل 20 دقیقه در روز تکرار کنید.

 

5. ورزش کگل

این تمرین در زمان مقاربت جنسی مناسب است. این یک نوع تمرین ماساژ است که در آن شما باید از دستان خود برای آرام ماساژ آلت تناسلی قبل از مقاربت استفاده کنید. این تمرین به افزایش اندازه و ضخامت آلت تناسلی کمک می کند.

 

چطور انجام دادن؟

 

در اینجا نحوه انجام آن وجود دارد:

 

روی آلت روغن خراطین بریزید و آلت تناسلی را با یک دست بگیرید و به آرامی مالش دهید.

در صورت وجود نعوظ شل کنید.

 

آیا قرص ها  بزرگ کننده  و روغن خراطین ، اندازه آلت تناسلی را افزایش می دهند؟

قرص ها و روغن خراطین زیادی در بازار وجود دارد که به بزرگ شدن اندازه آلت تناسلی کمک می کند. این قرص ها حاوی ویتامین ها ، مواد معدنی و گیاهانی هستند که طبیعی هستند و می توانند برای مدت طولانی روی رختخواب شما باقی بمانند و همچنین به پارگی قطعات آلت تناسلی شما کمک کرده و در نتیجه آن را کشیده و طول آن را افزایش می دهند.

برای اطلاعات بیشتر میتوانید به لینک سایت psychologytoday مراجعه کنید.

 

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی به دو صورت انجام می شود:

 

قرض گرفتن سلولهای چربی از سایر قسمتهای بدن برای افزایش طول و عرض آلت تناسلی.

برش رباطی که آلت تناسلی را نگه می دارد. این باعث می شود طولانی تر به نظر برسد.

افزایش پهنای آلت تناسلی مانند افزایش طول آلت تناسلی است. فقط برخی مردان آن را غلیظ یا بلند ترجیح می دهند. جراحی برای افزایش طول آلت تناسلی یکسال است و نتیجه آن به طور متوسط ​​2 یا بیشتر از اندازه معمول شما افزایش می یابد.

 

برعکس ، نوع دیگری از جراحی که می تواند طول آلت تناسلی را افزایش دهد شامل بریدن رباطی است که آلت تناسلی را نگه می دارد. اگر جراح این رباط را قطع کند ، تغییراتی در ناحیه آلت تناسلی ایجاد می شود و در نتیجه طولانی تر به نظر می رسد. طول متوسطی که می تواند پس از انجام این عمل جراحی افزایش یابد 2 سانتی متر است.

روغن خراطین برای الات تناسلی، روغن خراطین نی نی سایت، روغن خراطین برای چی خوبه،  طرز مصرف روغن خراطین ، طرز مصرف روغن خراطین برای صورت ، طرز ماساژ صورت با روغن خراطین ، طرز ساخت روغن خراطین ، طريقه استفاده از روغن خراطين ، طریقه استفاده از روغن خراطین برای لب ، طرز تهیه روغن خراطین در منزل ، طرز استفاده از روغن خراطین برای چروک صورت 

آخرین مطالب