5 مطلق کلمات دستور به حفظ کدو خستگی در خلیج

برای قرار دادن این تست ما تجربه با کدو سبز در wildest ما دستور العمل نشده است. ما آن را تبدیل به پیتزا ذوب آن را به ساندویچ داد و آن را تمام عیار بادمجان Parm درمان است. بسیار برای ما لذت آن گذشت با رنگ پرواز در هر زمان. آیا فقط یکی از این هوش دستور — تمام پنج. بعد از همه وجود دارد هیچ کمبود فراوان تابستان سبزی.

5 عکس العمل بازیگران کدو سبز

آسان قشنگ کدو ذوب

محل 4 اونس نرم, کامل, کرم , پنیر, 6 اونس خرد شده پنیر چدار (1 1/2 فنجان), 2 قاشق غذا خوری دانه خردل, 1/2 قاشق چای خوری نمک کوشرو 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه تازه زمین در یک کاسه متوسط. اجازه آمدن به دمای اتاق در حالی که شما دبستان کدو سبز است. رنده 1 کدو متوسط (حدود 4 اونس) در حفره های بزرگ از یک جعبه اهنی و انتقال به یک صافی قرار داده شده در داخل در یک کاسه بزرگ. بازی شیر یا خط با 1/2 قاشق چای خوری نمک کوشر; اجازه نشستن 30 دقیقه. فشار کدو سبز با دست های خود را به خلاص شدن از رطوبت بیش از حد و سپس اضافه کردن به کاسه پنیر. مخلوط با یک کاردک لاستیکی تا ترکیب شده است.

کره یک طرف از 8 برش سنگ مرمر نان چاودار با 4 قاشق غذا خوری کره بدون نمک نرم شده. تلنگر 4 برش و ساخت ساندویچ: با استفاده از یک چاقو کره اسمیر هر کدام با 1/3 فنجان پنیر مخلوط از لبه به لبه. نزدیک ساندویچ با باقی مانده برش نان کره سمت بالا. گرما یک دیگچه بزرگ روی حرارت متوسط به بالا. طبخ 2 ساندویچ در یک زمان تا زمانی که طلایی قهوه ای و پنیر ذوب شده و 3 تا 5 دقیقه در هر طرف. خلال نصف و فورا سرو کنید.

دریافت دستور العمل: آسان قشنگ کدو ذوب

بهترین Crispiest کدو پیتزا

ترتیب 2 قفسه تقسیم فر به سوم و گرما به 450°F. رنده 1 پوند کدو سبز بزرگ سوراخ یک جعبه اهنی. محل در یک صافی شیر یا خط با 1/2 قاشق چای خوری نمک کوشرو پس از 10 دقیقه. در ضمن ماهوت پاک کن زدن 1 تخم مرغ بزرگ, 1 قاشق چای خوری نمک چاشنی ایتالیایی, 1 قاشق چای خوری نمک کوشرو چندین اتومبیل فلفل سیاه را با هم در یک کاسه بزرگ. اضافه کردن 1 فنجان خرد شده پنیر موتزارلا.

فشار رطوبت از کدو سبز با دست های خود و اضافه کردن به کاسه. هم بزنید تا ترکیب. انتقال مخلوط را بر روی یک ورق پخت اندود شده با کاغذ و پوشش داده شده با 1 قاشق غذا خوری روغن زیتون. شکل آن را به یک بزرگ نازک دایره حدود 8 اینچ گسترده. پخت در پایین دندانه دار کردن فر تا پایین طلایی و ترد است 20 دقیقه. محل دوم rimmed ورق پخت به طور مستقیم در پوسته است. در حالی که نگه داشتن هر دو ورق پخت با هم تلنگر هر دو. حذف داغ ورق پخت و کاغذ. پخت پوسته در قفسه های پایین تر تا طلایی و ترد 5 تا 10 دقیقه بیشتر.

حذف پوسته از فر و حرارت گوشتی به بالا است. نم نم پوسته با 1/4 فنجان پنیر موزارلا. گسترش 1/3 فنجان پیتزا یا سس مارینارا بیش پنیر. بالا با 1/4 فنجان پنیر موزارلا. داد و بیداد, در بالای رک تا زمانی که پنیر browned و شامپانی 2 تا 3 دقیقه. بالا با برگ ریحان تازه و خرد شده و تکه های فلفل قرمز در صورت دلخواه.

دریافت دستور العمل: بهترین Crispiest کدو پیتزا

سوسیس و فلفل با کدو نودل

گرما 2 قاشق غذاخوری روغن زیتون در یک اجاق هلندی بیش از متوسط حرارت بالا تا سوسو زننده. اضافه کردن 12 اونس پخته سوسیس تند ایتالیایی , برش را به 1/2 اینچ ضخامت دور و طبخ تا browned حدود 3 دقیقه در هر طرف. انتقال به یک صفحه با انبرک. اضافه کردن 2 نازک متوسط فلفل, 1, نازک پیاز زرد متوسطو 1/2 قاشق چای خوری نمک کوشر به گلدان و فصل را با فلفل سیاه. طبخ تا نرم و شروع به قهوه ای در حدود 6 دقیقه است.

فشار فلفل به نیمی از گلدان و سپس اضافه کردن 1 قاشق غذا خوری روغن زیتون و 1 1/2 فنجان نصف انگور یا گیلاس گوجه فرنگی به نیم دیگر. طبخ تا زمانی که گوجه فرنگی شروع به نرم شدن حدود 2 دقیقه است. بازگشت سوسیس و هر گونه آب به تابه. اضافه کردن 1 1/2 پوند کدو سبز تازه رشته فرنگی و 1/2 قاشق چای خوری نمک کوشر و طبخ حول گاهی اوقات تا زمانی که کدو رشته فرنگی از طریق گرم و شروع به نرم شدن حدود 4 دقیقه است. بالا با پاره برگ ریحان تازه اگر مورد نظر.

دریافت دستور العمل: سوسیس و فلفل با کدو نودل

یک گلدان کرم کدو سبز ماکارونی

نصف 1 پوند کدو درازا و سپس برش از وسط به 1/2 اینچ ضخامت نیم ماه. جای زیادی مستقیم طرفه کتری یا قابلمه. اضافه کردن 4 حبه سیر چرخ شدهرا ریز رنده مزه و آب از 1 متوسط لیمو, 12 اونس خشک پاستا پنه, 1/2 فنجان کل-شیر پنیر ریکوتا, 2 قاشق غذا خوری روغن زیتون, 1 قاشق غذا خوری نمک کوشر, 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه تازه زمینو 4 1/2 فنجان آب.

هم بزنید تا ترکیب و آن را به جوش حرارت بالا. جوش گاهی اوقات با یک قاشق چوبی تا زمانی که ماکارونی توسط al dente و تقریبا تمام مایع تبخیر شده است 10 تا 11 دقیقه. بالا با برگ ریحان تازه خرد شده در صورت دلخواه.

دریافت دستور العمل: One-Pot کرمی کدو سبز ماکارونی

تر و تمیز و نصف 2 1/2 پوند کدو متوسط درازا. تکه درازا به 1/2 اینچ ضخامت قطعه هست. محل در یک لایه در یک rimmed پخت ورق اندود شده با حوله کاغذی. فصل را با 1/2 قاشق چای خوری نمک کوشرو سپس پوشش با یک لایه حوله کاغذی.

ترکیب 1 فنجان پنیر پارمسان رنده شده و 3 فنجان خرد شده و کم رطوبت پنیر موتزارلا در یک کاسه متوسط. محل 1/2 فنجان پنیر پارمسان رنده شده, 2 فنجان چاشنی پودرهای سوخاری, 1/2 قاشق چای خوری نمک کوشرو 1/2 قاشق چای خوری فلفل سیاه در یک گسترده کاسه متوسط و هم بزنید تا ترکیب. ماهوت پاک کن زدن 4 عدد تخم مرغ بزرگ و 1/2 قاشق چای خوری نمک کوشر با هم در یکی دیگر از گسترده کاسه متوسط.

پت کدو خشک است. کار با یک تخته در یک زمان, کت در مخلوط آرد و سپس مخلوط تخم مرغ و سپس پودرهای سوخاری. محل بر روی یک سخت بازپرسی کردن از سیم. حرارت فر را به 425ºF. خط یک ورق پخت با حوله کاغذی. حرارت 1 فنجان روغن زیتون را در یک دیگچه بزرگ روی حرارت متوسط به بالا. مشغول به کار در دسته های 3 تا 4 سرخ کدو سبز قطعه هست تا عمیق طلایی-قهوه ای 2 به 2 1/2 دقیقه در هر طرف. انتقال به حوله کاغذی. بیشتر اضافه کردن روغن به تابه به عنوان مورد نیاز بین دسته.

گسترش 3/4 فنجان سس مارینارا در 2 لیتر پخت غذا (مثل 8 یا 9 اینچ مربع). از بالا با یک لایه از کدو سبز تخته برش به عنوان مورد نیاز برای مناسب. بالا با 1 فنجان سس مارینارا و 1 1/2 فنجان پنیر موزارلا مخلوط. اضافه کردن یکی دیگر از لایه ای از کدو سبز است. بالا با 1 1/2 فنجان سس مارینارا و باقی مانده پنیر مخلوط. پوشش با روغن ورق فویل آلومینیوم (روغن به سمت پایین).

پخت تا زمانی که کدو مناقصه 40 تا 45 دقیقه است. کشف به نوبه خود فر به داد و بیداد و داد و بیداد, تا زمانی که پنیر در بالا ذوب و طلایی-قهوه ای در نقاط حدود 2 دقیقه بیشتر. اجازه دهید سرد 20 دقیقه قبل از سرو.

دریافت دستور العمل: کدو سبز پارمسان

به انجمن خوش آمدید عکس پخت و پز خانه Kitchn ساده ترین دستور العمل های. این مینی دستور العمل بسیار ساده شما می توانید عملا طبخ از قبل و بعد از عکس فوری خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de