5-دسته ای برنامه های غذایی (که شما را با مقدار زیادی از باقی مانده)

یکی از بهترین چیزهایی که شما می توانید برای خودتان انجام دهید این است که شام را که شما را با باقی است. تا آنجا که من لذت بردن از پخت و پز وعده های غذایی تازه به عنوان بسیاری از شب های این هفته به عنوان من می تواند آن را سخت به ضرب و شتم رضایت از باز کردن یخچال خود را (و یا فریزر!) هنگامی که شما بیش از حد شلوغ و یا به طور کامل بیش از حد تنبل به طبخ و استقبال چیزی است که به سادگی نیاز به دوباره گرم شود.

بنابراین در نظر گرفتن این برنامه های غذایی هدیه به خود آینده خود را. برخی از آنها وعده دبستان جلسات است که شما را ترک با هفته از فریزر وعده های غذایی در حالی که دیگران هستند که روزانه شام که به اندازه کافی بزرگ به رول بیش از به روز بعد و پس از آن برخی از. هر یک از این پنج بزرگ-دسته ای برنامه های غذایی شامل دستور العمل ها و راهنمایی های مفید برای شاخص و stashing دور مانده.

1. یک هفته از-Batch, شربت خانه پسند شام

2. 5 آسان تنها با یک قابلمه و یک تابه شام (برای حداقل ظرف شستن)

3. در اینجا چگونه من Prepping 25+ وعده های غذایی خانواده از شربت خانه من

4. یک هفته از بزرگ-دسته ای دوستدار خانواده شام

وجود دارد بسیاری از خوب مانده فرصت ها در اینجا — چیزهایی مانند baked ziti enchilada غذای مرکب از گوشت وارد و گوشت خوک کشیده. بسیاری از آنها را منجمد فوق العاده خوبی بیش از حد, بنابراین شما نیز می توانید پهلو برخی از دور برای هفته ها یا ماه بعد.

دریافت برنامه: هفته بزرگ-دسته ای دوستدار خانواده شام

5. چگونه من دبستان 2-هفته عرضه فریزر وعده های غذایی فقط در چند ساعت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im