5-دسته ای شربت پسند شام که به عنوان ناهار

برنامه ریزی وعده های غذایی در طول قرنطینه نشده است, ساده ترین و در خانواده من چهار که شامل من شریک زندگی من, ک

توسط DASTESALAMATT در 23 فروردین 1399

برنامه ریزی وعده های غذایی در طول قرنطینه نشده است, ساده ترین و در خانواده من چهار که شامل من شریک زندگی من, کالج سن پدر و فوق العاده پر انرژی نه ساله. آنها همیشه گرسنه! پخت و پز برای خانواده من نه تنها معنی شام در حال حاضر. من همچنین نیاز به مطمئن شوید که ما باید مواد غذایی به چراندن در طول روز است. در چند هفته اول که من پیدا کردم خودم را به سختی خراش دادن با من به عنوان پیمایش جدید عادی کار از خانه و احساسات جدید در اطراف این ویروس. من اغلب تحت فشار قرار دادند ناهار تا آخرین لحظه ممکن است و شروع به پخت و پز بیش از حد در اواخر شب.

به زندگی من کمی بیشتر اجرا هموار من نیاز به یک طرح. من شروع هفته با ساخت آشپزخانه-دوستانه بزرگ-دسته ای شام که همچنین می تواند ناهار برای چند روز آینده. سپس برای end-of-the-هفته فشار من برنامه ریزی شده چند غذاهای که مورد نیاز کمتر آماده است. در اینجا آنچه که به نظر می رسد برای ما در این هفته است.

شنبه: مرغ گلدان پای غذای مرکب از گوشت وارد

اگر یک چیز وجود دارد که من به ارمغان می آورد آسایش خانواده آن مرغ گلدان پای. من یکی هر روز سال جدید با باقی مانده از سال و در آستانه جدید کباب مرغ شام. ما همه ولع مصرف فوق العاده کمی آسایش این روزها و من خوشحال به ارائه مواد غذایی آغوش آنجا که من می توانم. این یک دستور عالی از آنجا که ما یک شام ما همه را دوست دارم و به اندازه کافی باقی مانده برای ناهار روز بعد. اگر شما لازم نیست که هر گونه پف قنادی در فریزر خود (من) را کمی خمیر پای روز قبل و استفاده از آن به جای.

دریافت دستور العمل: مرغ گلدان پای غذای مرکب از گوشت وارد

شنبه: پرس سوسیس سرخ کرده و لپه یک دیگ ماکارونی

این دستور یک نیروگاه پروتئین تنها با چند اساسی شربت خانه. من عاشق عدس و نگه داشتن آنها را به طور منظم مواجه نگردند در کابینه. من می توانید مخلوط کردن ماکارونی اشکال و یا اضافه کردن سبزی با توجه به آنچه من در دست است. شام روی میز در کمتر از یک ساعت و قدیمی ترین دختر من قدردانی نداشتن برای شستن یک دسته از غذاهای اضافی.

دریافت دستور العمل: سوسیس و عدس یکی دیگ ماکارونی

چهار شنبه: آسان ورق پان مرغ Nachos در

چه کسی دوست ندارد nachos در? این دستور غذا است که بی وقفه riffable: من با استفاده از باقی مانده گوشت از یک جوجه کباب یا هر قطعه مرغ من در دسترس; من می توانم طبخ گوشت با بسته بندی و یا در خانه ادویه تاکو; یا من می توانم گیاهی با سیاه یا لوبیا چیتی. من می توانم استفاده از کنسرو سالسا به جای گوجه فرنگی و پنیر را با هر آنچه که من باید در یخچال. این هم یک دستور عالی برای کودک شما کمک به شما آماده. جوانترین من به خصوص دوست دارد به این دلیل که او را دوست دارد به خوردن با دست او را.

دریافت این دستور غذا را آسان ورق پان مرغ Nachos در

پنج شنبه: قدردانی مرغ و کرفس برنج

بودن فیلیپینی-آمریکایی یعنی ما عشق سرخ شده با برنج. این یکی بسیار آسان است و می تواند اگر شما فقط برنج و کرفس. اما گزینه های واقعا بی پایان اینجا هستید: اضافه کردن نخود فرنگی منجمد, پیازچه, زنجبیل یا بیکن اگر شما لازم نیست مرغ. هیچ سهام ؟ هیچ مشکل. استفاده از آب است. شما می توانید یک وعده غذایی را با چند اصول اما شما همچنین می توانید ارایش در خواهد شد.

دریافت دستور العمل: قدردانی مرغ و کرفس برنج

جمعه: آسان خامه گوشت و پوسته

زمانی که من یک نوجوان پدر من تا به حال بازی بولینگ لیگ در شب جمعه. این بود شب جایی که من تا به حال به "دفع کردن برای خودم" و طبخ. اغلب او را ترک کردن یک جعبه همبرگر یاور چیزبرگر ماکارونی و من هرگز دیوانه در مورد آن. این دستور غذا را من به ارمغان می آورد و من می خواهم به خانواده ام بیش از حد وجود دارد — به جز در حال حاضر من بالغ و من شراب با من چیزبرگر ماکارونی. این یک راه عالی برای بستن این هفته است.

دریافت دستور العمل هایآسان: گوشت گاو خامه و پوسته

برنامه ریزی وعده های غذایی همیشه آسان نیست — به خصوص اگر شما فقط شروع کار. اما ما در حال شرکت مؤمنان که این راز استرس-رایگان شام weeknight. ما می خواهیم برای کمک به شما در پیدا کردن الهام بخش و کاهش برخی از نقاط درد آمده که با گرفتن شام روی میز شب پس از شب که آیا شما در حال پخت و پز و یا یک خانواده چهار یا پنج. هر هفته ما به اشتراک گذاشتن یک وعده غذایی جدید و طرح راه حل های سفارشی به طور خاص برای شما از خواننده درخواست و یا از یک مهمان نویسندگان برای هفته آینده برنامه غذایی!

جدید برای برنامه ریزی وعده های غذایی? از اینجا شروع کنید.

زیر کلیک کنید برای دریافت راهنمایی های بیشتر بینش ها و ایده های ما از برنامه غذایی باشگاه خدمه و خوانندگان مثل شما.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de