5 راه های خوشمزه برای استفاده از توت فرنگی های رسیده

برداشت-در-خود-اوج توت فرنگی گاهی اوقات به سختی آن را با خود به خانه من: من بیش از حد شلوغ وعده شگفت انگیزی بر روی آنها مستقیما از سبد و از دست دادن آهنگ از آنچه که من به غذا خوردن. قبل از من آن را می دانم آنها همه رفته اند بنابراین من نذر برای خرید زمان بعدی. اما پس از آن چه اتفاقی می افتد ؟ من خرید بیش از حد و یا آنهایی که زرق و برق دار از کشاورزان در بازار هستند بنابراین رسیده است که آنها را نرم و قبل از من در اطراف به خوردن آنها.

این اتفاق می افتد به بهترین از ما, اما به جای پرتاب آنها را از من جشن می گیرند این واقعیت است که این حد رسیده از انواع توت ها هنوز هم می تواند لذت می برد و در بسیاری از راه های مختلف! بیش از حد رسیده توت فرنگی ترجیح داده بیش از محکم توت فرنگی در برخی از ظروف پس از آنها واقعا با رایحه ای شیرین و خوش طعم. تا زمانی که شما ترکیب پخت و پز و یا mashing تا توت فرنگی بافت مهم نیست دیگر; همه شما در مورد مراقبت از آنها طعم و آب میوه. بنابراین دریافت به آرد و سفت!

در اینجا پنج مورد از راه های مورد علاقه به خوردن بیش از حد رسیده توت فرنگی.

من برای اولین بار توت فرنگی در خدمت گرم-از-این-فر popovers و من هرگز فراموش کرد که تجربه. این ظریف و درمان به گسترش یک رژگونه صورتی کره بیش از کلوچه نان تست و یا دیگر محصولات پخته اما این فریب آمیزی آسان به را است. فقط سر و صدا کردن برخی از توت فرنگی و مخلوط آن را با کره نرم شده را به صورت شیرین و کرمی ، شما همچنین می توانید هر شکل فوق العاده توت فرنگی به ورود به سیستم بسته بندی آن را محکم در بسته بندی های پلاستیکی و مسدود کردن آن برای یک روز دیگر. تصور کنید یک پت توت فرنگی کره ذوب بر روی یک پشته از دوغ ماکارونی — یام!

هر ماشین مخصوص مخلوط کردن دستور العمل های نوشیدنی مناسب برای استفاده از بیش از حد رسیده توت فرنگی. آیا دوست دارید milkshakes, مخلوط, و یا حتی توت فرنگی, شیر, آنها همه بزرگ برای استفاده از توت فرنگی و شما حتی نمی باید به ریز ریز کردن آنها را.

شما همچنین می توانید حفظ بیش از حد رسیده توت فرنگی برای نوشیدنی به سادگی توسط انجماد آنها را جامد و ذخیره سازی در یک کیسه فریزر یا ظرف هوابندی شده. رسیده توت فرنگی منجمد و سپس در نوک انگشتان خود را و شما را حفظ خواهد کرد نوشیدنی خوب و سرد است.

جام جم واضح است استفاده از بیش از حد-توت فرنگی رسیده. مقادیر زیاد می تواند کنسرو شده و یا شما می توانید فقط یک کوچک دسته ای از یخچال جم. علاوه بر صبح نان تست, من عاشق داشتن مربا توت فرنگی در اطراف به دلیل آن را سرگرم کننده مواد تشکیل دهنده برای محصولات پخته مانند اثر انگشت کوکی ها بار کوکی ها و یا swirled به مافین یا کیک خمیر.

وجود دارد بسیاری از راه های توت فرنگی می توان به ثبت کوکتل; آنها اضافه کردن طعم شیرین گل و همچنین برای prettily رنگی, خلاصه نوشیدنی. درهم و برهم کردن آنها به نوبه خود آنها را به توت فرنگی شربت ساده دم آنها را به ودکا یا سان گری و یا لاغر کردن آنها را با سرکه به شیرین-ترش درختچه!

توت فرنگی های رسیده در واقع بهتر است به استفاده از در دسر یخ زده پس از آنها شروع به شکستن و نمی خواهد منجمد به یک سخت تر یخی بافت مانند محکم توت فرنگی. آنها را طبخ در یک بیت یا لاغر کردن با شکر و سپس چرخش و یا مخلوط به, بستنی, بستنی چوبی یا شربت پایگاه.

چه چیزی شما را با بیش از حد رسیده توت فرنگی ؟ ما دوست داریم به دانستن در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>