در گذشته طولانی, ریواس فصل به طور رسمی در اینجا! آیا بو پختند و یا دفن شده در زیر یک ترد streusel شکوه زرشکی ساقه ارائه برخی از پر جنب و جوش ترین طعم بهار. اگر شما هرگز پخته شده با ریواس قبل از انتظار می رود به wowed — این میوه ترش و بر خلاف هر گونه دیگر میوه یا سبزی. شما می توانید آن را در بخش تولید بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی و یا در بخش منجمد برش را به قطعات کوچک در حال حاضر. شما همچنین می توانید آن را آنلاین سفارش از طریق خرده فروشان مانند ملیسا را تولید کند.

ما با پنج روش ساده دسر که نماد آن را در راه های مختلف. از خوش طعم توت فرنگی-ریواس ترد به کیک پنیر خامه میله, این, دسر, راه عالی برای جشن فصل.

پنج آسان دسر با ریواس

1. توت فرنگی-ریواس واضح

حرارت فر را به 350 درجه F. محل 1 1/4 پوند قطعه قطعه ریواس (حدود 4 فنجان) 1 پوند قطعه قطعه توت فرنگی (حدود 3 فنجان) آب و ریز رنده شده مزه از 1 لیمو بزرگ, 1/2 فنجان شکر دانه ریز, 1/2 فنجان بسته بندی شده, نور, شکر قهوه ای, 5 قاشق غذا خوری آرد ذرت, 2 قاشق چای خوری عصاره وانیلو 1/4 قاشق چای خوری نمک کوشر در یک کاسه بزرگ. بازی شیر یا خط به ترکیب مطمئن شوید هیچ جیب قند در پایین کاسه. پور را به یک بزرگ دیگچه آهن است.

محل 1 1/2 فنجان جو نورد, 1 فنجان آرد همه منظورهو 1/2 فنجان بسته بندی قهوه ای شکر را در یک کاسه متوسط; هم بزنید تا ترکیب. اضافه کردن 12 قاشق غذا خوری کره بدون نمک سرد برش را به مکعب های کوچک و با استفاده از انگشتان دست خود را فشار دهید و به مخلوط آرد تا زمانی که بزرگ و نامنظم توده فرم. پراکنده به طور مساوی بیش میوه خروج توده های بزرگ دست نخورده است.

پخت تا زمانی که آب در حال فوران کننده در اطراف لبه ها و با شکوه طلایی-قهوه ای و شرکت های 30 تا 35 دقیقه است. اجازه دهید خنک شود قبل از سرو حداقل 30 دقیقه.

حرارت فر را به 350 درجه F. خط 8×8 اینچ پخت ماهی تابه را با کاغذ به طوری که آن را آویزان کردن دو طرف به شکل یک زنجیر. محل 1 پوند قطعه قطعه ریواس (حدود 3 1/2 فنجان) آب از 1 لیمو بزرگ, 1/3 فنجان بسته بندی شده, نور, شکر قهوه ای, 3 قاشق غذا خوری آرد ذرتو 1/4 فنجان آب در یک قابلمه کوچک. را به بجوش و خروش آمدن روی حرارت متوسط و طبخ تکان دهنده تا زمانی که ریواس است نرم در اطراف لبه ها و مخلوط به اندازه کافی ضخیم برای کت پشت یک قاشق 2 تا 3 دقیقه. حذف از گرما و اجازه دهید خنک شود.

محل 1 فنجان آب, 1 (15.25-اونس) جعبه وانیل یا زرد مخلوط کیک (رزرو 1/4 فنجان برای شکوه), 3 تخم مرغ بزرگو 8 قاشق غذاخوری (1 چوب) کره بدون نمک ذوب شده را در یک کاسه بزرگ; ماهوت پاک کن زدن تا صاف. محل 1 1/3 فنجان بسته بندی شده, نور, شکر قهوه ای, این سایت متعلق به 1/4 فنجان کیک مخلوط 2 قاشق چای خوری دارچینو 4 قاشق غذاخوری کره بدون نمک سرد برش را به مکعب در یک کاسه متوسط. با استفاده از انگشتان دست خود را فشار دهید و کره را به مواد خشک را تا زمانی که کوچک توده فرم.

بریزید و نیمی از خمیر کیک به ظرف آماده. به طور مساوی توزیع سرد ریواس مخلوط بیش از بالا. بالا با باقیمانده خمیر کیک و صاف به حتی یک لایه. نم نم با شکوه. پخت تا کیک به آرامی browned و یک خلال دندان وارد شده به این مرکز می آید تمیز 35 تا 45 دقیقه. قرار دادن تابه در یک سخت بازپرسی کردن از سیم و اجازه دهید در دمای اتاق خنک. بتواند پوست آسانسور دال خارج از ظرف پخت و محل بر روی یک هیئت مدیره برش. برش را به 16 قطعه.

حرارت فر را به 350 درجه F. خط 8×8 اینچ پخت ماهی تابه را با کاغذ به طوری که آن را آویزان کردن دو طرف به شکل یک زنجیر. کت با اسپری پخت و پز. را فشار دهید 1 (16.5-اونس) بسته بندی یخچال شکر کوکی خمیر را یک لایه حتی در پایین ظرف پخت.

محل 1 پوند قطعه قطعه ریواس (حدود 3 1/2 فنجان) 1/4 فنجان شکر دانه ریز, 1/4 فنجان بسته بندی قهوه ای شکرو 1/4 فنجان آرد ذرت را در یک کاسه بزرگ. بازی شیر یا خط به ترکیب مطمئن شوید هیچ جیب قند در پایین کاسه. پراکنده مخلوط به طور مساوی بیش از کوکی خمیر.

محل 4 قاشق غذا خوری کره بدون نمک ذوب شده, 3/4 فنجان جو نورد, 1/2 فنجان آرد همه منظوره, 1/4 فنجان بسته بندی قهوه ای شکرو 1 قاشق چای خوری دارچین را در یک کاسه متوسط و هم بزنید تا ترکیب. پراکنده به طور مساوی بیش از ریواس. پخت تا نازک چاقو وارد شده به این مرکز می آید تمیز 30 تا 40 دقیقه پوشش تابه را با فویل اگر بالا می شود بیش از حد تیره است. محل بر روی یک سخت بازپرسی کردن از سیم و اجازه دهید در دمای اتاق خنک. بتواند پوست آسانسور دال خارج از ظرف پخت و محل بر روی یک هیئت مدیره برش. برش را به 12 قطعه.

4. ریواس میله پنیر

حرارت فر را به 350 درجه F. خط 8×8 اینچ پخت ماهی تابه را با کاغذ به طوری که آن را آویزان کردن دو طرف به شکل یک زنجیر. شکستن 12 اندازه کراکر گراهام به تکه خشن و در یک پردازنده مواد غذایی مجهز به یک تیغه پیوست. روند تا کراکر در حال بافت شن و ماسه در حدود 30 ثانیه است. اضافه کردن 6 قاشق غذا خوری کره بدون نمک ذوب شده و پالس به ترکیب حدود 10 پالس. فشار مخلوط به طور مساوی به پایین آماده ظرف پخت. پاک کردن پردازنده مواد غذایی.

محل 2 (8 اونس) بلوک های کامل چربی پنیر در پردازنده مواد غذایی. روند تا زمانی که بسیار صاف و پرزدار 2 دقیقه. اضافه کردن 1/2 فنجان شکر دانه ریز و روند تا گنجانیده شده 1 دقیقه است. خراش به پایین طرف کاسه اضافه کنید و 2 عدد تخم مرغ بزرگ. روند تا گنجانیده شده 1 دقیقه است.

انتقال 1 1/2 فنجان از پر شدن به یک کاسه متوسط. اضافه کردن 8 اونس قطعه قطعه ریواس (حدود 2 فنجان) و 1/2 فنجان شکر دانه ریز را به باقی مانده پر کردن سمت چپ در پردازنده مواد غذایی. روند تا ریواس شکسته و مخلوط صاف و 2 دقیقه است.

پور ریواس پر کردن بیش از پوسته است. دسته علف و غیره محفوظ دشت پر در بالا (ترک فضای بین هر دسته علف و غیره) و چرخش با یک خلال دندان یا سیخ به ایجاد یک marbled اثر است. پخت تا بالا به آرامی browned و مرکز است که هنوز کمی لق 30 به 35 دقیقه. محل بر روی یک سخت بازپرسی کردن از سیم و اجازه دهید در دمای اتاق خنک قبل از برش به 16 مربع است.

5. ریواس کیک وارونه

حرارت فر را به 350 درجه F. کت 9 اینچ دور کیک تابه را با اسپری پخت و پز و سپس خط پایین با یک کاغذ دور. پور 3 قاشق غذا خوری کره بدون نمک ذوب شده را به ماهیتابه و نم نم با 1/2 فنجان شکر دانه ریز. نستله 1 پوند ریواس به شکر گرد به سمت پایین در یک لایه و حتی بدون با هم تداخل دارند و پیرایش ساقه به عنوان مورد نیاز به طوری که آنها مناسب به طور مساوی در تابه.

محل 1 (15.25-اونس) جعبه وانیل یا زرد مخلوط کیک, 3 تخم مرغ بزرگ, 1/2 فنجان روغن نباتیو 1 فنجان آب را در یک کاسه بزرگ; ماهوت پاک کن زدن تا صاف. پور بیش از ریواس و صاف کردن بالا.

پخت تا کیک به آرامی browned و یک خلال دندان وارد شده به مرکز می آید از حذف 20 تا 25 دقیقه. محل تابه بر روی یک سخت بازپرسی کردن از سیم و اجازه دهید سرد به مدت 20 دقیقه. پاک کردن کیک از ظرف های در حال اجرا یک چاقو در اطراف لبه و به آرامی معکوس آن را بر روی یک بشقاب در خدمت. دور انداختن کاغذ قبل از برش.

به انجمن خوش آمدید عکس پخت و پز خانه Kitchn ساده ترین دستور العمل های. این مینی دستور العمل بسیار ساده شما می توانید عملا طبخ از قبل و بعد از عکس فوری خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im