5 سالم Costco موارد که در واقع نجات این متخصص تغذیه پول

چون من تک و تنها در مغازه برای خودم, من از راه سخت آموخته اند که چگونه از آن آسان است برای رفتن به دریا در Costco. من قطعا خرید بیش از حد و اتلاف مواد غذایی (و پول!) در این فرآیند است. اما من با افتخار می گویند که بیش از دو سال گذشته که من یک Costco, عضو, من تبدیل به آگاه تر فله-خرید خرید من و در حال حاضر تنها گرفتن آنچه که من می دانم که من در واقع قادر به غذا خوردن.

این پنج فله به اندازه Costco essentials که به من کمک کند خوب غذا بخورید و در واقع صرفه جویی در پول من است. همه آنها تقریبا نیمی از قیمت هر اونس در Costco در مقایسه با فروشگاه های دیگر با تشکر از راه آنها بسته بندی شده است.

توجه داشته باشید سریع: برای نگه داشتن من خرید سفر ایمن و کارآمد من جامعی سرعت عکس از همه چیز که گرفتار چشم من و تنها با لمس آیتم های من برنامه ریزی شده برای خرید.

1. وحشی سیاره وحشی Albacore تن ماهی

من عشق را به نگه داشتن قوطی وحشی ماهی قزل آلا و ماهی تن در دست چون آنها قفسه پایدار فوق العاده راحت است و نیاز به زمان صفر ایستاده بیش از یک اجاق یا کوره.وحشی سیاره من است برو به نام تجاری با کیفیت و پایداری دلایل و من دوست دارم که من می توانید خرید خود را از تن در Costco به صورت فله. شما نمی توانید ضرب و شتم قیمت در این یا آن نیمی که از سوپر مارکت قیمت.

خرید: Wild Planet وحشی Albacore تن $17.49 برای 6 پنج-آیا هر اونس

2. خورشید تاریخ تاریخ مجول

از تمام انواع مختلف از تاریخ مجول من سعی کردم این تا حد زیادی مورد علاقه من است. آنها مناسب میان وعده بزرگ, طبیعی, شیرین کننده در مخلوط و مورد علاقه من عنصر برای استفاده از زمانی که من را خام میوه-و-مهره گزش. آنها همچنین سرشار از پتاسیم و فیبر و منیزیم و ویتامین های گروه B و گیاهی و آهن است.

خرید: خورشید تاریخ تاریخ مجول, $10 برای 2 پوند

3. Fage ساده ماست یونانی بدون چربی

من پیدا Fage به creamiest بدون چربی ساده ماست یونانی در دسترس است (و آن را به تقریبا هر اسموتی من) بنابراین شما به ندرت به دیدن من چک کردن در Costco بدون کارتن. بدون چربی ساده ماست یونانی نیز یکی از مورد علاقه من, منابع پروتئین, ویتامین B12, کلسیم و پتاسیم است.

خرید: Fage بدون چربی ساده, ماست یونانی, $7.39 برای 48 اونس

4. کلوویس مزارع ارگانیک, های یخ زده فوق العاده چرب بسته

این مرا شگفت زده می کند که شش نفر از با کیفیت بالا منجمد اسموتی بسته هزینه فقط 10 دلار است. در حالی که من گاهی اوقات می خواهم به قبل از بخش اسموتی کیسه های خودم اگر من هم دوست دارم که من می توانم خرید این صورت فله در Costco. آنها را صبح ها بسیار آسان است.

اطلاعات بیشتر: Clovis مزارع ارگانیک, های یخ زده فوق العاده چرب بسته 10 دلار برای شش, 8-هر اونس بوکس (در فروشگاه)

5. دودستی مزارع سبزی مخلوط آلی

مزارع خاک ریشه دوانده است من رفتن به برند ارگانیک سبزی. مورد علاقه های شما هستند قدرت خود را سبزی مخلوط (برای من صبح مخلوط) و بهار مخلوط کنید (برای ساخت سالاد). من معمولا نگه داشتن نیمی از ظرف را در یخچال و سپس توقف و استراحت پس از آن رفتن نیست بد است. دانستن من ظرف را در یخچال به من انگیزه برای خوردن مقدار زیادی از سبزیجات در هر روز قبل از آنها از بین بردن.

خرید: دودستی مزارع مخلوط آلی سبزی $5 برای 1 پوند

چه در مورد شما ؟ آیا شما رفتن به اقلام سالم به خرید در Costco شما نمی توانید بدون زندگی می کنند ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>