5 راه هنرمند به فروشگاه خود را در کیسه های مواد غذایی بین سفرهای

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

ما می باشد حاضر به شرط بندی که هر خانواده تنها در امریکا دارای کیسه های مواد غذایی پر از بیشتر کیسه های مواد غذایی. (حتی خانواده هایی که با استفاده از کیسه های قابل استفاده مجدد باید قابل استفاده مجدد کیسه پر از کیسه های قابل استفاده مجدد.) از آنجا که کیسه های پلاستیکی ممنوع شده اند را در خود نگه دارد در بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی در سراسر کشور به دلیل افزایش COVID-19 احتیاطی که کیسه کیسه های است که به احتمال زیاد تعداد زیادی از استفاده از این حق در حال حاضر.

این که آیا شما نگه داشتن آن را تحت نزول خود را در گنجه در گاراژ و یا در تنه اتومبیل خود را وجود دارد فقط بدون اجتناب از این پدیده است. برای جلوگیری از کیسه های خود را از کیسه های از گرفتن از دست ما کنار هم قرار دادن پنج نکته برای کمک به شما فروشگاه کسانی گرانبها کیسه های مواد غذایی بین سفر.

در اینجا چگونه برای جلوگیری از مجموع بهمن و ذخیره آنها را در راه هوشمند.

ذخیره سازی کیسه های خود را در یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری ظروف سرباز یا مسافر را به سادگی تبدیل به یک چندپاره و فاقد تأثیرگذاری ظروف سرباز یا مسافر. با توجه به لیز وبلاگ نویس پشت بده برخی از فر وجود دارد یک تکنیک ویژه به balling تا کیسه های مواد غذایی است که به نوبه خود آنها را به هرج و مرج سازمان یافته است که متناسب با منظمی را به یک شیشه.

2. Repurpose یک جعبه دستمال کاغذی.

این مبتکرانه هک نه تنها باعث می شود آن را آسان به استفاده مجدد از کیسه های پلاستیکی, اما آن را نیز می دهد خالی جعبه دستمال کاغذی جدید استفاده کنید. ملیسا در جلا زیستگاه با استفاده از فرمان نوار به ضمیمه جعبه برای درب کابینت و مسائل آن را پر از کیسه های. زمانی که او نیاز به یک کیسه می کشد یکی در زمان درست مثل شما حدس زده آن بافت. امتیاز جایزه اگر شما با استفاده از یک جعبه با یک الگوی زیبا!

انتخاب کنید تا یک فلز catch-all سبد و چسبیدن به آن را در داخل کابینه به طوری که آنها خارج از دید, خارج از ذهن است. امتیاز جایزه اگر شما با استفاده از لیز روش به توپ تا کیسه را ببینید (#1) قبل از آنها شما را در. شما بنابراین بسیاری از کیسه های داخل آن راه.

باور کنید یا نه, این پارچه دارنده ساخته شده بود تنها با استفاده از چسب و الاستیک. اندرو وبلاگ نویس در پشت تکه تکه حریر آویزان خود را DIY پروژه در یک گوشه, اما شما می توانید با ذخیره کردن آن در یک دولت و یا گنجه به عنوان به خوبی.

5. استفاده مجدد از پاک کردن ظرف.

معلوم پلاستیک مرطوب پاک سیلندر مناسب سازی راه حل برای نگه داشتن کیسه های پلاستیکی در آماده است. استفاده از خالی می تواند به عنوان است و یا به دنبال سرب از جن در Tatertots & ژله و پوشش آن را در کاغذ زیبا. اندازه قوطی باعث می شود آن را ایده آل برای ذخیره سازی در یک معنی بیشتر شمع زباله در خانواده همراه است.

شما چگونه خود را سازماندهی اضافی کیسه های خرید?

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>