آشپزخانه 5 چیزهایی که من خوشحالم که من رو از شر — و من در حال حاضر از دست

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

در یک انزوای اجتماعی تحت تاثیر پشت سر هم از Konmari روش من به طور کامل بازرسی و نگهداری آشپزخانه کابینت و زیر شلواری. من سعی کردم به نگاه صادقانه در هر ابزار بشقاب و قابلمه و از خودم چند سوال: چگونه اغلب من با استفاده از این در سال گذشته ؟ چقدر فضا می کشد ؟ و شاید مهمتر از همه می توانید آن را انجام بیش از یک کار ؟ مرد من یادگیری زیادی در مورد خودم.

معلوم است که من تا به حال بیش از چند چیز است که نمی جرقه شادی. من استعداد اکثر این چیزهایی که دوستان اما نیز نگه داشته و یک جعبه کوچک از ابزار و ظروف که من طرح روی آوردن به نیت هنگامی که آنها شروع به پذیرش کمک های مالی یک بار دیگر.

در اینجا چیزی است که من خداحافظی.

آیا اینترنت نیاز به فکر می کنم یکی دیگر از قطعه مورد ناکارآمدی سالاد ریسندگی? احتمالا نه. بنابراین من فقط به این می گویند: من خیلی احساس رایگان بدون من سالاد عنکبوتی که تار میتند در نظر گرفتن فضای در کابینه! این یکی از بزرگترین موارد در کمد آن را باور یا نه. در حال حاضر من باید فضای بیشتری برای تنقلات است که مهم است. من نیز فراموش نه دست شستن و خشک کردن سه قطعه مختلف از waffled پلاستیک. به کار در اطراف آن غیبت من شده اند با خرید سر کاهو نه بهار مخلوط کنید. آن را بسیار آسان تر برای شستشو کامل برگ های بزرگ و پت و آنها را خشک با حوله چای. من هنوز سعی هلیکوپتر کیسه های پلاستیکی روش اما من شنیده ام چیزهای خوب است.

این روزها من هستم اضافی آگاهانه در مورد میزان ضایعات من تولید در حالی که پخت و پز. در صورت امکان من را جایگزین تک-استفاده از پلاستیک با گزینه های قابل استفاده مجدد. پس, پلاستیکی بپیچید تا به حال برای رفتن. من به دور من آخرین رول و جایگزین آن با اندازه مخلوط کشورهای عضو اکو آگاهانه در زنبور عسل قرار دادن. در حالی که من در ابتدا شک و تردید در مورد آن چسبیده قدرت من به آن دست به زنبور عسل: این مسائل کار می کند. من استفاده می شود برای قرار دادن برش میوه ها, سبزیجات, پنیر, نان و تقریبا هر چیز دیگری در پلاستیک بپیچید. در حال حاضر که من با استفاده از زنبور عسل, بسته بندی, من خوشحالم که به گزارش آن متناسب گرم و نرم و دنج اطراف به معنای واقعی کلمه همه چیز. من ارائه خواهد شد این قطعه از مشاوره: اگر چه شما می توانید آن را شستشو و استفاده مجدد از آن را (دوباره و دوباره!), بهتر است برای نگه داشتن پیاز پیچد به دور از میوه پیچد. بوی قوی انجام معطل — اما این قیمت های کوچک به پرداخت.

هشدار: موضوع بحث برانگیز پیش رو است. من مقدمه این با اعتراف به این که من یک شراب افاده. من می دانم کمی در مورد این مسائل اما من همچنین از طرفداران بزرگ از $9.99 “خانه رعیتی قرمز” بطری در محله فروشگاه. من نمی دانم به اندازه کافی می دانیم که بله ظروف مهم نیست. بزرگتر و گسترده تر از کاسه اجازه می دهد تا قرمز به هوا. نازک فلوت نگه می دارد درخشان حباب های گازدار. من درک می کنم این چیزها. و در عین حال زمانی که من نوشیدن در خانه … من فقط نمی مراقبت. برای من شادی واقعی می آید از بهره گیری از درمان کمی را در پایان روز. من به دنبال یک اثیری تجربه مزه. حتی زمانی که شراب هم ریخته من کمد من خودم را برای رسیدن به مورد علاقه من جام سرامیک به جای. من استعداد من مجموعه ای از تطبیق عینک اچ و جشن با نوشیدن یک وصف ناپذیر درخشان گل رز از یک Outlander با مضمون لیوان. Slàinte.

4. مجموعه ای کامل از صفحات مطابق کاسه & لیوان

من که با داشتن تطبیق غذاخوری خوب است برای مناسبت های خاص و تعطیلات شام (باید از آنها همیشه می تواند یک چیز دوباره). اما آن را فقط به ارزش نگه داشتن همه است که در اطراف برای چند بار در سال است. شام صفحات به تنهایی در زمان راه بیش از حد با ارزش املاک و مستغلات در آشپزخانه من. من نمی سرگرم اغلب به اندازه کافی برای توجیه حضور خود را. مانند بسیاری از آشپز خانه, من مجموعه ای از عدم تطابق ظروف و بشقاب. من تصمیم به نگه داشتن همه است که چون هر یک دارای یک داستان به آن متصل است. دفعه بعد من باید مردمی بیش از یک وعده غذایی من اجازه دهید آنها را انتخاب کنید خود را در بشقاب و فنجان. چون من یک بازی سرد و سرگرم کننده میزبان.

من خارج از کنترل است ؟ شاید. اما من هم هرگز به مالش دادن یک صافی دوباره. زمانی که من شروع به این پاکسازی هدف من این بود برای خلاص شدن از همه چیز است که می تواند تنها با انجام یک ترفند. همانطور که برای صافی که تنها چیزی که من همیشه از آن استفاده می شود برای زور زدن بود ماکارونی. و من به سختی حتی استفاده از آن برای که! بسیاری از زمان من فقط انتقال ماکارونی به طور مستقیم از پخت و پز آب کتری یا ظرف روغن سرخ کرده سس را با استفاده از یک عنکبوت صافی. یک عنکبوت است که عملی تر و سریعتر برای تمیز کردن. همچنین گرفتن از حمل آن کمی آب پاستا را به سس که چیز خوبی است. اگر من واقعا از دست این صافی من هنوز هم زیادی مش غربال است که کار در خرج کردن.

من می دانم آنچه شما نگرانم و هیچ. من پشیمانی نیست خداحافظی به هر یک از این clunkers. اما وجود دارد یک ابزار من به طور جدی حسرت از دست دادن. صادقانه است ؟ من پشیمان پسر breakups بسیار کمتر از این است.

یکی از ابزار من آرزو می کنم من تا به حال نگه داشته: کتری نچسب

چه غلطی بود من کردم ؟ من عاشق skillets آهن بسیار و من بسیاری از آنها را که من نمیفهمد “Meh که واقعا نیاز به یک نچسب?” معلوم است که من انجام دهید! من از دست من نچسب تابه. اگر چه من با استفاده از چدن اکثر زمان من کوک وجود دارد که فقط برخی از چیزهایی که آنها نمی تواند انجام دهد. اگر شما همیشه سعی کردم به تمیز کردن نیمرو تخم مرغ از یک آهن شما می دانید آنچه من صحبت کردن در مورد. آیا به نفع خودتان و هرگز اجازه رفتن خود نچسب کتری. من خواهد بود در شکار برای جایگزینی است.

آیا انجام هر آشپزخانه تصفیه اخیرا ؟ به ما بگویید چه شما بدست خلاص شدن از شر, و اگر وجود دارد هر چیزی که شما آرزو شما تا به حال نگه داشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>