5 برای جلوگیری از اشتباهات در هنگام انجماد مواد غذایی خود را

فریزر ترین سوء استفاده لوازم خانگی در آشپزخانه. بهترین تلاش ها به ترتیب باز کردن کیسه از سبزیجات منجمد یخی, کوکوی, قهوه ای, موز و بستنی یخی شکست زیرا یخی خنک نگه داشتن مواد غذایی سرد نیز نگه می دارد ما سازمانی چشم دور. فریزر تبدیل به یک مخزن نگه داشتن از بینام, کیسه فریزر-سوخته رمز و راز گوشت و باقی ما نمی توانیم تحمل به بازی شیر یا خط (هنوز). اما غلبه بر پنج اشتباه بزرگ از انجماد مواد غذایی و شما خواهد شد شگفت زده چگونه مفید فریزر در واقع می تواند.

1. شما یخ اقلام در بسته بندی اصلی و یا ظروف است که مهر و موم شده.

به یاد داشته باشید زیر: هوایی دشمن از مواد غذایی منجمد. قرار گرفتن در معرض هوا منجر به فریزر رایت است که باعث می شود مواد غذایی به وخامت بیش از زمان. در حالی که آن را احساس می کند به اندازه کافی ساده برای اسلاید کسانی که shrink-wrapped فوم سینی از سینه مرغ یا گوشت چرخ کرده را در فریزر بسته بندی که نیست مهر و موم شده. به جای انتقال مواد غذایی به یک کیسه یا ظرف طراحی شده برای فریزر ذخیره سازی — این را بهتر حفظ کیفیت بیش از مسافت های طولانی است.

2. شما همین حالا در نظر بگیرید که چگونه شما با استفاده از مواد غذایی منجمد بعد.

قبل از انجماد مواد غذایی, دبستان غذا برای اولین بار به ذوب و پخت و پز بعد حتی آسان تر است. در نظر بگیرید اگر شما طبخ کل بسته بیکن در یک بار و یا یخ در بخش های کوچکتر به ارائه انعطاف پذیری بیشتر. آماده سازی سبزیجات مانند پیاز به عنوان شما قصد استفاده از آنها را — تکه یا قطعه قطعه — به پرش شروع در شام. یخ طعم بوستر مانند رب گوجه فرنگی, پیاز کاراملی و شراب در قاشق به اندازه بخش در سینی مکعب یخ.

به دنبال این نکته: یخ مواد غذایی خود را بیشتر مفید است.

3. به شما اجازه تولید به بد قبل از توقف.

زمان توقف اضافی پیاز یا گذشته تعداد انگشت شماری از سبزها در تاشو است که در حال حاضر و زمانی که allium کلم یا اسفناج خیس است. فریزر نمی احیای مواد غذایی در حال حاضر و گذشته خود را نخست اماy می توانید به حالت تعلیق درآورد که مارپیچ رو به پایین به شما یک شانس دوم به استفاده از آنچه به شما کردم!

به دنبال این نکته: یک طرح برای تولید قبل از آن خیلی دیر است.

4. شما لازم نیست برچسب و تاریخ همه چیز را.

وجود دارد هیچ چیز مانند محکومیت یک کوک معتقد است که محتویات فریزر می توانید بینام با هیچ بیمار اثر است. بنابراین اغلب استفاده نشده به دلیل آن است که بیش از حد وقت گیر به یاد محتویات هر کیسه (چه به تنهایی و چه مدت از آن شده است در عمق یخ!), و اگر آن را ذوب همیشه وجود دارد خطر ریختن فلفل قرمز و نه بلونز, بیش از رشته فرنگی.

به دنبال این نکته: نگه داشتن یک رول از فریزر نوار و یک نشانگر دائمی در کشو نزدیک را فریزر زیپ بالای کیف یا سیلر خلاء. و زمانی که برچسب زدن به کیسه و یا ظروف بیشتر است و بیشتر در اینجا. برچسب کیسه های با اطلاعات مفید مانند مطالب تاریخ و مقدار. و برای باقی آن را یک ایده خوب برای اضافه کردن بهترین درجه حرارت فر و زمان پخت برای گرم کردن مجدد.

ادامه مطلب: دلار 3 مدرسه عرضه آیتم است که من را نگه می دارد سازمان آشپزخانه

5. شما نمی فکر می کنم جلوتر به نظر ذوب.

آخرین چیزی که در نظر بگیرید قبل از انجماد مواد غذایی را در نظر بگیرید که چگونه آنها را به گرم شدن. به یاد داشته باشید مواد غذایی منجمد در لایه های نازک را گرم شدن سریع تر از انبوه بلوک. به جای سردستی حول یک کیسه زیپ بالا از برنج سوپ یا سس بر روی فریزر قفسه ذخیره کردن آن تخت تا آن را پر می کند تمام کیسه در نازک لایه و حتی. (مجموعه آن کیسه بر روی یک ورق پخت برای گرفتن هر گونه میگذرد و یا نشت.) این نیز کمک می کند تا با فریزر فضای ذخیره سازی به دلیل نازک کیسه ها آسان تر به خط و سازماندهی. اگر شما اغلب اضافی cookie dough, حرکت شبیه چمچه زنی آنها را بر روی یک ورق پخت یخ به صورت جداگانه. آن را آسان تر از اهدای خمیر منجمد از یک ظرف. پخش عمده انواع توت ها بر روی یک کاغذ اندود ورق پخت یخ به صورت جداگانه بنابراین شما می توانید فقط آنچه شما نیاز دارید.

به دنبال این نکته: برای سریع تر ذوب و به حداکثر رساندن خود را در فریزر ذخیره سازی پتانسیل یخ مواد غذایی در لایه های نازک (مانند برنج و لوبیا و سوپ و سس) و یا به صورت جداگانه (با توپ از خمیر کوکی و یا میوه های تازه و سبزیجات).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>