5 از باهوش ترین کشو سازمان در Etsy

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

Etsy بدیهی است که یکی از اولین مکان هایی است که به ذهن می آید زمانی که شما در جستجوی چیزهای زیبا. آنچه در مورد زمانی که شما دنبال آن هستید و چیزهایی که برای دریافت سازمان یافته تر ، معلوم Etsy به شما کمک می کند که بیش از حد. (البته! چون Etsy فروشندگان باور نکردنی با استعداد و خلاق!) فقط نگاهی به این کشو هوشمند راه حل برای سازماندهی ما در بر داشت در حالی که در حال دیدن سایت روز دیگر.

به این فروشنده اندازه گیری خود را در کشو (و البته) و شما سه چهار یا پنج ویژه برش میله و گرفتن بوش. سپس شما فقط خط آنها را در کشو با این حال باعث می شود بیشتر حس برای شما مجموعه ای از ادویه شیشه. ذخیره سازی شیشه خود را در این راه نه تنها آزاد کردن یک کابینه, اما آن را نیز کمک به شما همه چیز شما را در یک نگاه.

خرید: کشو Spice Rack, از $39 در LifeofSpiceDesigns

2. K-فنجان قهوه غلاف کشو قرار دادن

اگر شما یک قهوه K-جام آبخوری شما می دانید که غلاف می تواند بسیار آزار دهنده به سازماندهی. شما نیز احتمالا می دانید که وجود دارد مقدار زیادی از به اصطلاح راه حل وجود دارد. این یکی ساخته شده خود را به جا کشو قرار می دهد هر فنجان بر روی صفحه نمایش و ساخته شده است بسیار زیبا تخته سه لا.

خرید: K-فنجان قهوه غلاف کشو قرار دادن از 36 دلار در imageworksva

ترجیح می دهند چای ؟ این جعبه کوچک را نگه دارید و همه خود را در کیسه های چای به طوری که آنها ایستاده و شما می توانید ببینید چه چیزی شما رو. را انتخاب کنید از چند طول های مختلف و پس از اتمام.

خرید: چوب چای کیسه جعبه از $23

ما در نگاه دیگر در کشو چاقو سازمان در نهایت قبل از چیدن این یکی. چرا که این خود کشو! این مغناطیسی ریز است که سفارشی ساخته شده متناسب با اندازه خود فوقانی و آن را با تمام سخت افزار شما نیاز به آن کوه. فکر می کنم از آن به عنوان یک جایزه کشو و یک سازمان! ما دوست دارم که آن را ایجاد فضای ذخیره سازی از هوا نازک و هنوز هم محافظت می کند تیغه های خود چاقو (چیزی که درست نیست بسیاری دیگر در کشو چاقو دارندگان).

خرید: سفارشی کشو چاقو $75 در TheYankeeBuilderShop

5. سفارشی کشو سازمان

تا کنون سقوط یک کشو سازمان تنها به آن خانه و متوجه است که آن را نمی خواهد خود را متناسب wonkily شکل کشو? این Etsy فروشنده باعث می شود کشو سازمان است که نگاه درست مثل کسانی که تولید انبوه آنهایی که تنها آن را تقریبا به طور خاص برای کشو. شما می توانید انتخاب کنید به اندازه خاص محفظه و از هفت های مختلف پس از اتمام.

خرید: سفارشی کشو سازمان از $105 در WoodenStudioCo

شما هر چیز دیگری برای اضافه کردن به این لیست ؟ به ما بگویید در مورد یافته های خود را در نظرات زیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im