5 برنامه ریزی چکه قهوه ما عشق به 60 دلار یا کمتر

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

بهترین چکه قهوه هستند که می تواند عملا کار خود را هنگامی که شما در حال تیره و تار چشم و خسته — و همچنین مقرون به صرفه نیست که پول زیادی. (از آنجا که ما می خواهم به جای صرف پول ما در کیفیت لوبیا و یا شما می دانید فقط آن را ذخیره کنید!) اگر شما توافق می کنید با ما در هر دو از این نقاط سپس شما هیجان زده در مورد این لیست. ما گرد کرده ام تا بهترین برنامه ریزی قهوه برای 60 دلار یا کمتر است. به این ترتیب شما می توانید یک نسبتا کوچک سرمایه گذاری و اعتماد قهوه ساز است که می تواند یک قابلمه تازه آماده و در انتظار برای شما … هر زمان که شما قادر به تلو تلو خوردن در خارج از بستر و به آشپزخانه.

1. همیلتون ساحل 10-برنامه ریزی جام حرارتی قهوه ساز

این قهوه ساز رو رای ما در ما های اخیر Kitchn ملزومات لیست برای چند دلیل. عمدتا به دلیل از اینکه چگونه قابل اعتماد آن است که صبح روز بعد از صبح. اما همچنین به دلیل قیمت این واقعیت است که آن می آید با یک تنگ فولاد ضد زنگ (که خود را نگه می دارد قهوه داغ تر از شیشه یک و نادر است برای قهوه در این نقطه قیمت) آن قدرت انتخاب برای دم کردن بر اساس ترجیحات و این واقعیت است که آن را فوق العاده آسان به برنامه.

خرید: همیلتون ساحل 10-برنامه ریزی جام حرارتی قهوه ساز $57

2. بلا نرم افزار سری 14 فنجان قهوه ساز

برای قیمت این بلا قهوه ساز دارای راه ویژگی های بیشتر از شما می خواهم انتظار. در حالی که آن را می دم تا 14 فنجان قهوه آن را نیز می توانید فقط یک یا چهار فنجان در صورتی که همه شما می خواهید/نیاز. آن را به شما اجازه می دهد برنامه دم تا 24 ساعت در پیشبرد دارای سیستم خاموش شدن خودکار اجازه می دهد تا شما را به قطع دم چرخه به ریختن یک فنجان بدون اینکه یک ظرف غذا است و قدرت انتخاب. برای آنچه در آن ارزش, بلا ماشین آلات نیز بسیار خوب رتبه بندی از گزارش مصرف کننده وقتی که می آید به قابلیت اطمینان.

خرید: بلا نرم افزار سری 14 فنجان قهوه ساز 50 دلار در Best Buy

3. سیاه و سفید+دکر DLX1050B 12-برنامه ریزی جام قهوه ساز

چیزی که شما نیاز به دانستن در مورد این بلک اند دکر قهوه ساز است که آن را به طوری رفو کاربر پسند. همانطور که در بیشتر کاربر پسند یکی از ما داشت. بنابراین اگر شما به دنبال یک قهوه ساز برای گفتن پدر و مادر خود را, این ممکن است بهترین شرط بندی شما. آن را به بیش از 1000 بررسی پنج ستاره در آمازون و تقریبا در هر یک از آنها در مورد چگونه از آن آسان است برای استفاده و چگونه آن هم بعد از چندین ماه استفاده کنید.

خرید: سیاه و سفید+دکر DLX1050B 12-برنامه ریزی جام قهوه ساز $35

4. آقای قهوه 5-برنامه ریزی جام قهوه ساز

غیر بنجل قهوه ساز فقط برای $20? آن وجود داشته باشد! آن را بسیار اساسی و کوچکترین در این لیست اما صادقانه مناسب برای یک فرد از خانواده یا اگر وجود دارد تنها کسی که نوشیدن قهوه در صبح است.

خرید: آقای قهوه 5-برنامه ریزی جام قهوه ساز 20 دلار در هدف

5. همیلتون ساحل 12-برنامه ریزی جام قهوه ساز با FrontFill

یک انتخاب از همیلتون ساحل (شرکت واقعا می داند آنچه در آن انجام وقتی که می آید به بالا با کیفیت و ارزان قهوه!), این قهوه ساز حل دیگری دشوار است بخشی از ساخت قهوه: آب-بارگذاری گام. دیدن آن را به آنچه این شرکت تماس FrontFill بنابراین شما ریختن آب به یک مخزن که در واقع در مقابل ماشین. به این ترتیب شما لازم نیست که به پور در بی دست و پا زاویه و یا جلو دستگاه فقط به پر کردن آن.

خرید: همیلتون ساحل 12-برنامه ریزی جام قهوه ساز با FrontFill, $39

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>