5 دستور به استفاده از یک دسته از گوزن نر سه ساله

گوزن نر سه ساله است و یکی از مورد علاقه من بهار و تابستان بازار کشاورزان می یابد; من مطمئن شوید که به حرکت شبیه چمچه زنی تا یک زن و شوهر خوشه در هر زمان آن را پیدا کنم. اما زمانی که من به خانه حتی اگر این برگ سبز است و دیگر به همان سوال همیشه پاپ به سر من: “چه چیزی را با ترشک?” گوزن نر سه ساله می تواند بسیار ترش و حتی اسیدی اما می توان آن را بسیار نفیس زمانی که زوج به خوبی آن را یک تازه نیش که تجسم بهار و در حالی که می توان آن را بیش از حد برای غذا خوردن خود را در آن به عنوان یک خام در سالاد و بسیاری از غذاهای که روشن فوق العاده با دانش سطحی از این مناقصه ها و مزایده های سبز.

اکثر مردمی استفاده خام ترشک به عنوان یک لهجه اما جوان, بهار ترشک را می توان فوق العاده پرتاب, به, سالاد, ساخت خوب citrusy نیش می زنند. شما حتی می توانید یک تعداد انگشت شماری در مخلوط کن قبل از blitzing تا اسموتی خود را. این است که نوع سبز آن را تازه کردن شما شما از خواب بیدار و به شما یادآوری می کنند که این بهار. هنگامی که آن را پخته شده, اما, ترشک را tartness wanes ساخت آن را به یک مکمل فوق العاده برای مرغ و یا ماهی و عالی نامزد, در خانه, سس.

هنگام چیدن یک دسته از گوزن نر سه ساله به دنبال برگ های سبز روشن و استوار است. اگر آنها به نظر می رسد لمس زرد و آنها را ترک. اغلب زمانی که ترشک پخته شده است آن را پر جنب و جوش برگ های روشن کمی تیره و یا حتی قهوه ای — این کاملا طبیعی است و نمی خواهد تحت تاثیر قرار دهد عطر و طعم.

در اینجا پنج دستور العمل های برای کمک به شما با استفاده از یک دسته از ترشک تازه.

این zingy نیش از گوزن نر سه ساله است که یک بازی سرگرم کننده علاوه بر این به این کره ای-الهام پیچد و یا هر کاهو بپیچید که برای ماده.

دریافت دستور العمل: KBBQ Perilla پیچد

2. بهار Quiche با تره فرنگی و ترشک

به جای پخت ترشک برگ به quiche به عنوان شما را با سایر سبزی های برگ دار مانند اسفناج شما اضافه کردن یک ظرف غذا از برگ در بالا که خدمت. این حرکت حفظ ترشک را روشن لمونی عطر و طعم به quiche یک پیچ و تاب و تازه.

دریافت دستور العمل: بهار Quiche با تره فرنگی و ترشک

3. سریع و آسان و تکنولوژی-آزاد راه به Sous-Vide ماهی قزل آلا

4. ریکوتا کوفته با Chèvre & گیاهان

اگر شما کاملا مطمئن شوید که چگونه به استفاده از یک تعداد انگشت شماری از گوزن نر سه ساله پاستا (از هر نوع) است که همیشه یک راه حل خوشمزه. این دستور غذا خواستار ریکوتا کوفته اگر چه هر نوع gnocchi (حتی یک کیسه گل کلم gnocchi) تورتلینی یا راویولی کار خواهد کرد.

دریافت دستور العمل: ریکوتا کوفته با Chèvre & گیاهان

5. لمونی سالاد سبز با Radicchio & Pepitas

هنگامی که در شک, بازی شیر یا خط یک تعداد انگشت شماری از برگ ترشک به هر سالاد سبز شما در حال شلاق تا. این لمونی zing فورا livens تا حتی اساسی ترین سالاد کاسه.

دریافت دستور العمل: لمونی سالاد سبز با Radicchio & Pepitas

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im