این داستان بخشی از Healthyish راهنمای به تنهایی یک سری از راهنمایی و دستور العمل ها و داستان ها در مورد چگونه به تنهایی وقتی که با هم هستیم و با هم زمانی که ما به تنهایی. و اگر شما می خواهید به رقص با ما هیلاری خواهد شد میزبانی یک مینی 5Rhythms رقص در Healthyish را IG زنده بر روی چهار شنبه, آوریل 24th در 3 EST. ببینید شما در کف رقص (یا آه در اتاق نشیمن خود را) پس از آن!

من ایستاده در یک 10-پا-با-4-پا مستطیل wedged بین جزیره آشپزخانه و میز آشپزخانه است که wedged در برابر یک دیوار. این بزرگترین فضای مداوم در تمام بروکلین آپارتمان. آن است که بزرگ نیست. اما من و بعد فورا رفت واز خیلی خوب در جهش چرخش نوسانی من لگن و تکان دادن بازوها در اطراف بدون کوبیدن آرنج من به آشپزخانه گرانیت. که تنها یک بار اتفاق افتاده است.

لپ تاپ من نشسته در سطح چشم در بین قفسه کتاب جایی که چیزهای وحشی هستند و هوایی سرخ انقلاب است. بر روی صفحه نمایش خود را توسط یک شبکه از 12 عرق مردم یکی از آنها است به من. ما از لحاظ فیزیکی پراکنده از هم جدا به آشپزخانه و اتاق خواب و اتاق نشیمن در سراسر جهان, اما دیجیتالی ما همه حق در اینجا ما کمی مستطیل گوش دادن به همان جریان لیست پخش در حال حرکت سریع تر و سریع تر به ضرب و شتم ایجاد انتقال (نه کاملا هموار—من آنلاین رایگان DJ نرم افزار ارائه می دهد هیچ crossfade) از یک نینا سیمون ریمیکس به تپش bleeps و bloops از “فضا” یک EDM سرود دوستان و من استفاده می شود به جمعی از دمدمی مزاجی در اوایل بیست سالگی.

من تا گربه و سرعت-والس با او نزدیک به صفحه نمایش تا زمانی که خراش من در چهره. کسی شروع به تکان دادن یک چراغ قوه در اطراف مانند ما در rave و ناگهان همه ما در حال بیرون کشیدن چراغ قوه و شمع و مریم گلی و چوب صفحه نمایش کوچک ما انفجار نور. ما به تنهایی اما ما به تنهایی نیست و ما در حال رقص.


من رفت و به من اول 5Rhythms کلاس در آتلانتا حدود پنج سال پیش در نهایت تن به یک دوست مداوم وعده داده است که من آن را دوست دارم. “این چیزی که در آن مانند یک دسته از مردم رقص با هم در یک اتاق” او می خواهم به من گفت. “وجود دارد هیچ choreography اما پرنیان. این نوع مانند…یک مراقبه است ؟ بلکه یک حزب رقص.”

زمانی که من در نهایت آن را یک هوای بارانی یکشنبه شب گفت: دوستان به نظر نمی رسد به طوری که من پیدا کردم خودم به تنهایی در یک اتاق پر از غریبه سنین اعم از 20-چیزی به 70-چیزی بدن از تمام اندازه ها و رنگ و شکل لباس در حال سقوط در همه طیفی امتیاز بین athleisure و سوزاندن مرد. موسیقی لگد کردن مانند یکی از کسانی که در عصر جدید-y موسیقی متن آنها بازی در چشمه های معدنی. من clomped در اطراف ناشیانه گردان آغوش من کمی مطمئن نیستید که چگونه به رقص به موسیقی است. اما سپس آن را به آرامی شروع به ساخت تا ما عبور بیش از 128 BPM خط به جایی که سر خود را گرم سست و باسن خود را به نوبه خود مایع و پای خود آمده untethered میکنند از واقعیت و به طور ناگهانی شما آزاد هستید. ما کوبید و عرق تا موسیقی روشن به چیزی jangly-گرم و خوب برای رقاصه چرخش و سپس آهسته به, ماساژ, موسیقی, سطح, سقوط در مهم انبوه بر روی زمین است. آن را به من شگفت زده چگونه من می تواند به یک فضای دانستن هیچ کس و بدون صحبت کردن یک کلمه ترک آن را احساس متصل به همه.


افسردگی و اضطراب بافته شده را به من پارچه—دوره های شدید شادی ساندویچ بین وحشت و غم و اندوه و گاز گرفتن نگرانی نوعی که من بیدار در وسط شب می زند و در برابر من جمجمه مانند یک مزاحم با یک چکش. دوره زمانی که من اولین بار شروع به 5Rhythms بود به خصوص یکی از خشن; من می خواهم به تازگی نقل مکان کرد به آتلانتا پس از سه سال در تایلند شد و تلاش برای دوباره پیدا کردن جای من در این شهر است. اضطراب من ساخته شده من بی دست و پا مطمئن نیستید که چگونه به انجام بدن. من احساس به دام افتاده در مغز من و من گریه میکردم. (آیا این صدا مانند همه ما در حال حاضر ؟ بله, آن را ندارد.)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im