5 مرحله ساده شما می توانید خود را از جارو برقی یک میلیون بار بهتر

در حالی که شما مشغول تمیز کردن خانه های ما از بالا به پایین — به خصوص در طول قرنطینه — تمیز کردن خود را ابزار می توانید کوتاهی. شما خیلی خوشحال می توان با استفاده از آنها که شما sock آنها را دور احتمالا کثیف تا ظروف سرباز یا مسافر.

این ابزار استفاده می کنید برای مقابله با آنچه اغلب مورد غفلت قرار گرفته است, اما اگر شما در مورد آن فکر می کنم فقط برای یک ثانیه شما متوجه است که این موارد باید خوب نیاز به تمیز کردن عمیق و سپس به هر حال. نه تنها bunnies گرد و غبار و باکتری ها و که می داند چه همه چیز استیک به جاروب موی و تکثیر در سلول های اسفنج اما با استفاده از کثیف موارد تا همه چیز را پاک نمی کند حس بسیار را.

برخی از تمیز کردن ابزار نسبتا آسان برای تمیز کردن. ژنده پوش و حتی دستکش می تواند پرتاب در ماشین لباسشویی جارو می تواند swished در یک صابون نزول و برس اسکراب می تواند آغشته به محلول سفید کننده. دیگران مانند جارو برقی به نظر می رسد بسیار پیچیده برای تمیز کردن است که ممکن است ما صادقانه فکر می کنم که آنها قرار است به زندگی می کنند یک زندگی است. اما آنها نیست.

این آخر هفته شما در حال رفتن به تنفس زندگی جدید را به جارو برقی خود را.

این آخر هفته: تمیز کردن جارو برقی خود را.

تمیز کردن جارو برقی خود را نه تنها برای به نظر می رسد; این باعث می شود دستگاه خود را اجرا موثر است. این به این معنی آن را تمیز بهتر (هورا!) و شما آن را نمی خواهد که به کار به عنوان سخت که به نوبه خود بدان معنی است که آن را آخرین دیگر و است که شما دریافت بیشتر بنگ برای جفتک انداختن خود را.

در اینجا گام های مهمی را به:

مطمئن شوید که همه چیز به طور کامل خشک قبل از شما آن را تعویض کنید و هیجان زده در مورد زمان بعدی شما خلاء با براق واحد شما هرگز تصور شما می خواهم که دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>