از آنجایی که ما شده ایم پناه در محل و محدود کردن تعاملات ما با جهان خارج, همه ما تا به حال به یک کمی بیشتر مدبر وقتی که می آید به مواد غذایی: rummaging از طریق ما pantries و فریزر تلاش برای ایجاد وعده های غذایی از هر چیزی که ما می توانید پیدا کنید بنابراین ما می توانید رفتن به فروشگاه مواد غذایی فقط کمی طولانی تر. این قطعا یک چالش همانطور که همه ما انطباق با این عادی هست ولی یک پوشش نقره ای: ما در حال یادگیری چگونه به کاهش زباله های مواد غذایی.

زباله های مواد غذایی است که یک مشکل جهانی است. حدود یک سوم از مواد غذایی جهان است که هرگز خورده, بر اساس یک مطالعه جدید منتشر شده در ماه فوریه ، که دو بار به عنوان غذا مقدار تخمین زده شده است. و حتی اگر آن را مانند به نظر می رسد ما در حال تولید مقدار زیادی از زباله در آشپزخانه های ما بیشتر از ما می تواند انجام بیش از ما فکر می کنم: با توجه به منابع ملی دفاع شورای حدود 75 درصد از آمریکایی ها می گویند که آنها ضایعات مواد غذایی کمتر از حد متوسط (آماری عدم امکان).

اما باز هم یک پوشش نقره ای: پروژه خروج غیر انتفاعی متمرکز در حل آب و هوا مسائل مربوط به شناسایی و کاهش ضایعات مواد غذایی به عنوان راه حل با بیشترین پتانسیل برای کاهش انتشار کربن. به عبارت دیگر ما می توانید چیزی در مورد آن — و آن را شامل نمی شود کاملا تعمیرات اساسی راه را به ما مغازه دبستان و خوردن مواد غذایی است.

در اینجا پنج گام های کوچک شما می توانید شروع به کاهش مواد غذایی خود را هدر ندهید.

خرید سر کاهو ممکن است بیشتر احساس فضیلت اما اگر نیاز به شستشو و قطع کردن سر از کاهو در حال رفتن به شما جلوگیری از استفاده از آن صعود کاهو بهتر است یک شرط بندی. قبل از ورقه توت فرنگی و پرتقال پوست کنده خواهد شد از بین بردن سریع تر (و هزینه بیشتر) از کل میوه, اما اگر شما کمتر احتمال دارد به خوردن آنها را با اضافی در مرحله آماده سازی برای آسان تر از گزینه است که شما در واقع مصرف می کند.

2. فروشگاه مواد غذایی به راه راست.

ذخیره سازی شیر و تخم مرغ در یخچال و فریزر درب ممکن است به نظر می رسد مانند یک آشکار “نیست” اما وجود دارد راه زیرکانه برای سازماندهی و ذخیره مواد غذایی به نگه داشتن آن را از خراب سریع تر از آن نیاز به می گوید: Andrea کالینز پایدار مواد غذایی سیستم های متخصص با NRDC. برای شروع او می گوید: دانستن اینکه چه چیزی به فروشگاه در درجه حرارت زیر شلواری و ترک به اندازه کافی فضا در قفسه اجازه می دهد تا هوا را به درستی به گردش می تواند یک تفاوت بزرگ در چگونه مواد غذایی خود را باقی می ماند تازه است. استفاده از منابع مانند SaveTheFood.com برای دسترسی به اطلاعات در مورد چگونه برای ذخیره هر نوع از مواد غذایی است.

3. تجدید نظر کسانی که تاریخ انقضا.

تاریخ انقضا مواد غذایی مرتبط هستند که مواد غذایی را, طراوت یک نشانه (در اکثر موارد) که مواد غذایی است که در گذشته کیفیت آن است. “به طور کلی, ‘قدیمی’ غذا نمی خواهد به شما بدهد مسمومیت غذایی — که می آید از عوامل بیماری زا مانند باکتری E. coli سالمونلا و ليستريا, [که] به طور معمول شما بیمار بدون در نظر گرفتن چگونه غذایی است” توضیح می دهد که دانا Gunders مدیر اجرایی در ReFED و نویسنده زباله-آشپزخانه رایگان کتاب. حتی مواد غذایی که به نظر می رسد مانند آن را در راه خود را اغلب می تواند هنوز هم می تواند به خوبی مورد استفاده قرار. “اگر چیزی به نظر می رسد خوب و بوی خوب و با سلیقه خوب این واقعیت است که آن را “قدیمی” به این معنا نیست که آن را بد می گوید:” Gunders.

4. برچسب باز کردن ظروف.

صحبت از تاریخ انقضا آنها اغلب بی ربط تبدیل هنگامی که یک محصول باز است و هر چه در داخل یک بسته (فکر می کنم: پنیر ریکوتا یا jarred سالسا) شروع به از بین بردن خیلی بیشتر به سرعت هنگامی که مهر و موم شکسته است. این بدان معناست که شما ممکن است در نهایت با تعداد زیادی از سوال ظروف در یخچال خود را که تا پایان گرفتن پرتاب در سطل زباله چون شما هیچ ایده چه مدت آنها شده است حلق آویز در اطراف. یک راه حل ساده: با استفاده از یک ماژیک برای نوشتن تاریخ افتتاح آن در ظرف.

5. آن را یک گام در یک زمان.

هنگامی که شما شروع به قرار دادن تلاش در جهت کاهش ضایعات مواد غذایی در آشپزخانه خود را به خودتان کمی گریس. آن را تقریبا غیر ممکن است واقعا صفر-زباله. “من فکر نمی کنم ما باید به دنبال کمال می گوید:” Gunders. “من می خواهم [نگاه] مردم با داشتن یک طرز فکر مختلف در مورد ارزش غذایی خود را و انجام همه چیز آنها می توانید از آن استفاده کنید.” می افزاید: Collins: “اگر ما می تواند همه ادغام یکی از مواد غذایی-صرفه جویی در رفتار در خانه است که می تواند در یک تجمعی تفاوت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im