5-فوق العاده آسان برای شام جدید طبخ

این برنامه غذایی که برای هر کسی که به پخت و پز و نیاز به یک مکان برای شروع است. آغاز هفته با یک طرح برای شام یک راه آسان برای کاهش weeknight استرس و حذف این سوال که “چه چیزی برای شام؟”. از پخت مرغ سالسا گوشت خوک لغو احکام صادره ی و سوپ عدس. هر یک از شام در این برنامه سریع و آسان برای آماده سازی و زیبا و رضایت بخش است. به علاوه آنها به شما آموزش انواع مهارت های شما در استفاده دوباره و دوباره مانند نحوه کار افتاده سینه مرغ و سریع ترین راه برای آماده سازی gnocchi (که شامل نیست جوش در یک قابلمه آب!).

دوشنبه: آسان مرغ Bruschetta

این مرغ شام بزرگ برای مبتدیان به دلیل هنگامی که شما در یادگیری اساسی روش شما می توانید انطباق با این دستور غذا را به تعداد بی شماری از آسان شام. یک زن و شوهر از کتلت مرغ (یا butterflied بدون استخوان سینه) هستند خشکیده در stovetop صدر سپس با سریع, در خانه, بروسکتا (که می تواند در پیشبرد). دور از شام با برنج و ذرت در چوب بلال و یا یک سالاد ساده.

دریافت دستور العمل: آسان مرغ Bruschetta

شنبه: ترد ورق پان Gnocchi و سبزیجات

فراموش نکنید که در مورد پیراشکی بافت شما می توانید از جوش gnocchi و کباب و آنها را در فر به جای. آن را می دهد gnocchi مقاومت ناپذیر ترد خارجی با جویدنی مناقصه در داخل و نیاز به کمی بیشتر از جای خود غلت بزنید همه چیز را با هم در یک ماهی تابه ورق.

دریافت دستور العمل: ترد ورق پان Gnocchi و سبزیجات

چهار شنبه: آسان آرام پز سوپ عدس

کمپرسی همه چیز را به آرام پز اولین چیزی که در صبح و در پایان روز شما رو دلچسب و خوش طعم سوپ. را به شام و حتی بیشتر پر کردن جفت آن را با یک روش ساده سالاد سبز یک قرص نان و یا سیب زمینی پخته.

دریافت دستور العمل: آسان آرام پز سوپ عدس

پنج شنبه: یک کتری سالسا گوشت خوک لغو احکام صادره ی

این کتری شام شروع می شود با یک لیست مواد تشکیل دهنده, بازدید جدول در هیچ زمان و پس از اتمام با وعده پاکسازی آسان. نهفته گوشت خوک لغو احکام صادره ی در سالسا است که بیمه نامه خود را برای نگه داشتن آنها را فوق العاده خوش طعم. خدمت به گوشت بیش از یک بستر گل کلم برنج کوسکوس یا برنج به خیس خوردن تا تمام سس اضافی.

دریافت دستور العمل: یک کتری سالسا گوشت خوک لغو احکام صادره ی

جمعه: سیاه باقلا و سیب زمینی شیرین Tacos

این گوشت-رایگان tacos یک بار و آنها مطمئن شوید که برای تبدیل شدن به یک به طور منظم در شام خود را به چرخش. پر می آید با هم در حدود 30 دقیقه و شما می توانید بالا اونا با هم پاشیده پنیر guac و فشار آهک.

دریافت دستور العمل: سیاه باقلا و سیب زمینی شیرین Tacos

جدید برای برنامه ریزی وعده های غذایی? از اینجا شروع کنید.

زیر کلیک کنید برای دریافت راهنمایی های بیشتر بینش ها و ایده های ما از برنامه غذایی باشگاه خدمه و خوانندگان مثل شما.

به انجمن خوش آمدید هفته آینده برنامه غذایی! برنامه ریزی وعده های غذایی همیشه آسان نیست — به خصوص اگر شما فقط شروع کار. اما من در یک شرکت معتقد است که این راز استرس-رایگان شام weeknight. من می خواهم برای کمک به شما در پیدا کردن الهام بخش و کاهش برخی از نقاط درد آمده که با گرفتن شام روی میز شب پس از شب که آیا شما در حال پخت و پز برای یک یا یک خانواده هشت. هر هفته من های جدید برنامه غذایی راه حل های سفارشی به طور خاص برای شما از خواننده درخواست و یا از یک مهمان مشارکت کننده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>