5 چیزهایی که برای خلاص شدن از شر در حال حاضر که Stay-at-Home سفارشات (به آرامی) در حال برداشته — و 3 چیز را به نگه داشتن

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

به عنوان ما سازگار با همه تغییراتی که جاروب بیش از ما به تازگی یکی از راه های ما تنظیم شده است برای تبدیل شدن به یک کمی راحت تر با درهم و برهمی در حالی که برای. ما تمام شده است در خانه. که به معنای مسئولانه جوراب زنانه ساقه بلند در منابع (برای به حداقل رساندن رفتن به فروشگاه) cobbling با هم کار می کنند و یاد بگیرند از خانه ایستگاه و دستیابی به برخی از ابزارهای جدید برای کمک به ما در طبخ این غذا. البته این همچنین بدان معنی است که چیزهای احتمالا ترک خانه خود را به عنوان مقدار یا نه. (اگر شما نمی خواهید در هر نقطه خود را بیش از حد مسائل نیست یا.) این کشور به آرامی باز می شود برگشت تا آن زمان به نازک کردن چیزها.

توجه داشته باشید: ما نمی گوییم برای اجرا به کمک چیزهایی که به حسن نیت ما تنها هستیم گفت: این زمان به دست گرفتن کنترل بیش از خانه خود را دوباره. نمی پایمال کردن سیستم!

در اینجا یک لیست از آنچه شما ممکن است می خواهم به اجازه رفتن به declutter در خانه و چه شما ممکن است می خواهم به چسبیدن به.

4 چیزهایی که به Declutter در حال حاضر

کاغذ درهم و برهمی عظیم تخلیه انرژی. در حالی که بسیاری از ما انرژی کارگردانی شده است در ساخت بهترین از برخی از شرایط بد آن کاغذ شمع احتمالا رشد کرده است. این زمان برای مقابله با آنها. چنگ زدن به سطل بازیافت و نشستن به رفتن را از طریق هر ورق یک به یک تصمیم گیری سریع و اقدام در چیزهایی که به آن نیاز دارید. شما احساس رایگان هنگامی که شما آنها را محدودتر هم پایین!

خلاص شدن از جعبه و بسته بندی ممکن است یک اولویت در حالی که برای نگه داشتن آیتم های موجود در ظروف آنها در آمد و حتی ممکن است به کمک کررل خود را قرنطینه چیز است. اما از آن زمان به خلاص شدن از شر بیش از حد: بازیافت و بازی شیر یا خط بسته بندی را قرار داده و همه چیز ممکن است که آن را در واقع می رود.

برخی از فروشگاه های کاستکو تا به حال متوقف سیاست های بازگشت را (به دلایل روشن) و دیگران نیست باز در همه. اگر شما انبوهی از مسائل که نیاز به رفتن به عقب (و شما احساس سالم!) پس از آن شما می توانید سرمایه گذاری را به بازگشت. حتی اگر شما می خواهم به بازدید از آجر و ملات مکان شما می توانید مقابله با بازگشت برخی از چیزهایی که از طریق پست الکترونیکی. این کیف آن را به خصوص آسان است.

قرنطینه به ارمغان آورد بسیاری از ما به مدت طولانی خفته, سرگرمی و یا حتی به ما یک فرصت برای حفر کردن به برخی از آنهایی که جدید است. اگر شما جدید یا تمدید سرگرمی و یا صنایع دستی خروجی چیزی است که شما فکر می کنم شما ادامه پیدا کردن یک دوست است که می خواهد خود را به لوازم اضافی. نشسته ذخیره کردن می تواند فشار شما و یا شما را از احساس گناه (چرا شما پخت نان کنه؟); فندک احساسات آمده از ارسال موارد غیر ضروری به دیگران که از آنها استفاده خواهد شد. به علاوه اگر شما نمی فکر می کنم شما تا به حال در واقع یاد بگیرند که چگونه برای به دست آوردن یک پیروزی باغ رفتن این آزاد کردن فضای مورد نیاز.

5. ابزار پخت و پز است که فراتر از تعمیر

همه این پخت و پز است به احتمال زیاد گرفته تلفات در برخی از آشپزخانه شما دنده. مثلا اگر خود را در هیئت مدیره برش چوب است پیچانده شده به شدت و یا مورد علاقه خود را ظرف خورش دارای یک کرک درست وسط وجود دارد هیچ نقطه ای در نگه داشتن بر روی این چیزها. هر دنده است که می تواند تعمیر باید پرتاب شود و یا repurposed به اتاق را برای چیزهای را که می تواند قابل اعتماد استفاده کنید.

اگر شما دستور بیشتر ظروف ذخیره سازی مواد غذایی (شیشه ای یا پلاستیکی!) برای نگه داشتن خود باقی مانده و وعده غذایی خود را prepped مواد تشکیل دهنده شما بدیهی است که می خواهید به نگه داشتن آنها را. علف هرز هر قطعه که فوق العاده-رنگ ترک خورده و یا از دست رفته تطبیق درب یا پایین.

تمام کسانی که سطل و سبد شما رو به کمک کررل ساز از کار در خانه و آموزش از راه دور? نگه ’em! داشتن ظروف در دست برای سازماندهی سست موارد در طول فصول مختلف زندگی می تواند یک تفاوت بزرگ در کلی دهی از فضای خود را — و در نتیجه روانی خود دولت است.

این امکان وجود دارد که قرنطینه خرید را ترک کرده است شما را با یک نسخه ی پشتیبان از ضروریات مانند جوهر چاپگر دست با صابون یا دستمال. حتی اگر آن را احساس می کند مانند آنها در حال گرفتن بیش از حد در فضای چسبیدن به این موارد که شما در نهایت با استفاده از. ارسال آنها را به درب در سراسیمگی از فضا-ساخت هزینه خواهد شد شما زمان و پول خود را پایین جاده. مطمئن شوید که برای نگه داشتن موجودی اضافی خود را به خصوص اگر شما در حال ذخیره سازی آنها را در خلاق مکان به طوری که شما فراموش نکنید که شما باید آنها را دوباره پر کردن و بی ارزش.

چه هستند شما decluttering این هفته ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im