5 نکته برای افرادی که نفرت تمیز کردن پس از صرف شام

ما به طور مستقل انتخاب این محصولات—اگر شما خرید از یکی از لینک های ما, ما ممکن است کسب درآمد کمیسیون.

شما می دانید آنچه را تقریبا به عنوان بد رو به یک آشپزخانه کثیف که آن زمان به طبخ شام ؟ رو که کثیف آشپزخانه پس از شما پخته شده گفت: شام. نتیجه تاسف از ساخت یک وعده غذایی خانه پخته شده است که ظروف سرباز یا مسافر — نیاز به تمیز کردن گلدان و تابه شمارنده ،

تمیز کردن پس از صرف شام هیچ سرگرم کننده است. گاهی جذبه “اجازه دادن به مسائل خیس” به خوبی سزاوار شب از غفلت آشپزخانه کثیف تا زمانی که شما بی اراده کار کردن به خواب تماشای Netflix بکشد و به سختی مدیریت به نقل مکان به رختخواب زمانی که اعتبارات شروع نورد.

مشکل این است, سپس شما در حال رفتن به را به آشپزخانه کثیف در صبح و یک راه لذت بخش برای شروع روز است. این واقعا بهترین است فقط می توانید آن را تمام انجام می شود در همان شب. در اینجا چند راهنمایی برای کمک به.

1. نگه داشتن یک کاسه آب گرم و صابون آب با فرو رفتن در حالی که شما طبخ.

این راه به عنوان شما به پایان رسید با استفاده از چیزهای کوچکتر (ظروف و قاشق اندازه گیری, برای مثال) شما می توانید لغزش آنها را به کاسه. انجام این کار به نگه داشتن پایین نزول خود را پاک کردن درهم و برهمی (فضای بیشتر را برای شما به کار و شستشوی ظروف بزرگتر!) و آن را آسان تر برای تمیز کردن این موارد هنگامی که آن را در زمان.

2. تمیز کردن چیزهای بزرگ ،

شانس هستند که کوهی از ظروف فقط به نظر می رسد غول چون چند گلدان بزرگ در حال گرفتن مقدار زیادی از فضای. شروع با شستن بزرگترین چیزهایی که برای اولین بار و شما ببینید چقدر پیشرفت شما حق دور. این خواهد بود بسیار بد است. من قول می دهم.

تمیز کردن طول می کشد زمان کمتر از شما فکر می کنم آن را ندارد. تنظیم یک تایمر برای پنج یا 10 دقیقه و پاک کردن آنچه که شما می توانید قبل از آن را ضربه. نمی نژاد ساعت فقط کار خود را سرعت معمول است. شما احتمالا از طریق راه بیش از شما انتظار می رود — شما هم کاملا انجام می شود و یا رفو نزدیک است. و شاید شما سپس باید حرکت و الهام فقط به پایان کار.

4. نترس به صدا در تقویت.

این 2020, که بدان معنی است که وجود دارد مقدار زیادی از فوق العاده موثر محصولات وجود دارد خارج وجود دارد به شما کمک کند. Kitchn شیوه زندگی, مدیر, لیزا فریدمن اخیرا سقوط کرد بسیار سخت برای این جدید سحر Powerwash اسپری که واقعا کمک می کند تا به از بین بردن نیاز به شستشو. و مقدار زیادی از کارکنان با استفاده از این بطری روشن زبانه برای وسایل آشپزی ، نقطه ؟ برخی از مشاغل تماس برای کمی بیش از به طور منظم ol’ آب و صابون. بازوی خود را با ابزار مناسب/پاک کننده ها و وظایف بسیار آسان تر خواهد بود.

خرید: سحر فوق العاده پلاتین Powerwash ظرف اسپری, بسته نرم افزاری, $9 در رختخواب حمام و فراتر از آن

5. به خودتان یادآوری کنید که انتظار تنها به معنی کار بیشتر بعد.

انتظار برای تمیز کردن پس از صرف شام نمی کند و فقط آن را قرار داده تا بعد; انجام این کار در واقع باعث می شود کار سخت تر از آن را باید. هنگامی که مواد غذایی خشک را در ظروف کثیف شمارنده و اجاق گاز آن را طولانی تر برای تمیز کردن و نیاز به تلاش بیشتر. آیا شما احساس می کنید مانند تمیز کردن در حال حاضر ؟ هیچ. اما آن را بیشتر برای آینده شما اگر شما آن را قرار داده ؟ بله قطعا.

چگونه می توانم به شما در تمیز کردن آشپزخانه هنگامی که شما احساس نمی مانند آن ؟ به اشتراک گذاری راهنمایی شما و انگیزه افکار در نظرات زیر!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de