قبل از خواندن ادامه این مقاله را متوقف و این سوال از خود بپرسید: چرا مهم است برای شما برای پیدا کردن نقاط بهبود در کار است ؟ اگر شما می دانید پاسخ به این سوال آن را به یک شروع خوب به عنوان شما قادر خواهید بود برای ارزیابی سرعت آن استراتژی است که من پیشنهاد می کنم در این مقاله به شما بهترین کمک به شما برای بهبود عملکرد کار.

برای کسانی از شما که در حال تلاش برای پاسخ به این “چرا” سوال من در مورد 2 دلایل که چرا کار بهره وری قطره و امیدوارم به شما کمک کند پاسخ خود را به همین دلیل است.

چرا مهم است که به می دانم که شما چرا ؟

اگر شما نمی دانید که دلیل به همین دلیل کار خود را با عملکرد کاهش یافته است و سپس آن را واقعا سخت است برای شما بدانید که چه استراتژی در حال رفتن برای کمک به شما در بهبود بهره وری کار خود را.

زمانی که کار خود را عملکرد است که در حال سقوط و سپس زندگی شخصی خود است که قطعا تحت تاثیر قرار. این به این معنی است که شما نه تنها در برخورد با موضوع ضعیف بهره وری کار می کنند, اما شما همچنین نیاز به مقابله با چالش های شخصی شما روبرو هستند.

یک کلمه از احتیاط

هیچ تعمیر سریع برای بهبود بهره وری کار.

این که آیا شما پاسخ به همین سوال و یا نه هر کس برای مقابله با تاثیر شخصی و این جایی است که سخت کار می آید برای همه.

به عنوان یک مربی حرفه ای من صرف 3 اولین جلسات با مشتریان من کار را از طریق مسائل شخصی خود را که در اطراف نشسته حرفه ای تغییر دهید. احساس نا امیدی و سردرگمی و ترس و کم اعتماد به نفس باید خطاب قبل از هر کار عملی مانند کار در CV خود را و یا لینک در پروفایل انجام می شود. هر زمان که من سعی می کنم به سرعت از طریق مسائل شخصی با مشتریان من, مبارزه با مربیگری و بنابراین مشتری است.

تبلیغات

چرا بهره وری کار می افت

وجود دارد به طور کلی دو علت اصلی کاهش بهره وری کار. در مورد آنها خوانده شده زیر.

1. به چالش کشیدن شرایط کار

وجود دارد بسیاری از به چالش کشیدن شرایط کار است که می تواند تاثیر بهره وری کار: تغییر ثابت و در حال حرکت goalposts; بی اثر رهبری و مدیریت ضعیف; عدم اذعان پایین مشارکت کارکنان; کم روحیه; محل کار قلدری. لیست در می رود.

اگر شما نیاز به مقابله با به چالش کشیدن شرایط کار[1]پیشنهاد من این است که شما در نظر گرفتن کار دیگری که در آن شرایط کار بیشتر تراز وسط قرار دارد به نیازهای خود و حمایت از بهره وری خود را.

اگر شما قادر به تغییر شغل این مقاله می تواند به شما کمک کند یاد بگیرند که چگونه به مقابله با یک کار دشوار محیط زیست است.

هنگامی که شما یک کار که در آن کار خود را به شرایط بهبود یافته و سپس شما می توانید تمرکز بر استفاده از 5 استراتژی است که در این مقاله ارائه.

2. چالش ها در زندگی شخصی خود

وجود دارد بسیاری از چالش ها در زندگی شخصی ما است که می تواند تاثیر کار ما عملکرد و بهره وری. برخی از این چالش ها هستند و اتفاقاتی که خارج از کنترل ما هستند.

برای من شخصا از دست دادن ناگهانی پدر و مادر هر دو در همان زمان یک چالش زندگی که تا به حال تاثیر بسیار زیادی در عملکرد کار من. همه من می تواند انجام دهد را یک گام در یک زمان و فقط نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو است. اگر شما به خودتان پیدا کنید در یک وضعیت که در آن جهان را به خود است که ناگهان تبدیل وارونه نوع به خودتان و به یاد داشته باشید به حرکت رو به جلو یک گام در یک زمان.

تبلیغات

جنی بلیک نویسنده محورینوشت که:

“تنها حرکت می کند که مهم است این است که خود را یک بعدی است.”

و این است که درست است.

اگر شما به خودتان پیدا کنید نیاز به مقابله با چالش های شخصی است که شما باید کنترل بیش از که در آن شما باید انتخاب به عنوان به چگونه شما واکنش نشان می دهند و سپس همه شما باید انجام دهید این است را انتخاب کنید به اقدام و سپس آن را انجام دهد!

5 استراتژی برای بهبود عملکرد کار شما

هیچ فرمول جادویی برای بهبود عملکرد کار. اما در اینجا 5 استراتژی است که نوازندگان بالا استفاده کنید برای حفظ مداوم به سطح بالایی از بهره وری کار. من مطمئن هستم که اگر شما متعهد و همواره اعمال این 5 استراتژی به زندگی خود کار و عملکرد را بهبود بخشد.

کار شما این است که به کار کردن که مواد تشکیل دهنده (استراتژی) و چقدر شما نیاز به ایجاد حق العمل برای شما برای بهبود عملکرد کار.

1. روشن در اهداف خود

داشتن یک ایده روشن از آنچه شما می خواهید برای رسیدن به شما می دهد جهت و هدف است.

تبلیغات

با این وضوح در ذهن خود را, شما بیشتر احتمال دارد به اقدام است. نوشتن اهداف شما می خواهید برای رسیدن به در کوتاه مدت و بلند مدت. برای هر مجموعه ای از اهداف تصمیم خود را در قاب زمان. با مراجعه به این اهداف به صورت منظم و مطمئن شوید که شما در حال اشاره به پیشرفت شما در حال ساخت است.

2. طرح هر روز و شب قبل از

آنچه اغلب اتفاق می افتد در محل کار اگر شما هیچ برنامه روزانه از عمل است که شما تمایل به بیشتر واکنشی و می تواند تا پایان مبارزه با تعداد زیادی از آتش سوزی در محل کار. آتش نشانی در محل کار شما منحرف و دور از کارهای مهم است که باید انجام شود و به عنوان یک نتیجه بهره وری کار خود را رنج می برد. زمان را هر شب به برنامه ریزی برای روز بعد.

3. ایجاد یک عمل روزانه طرح

هنگامی که شما زمان گرفته شده برای طرح آنچه شما نیاز به هر روز نوشتن برنامه عمل خود جزئیات زمانی که کلید وظایف نیاز به تکمیل شود.

یک کلمه از مشاوره: صرف نیست 100% از زمان خود را در اهداف و وظایف شما باید برای تکمیل هر روز. اختصاص زمان برای روابط و در نظر گرفتن زمان را به صرف خود را با همکاران. آخرین چیزی که شما می خواهید انجام دهید این است برای تبدیل شدن به تمرکز بر اهداف خود و وظایف است که شما را تا پایان قطع از مردم در زندگی خود کار. داشتن روابط در محل کار کمک قابل توجهی به شما را قادر به بهبود عملکرد کار.

4. تواند پاسخگوی اقدامات خود را

ذهن ناخودآگاه ما نمی مانند تغییر و همه چیز را در قدرت خود را برای منحرف کردن اذهان ما را از تبدیل زندگی ما در اطراف. تمام کسانی که خود باورهای محدود کننده ترس و افکار منفی که شما باید در ذهن ناخودآگاه خود را به مبارزه سخت به ماندن بگیرید. آیا گوش دادن به آنها.[2]

استفاده از قدرت خود را از پاسخگویی به شما در حفظ و بر روی آهنگ. به اشتراک گذاشتن با تیم خود و همکاران خود را به اهداف و ایده ها و تجارب خود در راه هایی برای بهبود عملکرد کار. مدل رفتارهایی که می خواهید به عنوان یک مجری در محل کار. سازمان دیده بان برای نشانه هایی که تهدیدی برای پیشرفت خود و بسته به سرعت آنها را.

5. جشن موفقیت خود را

مدیریت شما طرز فکر کلیدی برای شما ماندن در مسیر و حرکت رو به جلو. بهترین راه برای شما به نگه داشتن حرکت است به جشن دستاوردهای خود را. من پیشنهاد می کنم که شما این کار را به صورت منظم به این نگه داشتن انگیزه خود را بالا.

تبلیغات

سطح انگیزه خود را یک عامل کلیدی است که به شما مایل به ادامه به ادامه و موفقیت روز بعد و روز بعد از.

افکار نهایی

بهبود عملکرد کار شما معنا نیست که شما باید برای به دست آوردن در 4 هستم و کار 14 ساعت در روز. این رفتارها از یک مجری در محل کار.

بالا عملکرد متمرکز شده است تا به یک برنامه عمل روشن و نمی داند چه باید انجام شود و چگونه باید آن را انجام می شود. یک بازیگر بزرگ در روابط کار است که یک رابط خوب و کارآمد کار می کند.

شما می توانید تبدیل شدن به بالا که مجری و 5 استراتژی بالا شما را قادر به بهبود عملکرد کار شما به طور چشمگیری.

راهنمایی های بیشتر در بهبود عملکرد کار

عکس های اعتباری: بروس مریخ از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de