5 راه برای سبزیجات بخار بدون یک سبد

بخار یکی از ساده ترین راه هایی که می دانیم به طبخ کل دلچسب, سبزیجات, سریع! بدون نیاز به شکستن فانتزی بخار, اگر چه فقط به یک روش ساده weeknight ظرف سمت. شما می توانید بخار با تعداد زیادی از ابزار های مختلف در حال حاضر در آشپزخانه شما. وقتی که می آید به پخت و پز وجود دارد به ندرت فقط یک راه برای انجام کاری — از جمله بخار. در مورد بخار سبزیجات بخار پز سبد است که قطعا مفید اما شما لزوما نیاز به یک. در حال حاضر بعد از من تکرار: هیچ سبد بخار پز بدون مشکل!

1. پر کردن یک فلز صافی یا صافی.

را انتخاب کنید یک ماهی تابه است که به اندازه کافی گسترده برای برگزاری صافی فلزی در اطراف لبه و به اندازه کافی عمیق است که صافی را لمس نمی کند پایین. اضافه کردن حدود یک اینچ آب به پایین پان محل صافی بیش از تابه پر با سبزیجات و طبخ. بسته به اندازه از صافی و مقدار شما در حال پخت و پز, شما ممکن است نیاز به کار در دسته.

2. گرفتن یک سیم خنک کننده رک.

با این روش گسترده تر قابلمه بهتر است. من می خواهم برای انتخاب یک هلندی فر یا کباب تابه اینجا. اضافه کردن حدود یک اینچ آب به تابه محل خنک کننده رک بالای تابه بالا با سبزیجات و طبخ.

3. استفاده از یک صفحه نمایش چلپ چلوپ کردن.

چلپ چلوپ کردن صفحه نمایش می توانید بیش از حاوی فاجعه در آشپزخانه. پس از پر کردن گسترده ای ماهی تابه را با آب محل چلپ چلوپ کردن صفحه نمایش بیش از بالا, اضافه کردن سبزیجات و پخت و پز.

معلوم است کسانی که فویل قوطی نیست فقط برای ساخت دسر. مطمئن شوید که به استفاده از یک ماهی تابه است که به اندازه کافی گسترده به جا پای قلع در داخل و پر کردن ظرف با یک لایه نازک از آب است. فشار با نوک انگشت سوراخ در پایین پای قلع و محل آن را وارونه در داخل قابلمه. محل سبزیجات بالای قلع و بخار دور.

5. آتش مایکروویو.

من را نجات داد بارز ترین برای آخرین بار. مایکروویو یکی از ساده ترین (و سریع ترین!) راه هایی برای بخار سبزیجات و آن را ممکن است یکی از سالمترین راه بیش از حد.

بیشتر در سبزیجات بخارپز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im