50 دستور العمل های خوشمزه آخر هفته روز یادبود

آخر هفته روز یادبود است بر ما و حتی اگر در این سال احساس خواهد شد متفاوت تر از آنچه که ما در حال استفاده می شود به ما واقعا به دنبال به جلو به غیر رسمی شروع از تابستان است. جشن های ما قطعا کوچکتر اما خارج شدن و پخت و پز کلاسیک است که ما را هیجان زده می شود احساس مهم تر از همیشه — مانند بسیار مورد نیاز نفع خود.

بنابراین اجازه دهید آتش کوره (پس از تمیز کردن آن) و گرد و غبار کولر خود را و مورد علاقه خود را در پتو پیک نیک آماده — ما در حال رفتن به حیاط خلوت برای BBQ! همانطور که برای چه به طبخ وجود دارد بسیاری از گزینه های خوب. شما نمی توانید به اشتباه با کلاسیک مانند همبرگر آبدار, خامه, سالاد کلم و سالاد ماکارونی, اما ما همچنین شامل برخی از غذاهای شما ممکن است در نظر گرفته اند که به مقصد برای تبدیل شدن به مورد علاقه های شما مانند توفو و گیاهی کباب و بریانی مرغ با توت-ذرت سالسا. در اینجا ما 50 دستور العمل های ضروری برای خوشمزه آخر هفته روز یادبود.

یک چیز قطعی است: شما در حال رفتن به نیاز به برخی از تنقلات به شما از طریق آخر هفته طولانی. بهترین توصیه ما این است که به شلاق تا هر یکی (یا بیشتر!) از این نرخهای پایین و شما در شکل خوب. اگر شما می خواهید امتحان کنید چیزی جدید ما نشان می دهد cacio e pepe پاپ کورن. بهتر است آن را به دو دسته.

همه ما می دانیم که این طرف و سالاد بهترین بخشی از cookouts, potlucks و پیکنیک. از خامه, سالاد سیب زمینی به ترد slawsاین کلاسیک (با تغییرات جزئی) که شما نگاه به جلو به دیدن در صف هر تابستان.

آخر این هفته همه چیز در مورد کباب و اینها گوشتی برق است که همیشه با یک ضربه به علاوه چند ایده فوق العاده است اگر شما می خواهید به فکر می کنم در خارج از کوره. همبرگر و دنده استاندارد کرایه, اما اگر شما می خواهید به تغییر همه چیز را در نظر بگیرید برخی از فوق العاده ترد مرغ سرخ شده یا بیرون کشیدن آرام پز به صورت دسته ای بزرگ از barbacoa (آن را می سازد زیادی باقی مانده!).

گیاهی روز یادبود برق

این برق جست و خیز گوشت, اما مطمئن باشید که زمانی که کلم بروکلی فیلم, کباب توفوو گل کلم استیک در منو می توان آنها را در خوردن آهو در یک فلش با گیاه خواری و گوشت-عاشقان به طور یکسان.

مورد علاقه ما بدون پخت دسر

مطلقا هیچ BBQ یا پیک نیک کامل بدون دسر. از کره بادام زمینی در جام حذفی-با الهام از پای و توت فرنگی بازیچه قرار دادن به خامه و لیمو میله و یک ظرف کلاسیک چسبناک برنج Krispies رفتار شما به سادگی نمی توانید به اشتباه. استاد این بدون پخت مورد علاقه های شما در حال حاضر بنابراین شما می توانید آنها شلاق تا تمام تابستان طولانی است.

ضروری دسر تابستان

اینها باید پخت تابستان دسر است که این آخر هفته طولانی جشن حتی شیرین تر است. شما نمی خواهد پشیمانی روشن کردن فر , چسبناک, s’mores brownies یا خود را تبدیل مسافت یاقوت-توت قرمز به پای آسان است.

از juleps نعناع و سان گری به زنجبیلی نعنا, چای سرد و لیموناداین محاکمه و درست گرم-آب و هوا مورد علاقه های شما که جیغ فصل تابستان است. این که آیا شما نوشیدن الکل یا نه چیزی برای همه وجود دارد در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>