بر خلاف باور خود تاکید خواهد کار به شما انگیزه اما گرفتن وجود دارد: آن است که تنها موثر اگر شما اعتماد به نفس بالا.

با توجه به 2009 مطالعه[1] در حال حاضر-زمان affirmations مثبت تاثير مثبت در افراد با اعتماد به نفس بالا اما یک اثر منفی بر روی افراد با عزت نفس پایین است. محققان دریافتند که افراد مبتلا در حال حاضر سطح پایین اعتماد به نفس ساخته شده است که در حال حاضر تنش (“من هستم…”) affirmations مثبت در واقع به پایان رسید تا احساس بدتر از مردم ساخته شده است که اظهارات مثبت اما آنها هم مجاز به در نظر گرفتن راه هایی که در آن اظهارات ممکن است نادرست است.

اگر شما اعتماد به نفس پايين بارها و بارها گفتن خود را چگونه بزرگ شما هستند به شما کمک خواهد کرد چرا که شما باور نمی آنچه شما می گویید. این مهم است که در ذهن نگه دارید قبل از اینکه شما شروع به فریاد تصدیق هر روز صبح.

اما اگر شما ذهن خود را و شما رو اعتماد به نفس در خود و توانایی های خود را (یعنی اعتماد به نفس) و سپس انتخاب یک مثبت خود تاکید از لیست زیر می تواند یک راه عالی برای افزایش انگیزه خود را.

تبلیغات

50 مثبت خود تصدیق

فکر می کنم از این که منو از گزینه های. هر روز صبح بلافاصله پس از افزایش, انتخاب, چند, و آنها می گویند با صدای بلند و/یا آنها را بنویسید. انجام این کار خواهد شد مجموعه ای از تن برای روز خود را و شما در حال حرکت در جهت مثبت است.

 1. من موفق.
 2. من مطمئن هستم.
 3. من قدرتمند هستم.
 4. من قوی هستم.
 5. من هر روز بهتر و بهتر.
 6. همه نیاز من این است که در درون من در حال حاضر.
 7. از خواب بیدار شدم با انگیزه است.
 8. من یک نیروی غیر قابل توقف از طبیعت است.
 9. من یک زندگی تنفس مثال از انگیزه.
 10. من زندگی با فراوانی است.
 11. من با داشتن یک مثبت و الهام بخش تاثیر بر مردم من را در تماس با آمد.
 12. من الهام بخش مردم از طریق کار من است.
 13. من در حال افزایش بالاتر از افکار که در تلاش هستند تا من را عصبانی و یا ترس.
 14. امروز یک روز فوق العاده.
 15. من تبدیل کردن حجم منفی در زندگی من در حالی که به طور همزمان تبدیل کردن حجم از مثبت.
 16. من با تمرکز.
 17. من نمی دادند مشکلات من; من به رهبری رویاهای من.
 18. من سپاسگزار برای همه چیز من در زندگی من است.
 19. من مستقل و خودکفا.
 20. من می تواند هر آنچه من می خواهم به.
 21. من تعریف نشده من با گذشته; من رانده آینده من.
 22. من با استفاده از موانع به من انگیزه برای یادگیری و رشد.
 23. امروز خواهد شد یک روز مولد.
 24. من هوشمند و متمرکز شده است.
 25. من احساس می کنم بیشتر سپاسگزار هر روز.
 26. من سالم در هر روز است.
 27. هر روز من را در رسیدن به اهداف من است.
 28. از طریق قدرت از افکار و کلمات تحولات باور نکردنی اتفاق می افتد در من و در زندگی من در حال حاضر.
 29. من به طور مداوم در حال رشد و در حال تحول به یک فرد بهتر.
 30. من آزادی خودم را از همه مخرب شک و ترس.
 31. قبول دارم خودم را برای چه کسی هستم و ایجاد صلح و قدرت و اعتماد به نفس از ذهن و قلب است.
 32. من می خواهم به خودم رو ببخشم و خودم. من سزاوار بخشش و بخشیده شود.
 33. من شفا و تقویت هر روز.
 34. من ساخته شده آن را از طریق بار سخت قبل از من آمده ام قوی تر و بهتر به خاطر آنها. من قصد دارم به آن را از طریق این.
 35. من نمی ضایعات دور یک روز از زندگی من است. من فشار هر اونس ارزش هر روز در این سیاره امروز و فردا و روزمره است.
 36. من باید به یاد داشته باشید باور نکردنی قدرت من در درون من برای رسیدن به هر چیزی من میل.
 37. من نمی تعامل با افرادی که سعی به نفوذ در ذهن من با افکار سودمند و ایده های—من از راه دور هنگامی که یک فرد و یا یک وضعیت سالم نیست برای من.
 38. من متعلق در این جهان وجود دارد افرادی که مراقبت در مورد من و من با ارزش است.
 39. گذشته من ممکن است زشت باشد اما من هنوز هم زیبا است.
 40. من را ساخته اند اشتباه اما من نمی خواهد اجازه دهید آنها را تعریف من.
 41. روح من تابش از داخل و هوا گرم روح دیگران.
 42. من اصلا مقایسه خودم با دیگران. تنها کسی که من مقایسه خودم به شخص من دیروز بود. و تا زمانی که شخص من امروز حتی ریزترین ذره بهتر از شخص من دیروز بود—من از ملاقات خود من تعریف از موفقیت است.
 43. توجه داشته باشید به خود: من می خواهم به شما خیلی افتخار می کنم.
 44. من به پایان آنچه مهم و اجازه رفتن از چه چیزی نیست.
 45. من خوراک روح من. من آموزش بدن من. من تمرکز ذهن من است. این است که من در زمان.
 46. زندگی من معنی. آنچه من انجام است به معنی. من اقدامات معنی دار و الهام بخش است.
 47. آنچه که من انجام داده اند امروز بهترین بود من قادر به انجام امروز. و برای که من هستم خدا را شکر.
 48. یک فکر مثبت کوچک در صبح می تواند تغییر من تمام روز. امروز من ظهور قدرتمند با فکر به تن و اجازه موفقیت به طنین انداز از طریق هر لحظه از روز است.
 49. من مجموعه ای از اهداف و بعد از رفتن آنها با تمام عزم من می تواند جمع اوری. زمانی که من این کار خود مهارت ها و استعدادهای خواهد من را به مکان های که به من خیره کردن.
 50. شادی یک انتخاب است و امروز من را انتخاب کنید به خوشحال می شود.

چگونه به استفاده از خود تصدیق

روزانه خود صحبت[2] است که یک بازی ساده و بسیار موثر خود تاکید تکنیک است که در آن شما شروع هر روز با صحبت کردن به خودتان (یعنی غیر خود-ذهن خودآگاه) به عنوان اگر شما صحبت کردن به کسی که مشتاقانه آماده و مایل به دریافت و انجام سفارشات شما دستورالعمل و یا پیشنهادات.

در اینجا چگونه کار می کند: به جای صحبت کردن به خودتان به عنوان یک فرد صحبت خود را به عنوان اگر شما تقسیم شدند یک گروه سه: شما افکار و احساسات خود و بدن خود را. با استفاده از یک خود تاکید از لیست زیر به شما را راهنمایی و یا برای کمک به شما در ایجاد خود را خود تاکید.

برای افکار خود را

افکار گوش! متوقف بودن خیلی پراکنده است. جلوگیری از هدر رفتن وقت و انرژی خود را با ترس و شک و تردید و نگرانی و خاطرات گذشته است که آیا ما هر گونه خوب است. از حالا من می خواهم شما را به فکر می کنم مثبت, قدرتمند, هدف هدایت افکار. فکر می کنم در مورد عشق است. فکر می کنم در مورد زیبا و الهام بخش همه چیز است. فکر می کنم در مورد چگونه ما ما غلبه موانع و له اهداف ما است. فکر می کنم در مورد چشم انداز ما برای آینده و برنامه های ما برای دستیابی به آن است. فکر می کنم در مورد کمک به دیگران و کمک به خوب بیشتر. فکر می کنم در مورد ایده های جدید. فکر می کنم در مورد راه های بهبود. فکر می کنم تنها از افکار که من می توانید استفاده کنید برای بهتر خودم. اگر هر گونه افکار دیگر همراه آنها نگاه کنید و پا زدن آنها و بازگشت به مفید افکار.

تبلیغات

برای احساسات خود را

احساسات گوش! توقف مسکن در ترس و اضطراب درد و مشکلات از گذشته است. نگه داشتن خشم و احساس گناه و خشم و حسادت و احساسات مشابه. هنگامی که هر یک از این احساسات بوجود می آیند جلو بروید و احساس آن احساسات به صورت کمی و پس از آن اجازه دهید آنها را به پرواز به دور و جایگزین کردن آنها با توانمند سازی احساسات. من می خواهم شما را به ساکن بر توانمند سازی احساسات, موفق, احساسات, احساسات خوب, خوشحال, احساسات, اعتماد به نفس, احساس عشق, احساسات, احساسات و پر از خوش بینی. من می خواهم شما را به تجربه این نوع از احساسات به عنوان اغلب به عنوان ممکن است در حال حرکت رو به جلو است.

برای بدن شما

بدن گوش! شما فوق العاده ای هستند و شما از انجام تمام انواع چیزهای شگفت انگیز مانند پمپ کردن خون از طریق بدن من دوباره و دوباره جوان کردن سلول های من, و اجازه می دهد تا قلب من به ضرب و شتم بیش از صد هزار بار در روز — همه بدون من همیشه حتی به شما بگویم به انجام این کار. اما در حال حاضر من می خواهم شما را به انجام همه چیز را حتی بهتر است. من می خواهم به شما برای افزایش انرژی ما. من می خواهم شما را به افزایش قدرت ما. من می خواهم به شما برای افزایش سلامت ما را در هر راه ممکن به طوری که ما همه چیز را در بالاترین سطح و حفظ دائمی دولت از عملکرد اوج. از آن زمان به بعد حتی ماهرانه تر و برازنده در همه شما باید انجام دهید به استفاده از هر اونس از غذا و هوا و حتی موثر تر از شما در حال حاضر انجام و برای جلوگیری از هر گونه عادات که مانع ما قدرت و انرژی و شور و نشاط و سلامت است. و بدن من می خواهم شما را به آرامش بیشتر و احساس لذت بیشتر لذت بردن از زندگی بیشتر و بیشتر لذت به دیگران است.

با تشکر از شما

با تشکر از شما افکار با تشکر از شما احساسات با تشکر از شما بدن با تشکر از شما برای بودن نیروی غیر قابل توقف از طبیعت است که من هستم!

افکار نهایی

خود تصدیق نمی باید aspirational در طبیعت; شما می توانید آنها را برای تعمیر و نگهداری بیش از حد. برای مثال شما ممکن است در حال حاضر در نظر خودتان را یک فرد با اعتماد به نفس اما این بدان معنا نیست که شما نمی توانید به طور مداوم با استفاده از یک انگیزه و تاکید مانند “من مطمئن هستم” به یادآوری خود را به نگه دارید که اعتماد به نفس-آموزش chugging. پس از همه, این چیزی است که توسعه شخصی است همه چیز در مورد در وهله اول — حفظ ثابت و هرگز پایان دادن به تعهد به خود منجر به نگه داشتن در حال رشد و بهتر شدن هر روز است. توسعه شخصی است نه یک-و-انجام بازی آن را یک بازی با خودتان است که هرگز به پایان می رسد.

تبلیغات

همچنین نگه داشتن در ذهن است که تصدیق نیست یک علم است. در واقع ممکن است شما شاد پیروی از خودتان (یا ناخودآگاه) با برخی از تصدیق فشار با دیگران و مستقیم مقاومت با دیگران است.

بنابراین چه چیزی شما را انجام دهید ؟

نگه داشتن تایید عظمت خود را.

نگه داشتن خودتان دادن دستورات شما می خواهید انجام تا زمانی که شما دریافت نتایج…

تبلیغات

و سپس رفتن نگه دارید.

راهنمایی های بیشتر در ایجاد یک خود تاکید

عکس های اعتباری: فکر کاتالوگ از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im