50+ تابستان ایده های شام برای روز

حالا که تابستان است رسما در اینجا داغ و گرم شب در اینجا بیش از حد. هنگامی که درجه حرارت بالا رفتن هزینه ساعت در آشپزخانه است و آخرین چیزی که در ذهن من است. پس کسی نمی تواند در هرکجای هندوانه و بستنی یخی تنهایی من مسلحانه خودم با فهرستی از سریع و آسان شام من می دانم که من می توانید بکشید — حتی در داغترین شب.

این روزها هیچ-طبخ شام هستند و برخی از بسیار مورد علاقه من به عنوان وعده های غذایی از کوره اما من هم نمی گویند هیچ به سرعت تبدیل در فر یا stovetop اگر از آن خواهد شد در نتیجه چیزی کاملا رضایت بخش برای این فصل است. از بازار کشاورزان سالاد و فویل-بسته شام از کوره به رضایت ساندویچ و کباب میگو در اینجا بیش از 50 دستور العمل های آسان ایده های که شما را نجات دهد در حال حاضر از طریق کار در روز.

“کاسه مواد غذایی” نهایی تابستان شام. این دستور العمل آمده و با هم به راحتی و شما فقط نیاز به گرفتن یک چنگال و حمل کاسه به ایوان یا حیاط خلوت برای خوردن و بدون سر و صدا.

خود را به نوبه خود بازار کشاورزان و یا CSA مسافت به, تازه, سالاد برای شام. این گزینه ها با هم می آیند در یک فلش برای یک طراوت تابستان شام.

برای شام سالاد که تضمین شده است به پر کردن شروع با شربت خانه خود را. غنی از پروتئین و لوبیا و نخود و عدس همیشه یک راه خوب برای گرفتن یک سالاد از طرف ظرف غذای اصلی.

تابستان دانه و سالاد ماکارونی

همین حالا رزرو تمام کسانی که مقاومت غلات و ماکارونی, سالاد برای potlucks کار آنها را به برنامه غذایی خود را برای آسان شام weeknight. بیشتر می تواند در پیشبرد و نگه دارید برای چند روز در یخچال است. به عبارت دیگر برای ناهار روز بعد حل شده است.

از آن زمان به ساندویچ یک عامل اصلی در برنامه غذایی خود را. زمانی که سریع و آسان و رضایت بخش در حال صرف شام خود را اولویت ساندویچ شب سفارش شده است. این که آیا شما در حال حاضر به نوبه خود بر روی اجاق گاز و یا نمی توانید تحمل هر اونس حرارت اضافی وجود دارد چیزی در اینجا برای شما.

ما خوشحال به پرش در هر فرصت را به ما شام مورد علاقه در خارج از منزل. از سوسیس به flatbread و حتی دانه کاسه جست و خیز فر و آتش کوره برای این مورد علاقه خانواده شام.

داغ یا نه برخی از وعده های غذایی کاملا ارزش روشن کردن اجاق گاز ، در صورتی که شما نیاز به اثبات این سریع-پخت و پز دستور العمل های مانند 10 دقیقه tacos, لوبیا و سبزی گیاهی بسته بندی شده orzo و میگو کتری کار را انجام خواهد داد و سپس برخی از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de