سرمایه گذاری زمان برای توسعه صحت ارزشمند است. معتبر رهبری مهم است زیرا آن را تشویق می کند به صداقت اخلاقی باز و واقعی در ارتباط است.[1]

بیل جورج دانشگاه هاروارد استاد دانشگاه نویسنده کتاب معتبر رهبری: کشف اسرار برای ایجاد ارزش پایدارآمده است که برنامه های رهبری باید تلاش خود را برای آموزش رهبران به توسعه صحت خود را به جای تلاش برای دوباره تعریف کردن آنچه اصالت است.

در مقاله منتشر شده در دانشگاه هاروارد کسب و کار بررسی Herminia Ibarra نشان می دهد که:[2]

“اصالت پدید آمده است به عنوان استاندارد طلایی برای رهبری است.”

آن است که در یک رهبر بهترین بهره را به کار بر روی پالایش صحت خود را برای کمک به توسعه خود را کارمند نگرش تعهد و خلاقیت است که همچنین می تواند منجر به بهبود در عملکرد شرکت.

در این مقاله به شما خواهد آموخت که شش راه توسعه اصالت خود را به عنوان یک رهبر.

چرا شما باید استراتژیک توسعه صحت ؟

جواب کوتاه این است که به دلیل ساده و بی تکلف صحت می تواند نتیجه معکوس.

منتقدان معتبر رهبری دانشگاه پنسیلوانیا پروفسور آدام گرانت گفت: “خودتان باشید” است که در واقع وحشتناک مشاوره مگر اینکه شما در حال اپرا.”[3]

من به طور کامل موافق با گرانت که مردم ممکن است افکار و احساسات دیگران است که گاهی اوقات بهتر است به سمت چپ ناگفته.

شما می توانید تصور کنید چه اتفاقی می افتد به یک واحد فرهنگ, اگر رهبر به صراحت می گوید به زیردستان خود آنچه که او فکر می کند در مورد آنها به خصوص اگر این احساسات منفی ؟ سمیت این اصطلاح برای به ذهن من می آید.

تبلیغات

بیان کرد به یک همکار که موهای خود را زشت نخواهد بود مشاوره یا حتی اگر این امر می تواند معتبر بیانیه و با فرض این که رهبر بر این باور بودند که همکارش بود زشت مو.

بسیار استراتژیک و برنامه ریزی شده رخ می دهد برای معتبر رهبری به کار می کنند.

قبل از اینکه بحث ما در مورد شش راه به شما کمک کند با توسعه خود صحت آن ممکن است یک ایده خوب به استراتژی چگونه شما می رویم به توسعه این skillset.

درک خود نظارت

به نظر من این روند شروع می شود با درک تفاوت در خود نظارت.

با توجه به روانشناس علامت اسنایدر وجود دارد دو نوع نظارت: بالا و پایین خود مانیتور.[4]

ما یاد بگیرند که از اسنایدر که خود مانیتور مشخص می شود که افرادی که تغییر راه آنها در حال حاضر خود را به دیگران اجتماعی با تفسیر اجتماعی سرنخ. داخلی خود احساسات و دنیای بیرون همیشه در همگام.

عزت مانیتور مشخص می شود افرادی که تمایل به رفتار با توجه به ارزش های درونی و اعتقادات. این نظر مهم است چرا که بسته به نوع self-monitoring, توانایی خود را به عمل اصیل متفاوت خواهد بود.

آیا شما متعلق به بالا و یا پایین خود مانیتور?

اگر شما نمی دانید که احساس رایگان به Self-Monitoring مقیاس.[5] این ممکن است بسیار مفید برای شما را به می دانم که این.

6 راه خود را به توسعه صحت

خود را به توسعه صحت انجام این فعالیت های زیر را یادداشت که آنهایی که بهترین کار برای شما. این تمرینات زیر را دقیقا آنچه که من انجام دهید برای بهبود من استراتژیک معتبر سبک رهبری.

تبلیغات

1. درخواست برای انتقادات و پیشنهادات صادقانه

اول و مهمتر از همه فروتن به اندازه کافی به درخواست و گوش دادن به چگونه اعضای تیم خود را درک شما و اعمال شما. شما باید به یاد داشته باشید که شما کامل نیست و که شما باید معایب مانند هر کس دیگری.

نگه داشتن در ذهن است که شما راه خودتان است و نه لزوما راهی که دیگران شما را ببینید. در هنگام صحبت کردن با آنها را یادداشت کنید. پس از صحبت با آنها تعامل در خود بازتاب, همراه با آنچه آنها به اشتراک گذاشته و اقدام است.

آن است که همیشه آسان نیست برای دریافت انتقادات و پیشنهادات صادقانه. گاهی اوقات دریافت بازخورد ممکن است صدمه دیده و احساسات ما, اما این مورد را باید. یادگیری برای دریافت انتقادات و پیشنهادات صادقانه و بدون احساس صدمه دیده است یک جنبه ضروری معتبر رهبری است.

2. کار بر روی خود آگاهی

همانطور که در بالا چگونه شما خود را همیشه در هماهنگی با دیگران چگونه شما را ببینید. تعامل در درون گرایی یک بار در در حالی که. خود بازتاب جنبه ضروری بودن یک رهبر موثر است.

چگونه است که لحن شما صدایی بود ؟ شما تطبیق کلمات خود را با رفتارهای خود را? چگونه شما پانسمان تا ؟ چگونه است که دفتر خود را مرتب ؟ آنها در تراز با شخصیت واقعی خود را?

قدرت خود آگاهی نامحدود است و سطح بالایی از انعکاس مفید است به بسیاری از جنبه های زندگی ما. این باعث می شود آن را یک انتقادی مشخصه اگر شما می خواهید به یک رهبر معتبر.

3. خود را تجزیه و تحلیل داستان زندگی و مبارزات

شما نیاز به درک بهتر که شما به منظور توسعه و اصالت.

من در مدرسه مورد آزار واقع شدند و به سختی شکست خوردند آکادمیک در برزیل. اما این تجربیات به من کمک کرد تا تبدیل به یک مراقبت رهبر که گوش به توصیه های داده شده توسط تیم من.

این امر به شما بیش از حد. آنچه که شما تجربه در زندگی کمک به تعریف که شما در حال حاضر. و مهم نیست اگر بیشتر این تجربه بد یا خوب ، آنچه مهم است این است که چگونه شما آنها را مشاهده و استفاده از آنها به بهبود خود را.

به عنوان لایحه جورج می گویند:

تبلیغات

“به عنوان رهبران خود را کشف حقیقت خود را در شمال واقعی آنها به دست آوردن اعتماد به نفس و انعطاف پذیری به صورت موقعیت های دشوار است.”[6]

4. سازگار باشد

آن را دشوار است به توان معتبر اگر لفاظی های خود را سازگار است.

مراقب باشید با خودتان را در تناقض با دستورات و انتظارات. شما باید به جهت روشن برای تمام اعضای تیم و معقول کردن انتظارات از اتمام.

که مغایر با ارائه پیام به تیم خود است به احتمال زیاد به تاثیر منفی توانایی خود را برای ساخت اصالت.

اگر شما سازگار نیست در آنچه به شما می گویند, دیگران را ببینید شما به عنوان یک منافق و این منفی تحت تاثیر قرار خواهد چگونه دیگران را دیدن شما و رهبری شما قابلیت.

5. قدردانی از تیم خود پیروزی

یادگیری به فکر می کنم که پیروزی های کوچک حتی آنهایی که ارزش جشن گرفتن. جشن موفقیت این است که همیشه یک سیاست خوب.

جشن موفقیت اصیل است که یک عمل بزرگ. دادن اعتبار به اعضای تیم زمانی که اعتباری است که به علت. فعال کردن اعضای تیم به اشتراک گذاری شخصی خود پیروزی به عنوان به خوبی. ارائه یک نشانه ای از قدردانی در هر زمان ممکن است.

را انتخاب کنید به یک جشن قهرمان به جای آرام naysayer.

6. عمل خود-نظم و انضباط

هرگز تحت هر شرایط ، فریادزنان اجرا خطر از اتمام سفر طولانی به تنهایی.

کار در به حداقل رساندن نقاط ضعف خود را برای پیاده روی روزانه و استراحت و تمرین های اجتماعی گوش دادن و قبول این واقعیت است که شما را به اشتباه.[7] آن زمانی خوب است که شما باید نظم و انضباط به رفع خطا.

تبلیغات

هیچ کس شروع می شود به طور کامل و منظم در حال حاضر. مانند بسیاری از چیزهای تسلط بر خود-نظم و انضباط نیاز به مقدار زیادی از عمل و صبر و شکیبایی است.

اگر شما با داشتن یک زمان سخت انضباط نفس خود را, این مقاله ممکن است کمک به شما در ساخت خود-نظم و انضباط: چگونه برای ساخت خود نظم و انضباط به اکسل در زندگی

افکار نهایی

رکود نمی خواهد به شما کمک کند با معتبر رهبری است.

پیشرو دیگران به انجام به بهترین توانایی های خود یک کار است که رهبران باید در تلاش برای. آنچه رهبران خوب انجام دهید این است که کمک به تیم خود را رسیدن به سطوح بالاتری از بهره وری بودن معتبر است.

چه خود را نظارت ، بالا یا پایین ؟

حفظ و یادگیری است. درخواست برای انتقادات و پیشنهادات صادقانه و گوش دادن به آنچه که اعضای تیم خود را به شما بگویم.

کار بر روی خود آگاهی و چگونه دیگران را می بینید. تعامل در درون گرایی و دوباره خود را تجزیه و تحلیل داستان زندگی و مبارزات.

سازگار با سخنرانی خود با قدردانی از دستاوردهای اعضای تیم خود را و عمل خود نظم و انضباط. فروتن و هرگز یادگیری را متوقف.

معتبر رهبری زمانی که توسعه استراتژیک می تواند شما را تبدیل به بهترین رهبر شما می تواند باشد.

بیشتر رهبری راهنمایی

عکس های اعتباری: ThisisEngineering RAEng از طریق unsplash.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im