6 رامش فوری ماکارونی دستور

به بسیاری از رشته فرنگی از طریق مسنجر بودجه مواد غذایی خود نسخه پشتیبان تهیه شربت خانه مورد است که مراحل را تا زمانی که شما کوتاه در پول و زمان و یا هر دو. اما به نظر من رشته فرنگی فوری نیز نشان دهنده زیاده روی لذت و هیجان.

این مراسم از رشته فرنگی فوری اجرا می شود عمیق در رگ های من. در حال رشد در یک کانتونی خانواده, رشته فرنگی فوری شد روزانه یک جزء اصلی—هنگامی که ما از مدرسه به خانه آمد ما را ربودن یک بسته از جعبه ma ma میان در بالای یخچال برای یک غذای سبک و سریع برای سیر ما نوجوان گرسنگی تا شام. زمانی که من در دبیرستان بود آن را یکی از مواد غذایی من می دانستم که چگونه به طبخ. این بار ما به خوردن نودل فوری به عنوان یک وعده غذایی کامل برای ناهار مادر من اغلب اضافه کردن برخی از “خیال باف” اتصالات را ظرف بیشتر احساس خاص—او لود آنها کافی سبزی اغلب کاهو یا bok choy قارچ قارچ دادن و روغن کنجد.

با زمان بار دیکته که ما در خانه طبخ با تکیه بر اساسی شربت خانه و نگه داشتن چشم تیز ما منابع مالی رشته فرنگی فوری بازگشته اند به عنوان نهایی صرفه احساس-مواد غذایی خوب است. و فرار از بالا سدیم (هر چند مسلما بسیار خوشمزه) ساشه باز می شود تا جهان از صبحانه, ناهار و شام امکانات. با کمک برخی از یخچال و آشپزخانه standbys مانند پس مانده غذا, سبزیجات, تخم مرغ, کیمچی, miso (بخارا) و کره بادام زمینی, نودل فوری به راحتی می توانید تبدیل شدن به یک تنومند وعده غذایی اصلی.

در اینجا راه های مورد علاقه من برای انجام درست آن:

Takeout رشته فرنگی

چه کسی از سرد کنجد یا کره بادام زمینی نودل? رشته فرنگی از طریق مسنجر مناسب برای این غذا به عنوان squiggly بافت کاملا چسبیده به سس. آنها نیز بسیار ساده است به: نازک کردن بخارا یا بادام زمینی بهتر است با آب و اضافه کردن یک حبه سیر خرد شده و فصل را با نمک و فلفل. ماهوت پاک کن زدن همه چیز را با هم و رها کردن رشته فرنگی پخته شده را مستقیما در جای خود غلت بزنید به کت رشته در دیوانه سس. اضافه کردن برخی از خیار قطعه قطعه بالا با پیازچه و نم نم باران با روغن فلفل قرمز.

Carbonara رشته فرنگی فوری

من عاشق راه قشنگ egginess از سس کاربنارا میله های فرفری رشته فرنگی. در حالی که ساخت carbonara اغلب می تواند احساس ویژگی های من سعی کنید به overthink به گام در اینجا. این نسخهها کار میکند بهترین با دو بسته از رشته فرنگی از طریق مسنجر. ماهوت پاک کن زدن با هم 1 تخم مرغ چند قاشق غذا خوری رنده شده پارمسان یا pecorino و تعداد زیادی از فلفل سیاه و سفید. هنگامی که رشته فرنگی پخته شده نگه دارید کمی از آب پخت و پز و پس از آن تخلیه می شوند. اضافه کردن گرم رشته فرنگی به تدریج در 2-3 دسته (بنابراین شما لازم نیست تقلا تخم مرغ) به eggy مخلوط حول به عنوان شما بروید. نم نم باران در مقدار کمی از آب پخت و پز و سپس با شیر یا خط خوبی با انبرک. گرما از رشته فرنگی را طبخ تخم مرغ, ذوب پنیر و ایجاد یک unctuous سس. بالا با پنیر و فلفل سیاه.

تند کیمچی رشته فرنگی

اگر شما همیشه باید کیمچی در یخچال خود را مثل من انجام ساخت یک کاسه ادویه سوپ رشته فرنگی کاری که با سهولت. گرما تا برخی از سهام سبزی, رها کردن در یک زن و شوهر را نشانه رفته قاشق غذاخوری کیمچی (هر دو مایع و جامد) و بگذارید برای چند دقیقه—کیمچی را ممزوج با سهام ایجاد یک تند براث. فصل بر این اساس با نمک و فلفل و بالا با موارد از شربت خانه خود را مانند مانده توفو (سرخ شده در ماهی تابه و یا جلوی هر دو کار می کنند) و یا سبزیجات تفت داده شده scallions دانه کنجد و بیشتر کیمچی. یک نم نم باران از روغن کنجد یا ضرری ندارد.

بزرگ کتری سرخ کردن

این فوق العاده سرگرم کننده راه برای ایجاد یک غذای کامل در یک ماهی تابه. به جای قبل از پخت رشته فرنگی, من آنها را خیس خوردن در آب جوش به مدت 2 دقیقه و پس از آن تخلیه می شوند. در یک دیگچه اضافه کردن یک نم نم باران از نفت همراه با چند مشت و سبزیجات و برخی از قطعه قطعه شده پیاز یا موسیر و هنگامی که این نرم, رشته فرنگی. سرخ دست نخورده برای چند دقیقه اجازه می دهد تا پایین به ترد ، آخرین مرحله این است که برای شکستن یک تخم مرغ و یا دو به رشته فرنگی, پوشش و اجازه می دهد که سفید پوستان به شرکت کردن. فصل خوبی را با نمک, فلفل و دسته علف و غیره با برخی از شیلی ترد یا شیلی نفت است. در حالی که شما می توانید استفاده از هر رشته برای این غذا به نحوی که بافت موجی از رشته فرنگی از طریق مسنجر فقط باعث ایجاد تضاد کامل از crispiness به نرمی.

میسو سوپ ماکارونی

Miso است که همیشه یک منبع بزرگ از اومامی را باید در یخچال و در اینجا شما می توانید آن را به سریع براث. را 1 لیتر آب جوش و سپس اضافه کردن 1-2 قاشق غذاخوری miso تا زمانی که شما یک flavorsome مرزه براث. اضافه کردن رشته فرنگی و زمانی که آنها تقریبا پخته اضافه کردن برخی از توفو و سبزیجات بسیاری از پیازچه و اگر شما آن بالا با ورق های نوری.

نارگیل تایلندی کاری رشته فرنگی

دو تا چیز که من اغلب در یخچال نیم-می توانید از شیر نارگیل و یک و نیم شیشه استفاده می شود کاری تایلندی رب. اگر شما ترکیب این دو شما باید سریع و آسان کاری آش را پخته و رشته فرنگی. بالا با سبزیجات و توفو و پیازچه.

Hetty مک کینون یک نویسنده کتاب آشپزی و مواد غذایی نویسنده و خالق دستفروش مجله. جدیدترین کتاب او توسط خانواده: جدید گیاهی راحتی مواد غذایی برای تغذیه هر روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im