6 کاری که باید فوراً درباره اسباب بازی بادی انجام دهید

امروزه به دلیل کوچک شدن فضای خانه ها شرایط تفریحی کودکان نیز محدود شده است و وسایلی نظیر اسباب بازی بادی کودک

توسط مدیر سایت در 6 اردیبهشت 1402

امروزه به دلیل کوچک شدن فضای خانه ها شرایط تفریحی کودکان نیز محدود شده است و وسایلی نظیر اسباب بازی بادی کودکان به خوبی می تواند چنین محدودیت هایی را جبران نماید. همانطور که گفتیم پسر ها در رویای قهرمان شدن هستند ، اینطور بازی ها باعث میشود که مردانه بار بیایند ( البته نه اینکه روحیه قهرمانی فقط مختص مرد ها باشد ) و سعی در مبارزه با ظلم و بدی داشته باشند. این ها مواردی اند که برای پیشگیری از آسیب های احتمالی روی روان کودکان باید در هنگام خرید تفنگ اسباب بازی در نظر گرفته شوند. 18 سال برای آن در نظر گرفته شده است. اگر قابلیت شلیک ساچمه را داشته باشد باید با توجه به برد و میزان خطر آن محدودیت سنی را تعریف کرد زیرا کودک باید توانایی درک این قضیه را که نیابد به سمت انسان یا حیوان نشانه گیری کند را داشته باشد. در آماده سازی ابتدایی کیسه بکس بادی ابتدا باید مخزن آب آن را پر کرد و بعد مخزن باد ، در غیر این صورت مخزن آب کامل پر نخواهد شد . علاوه بر روانشناسی بالینی، بندورا به نظریههای یادگیری نیز بسیار علاقهمند شد.  Th is po᠎st was c​reated ᠎by GSA C᠎on tent Gen er ator Dem​over᠎sion .

وسایل بادی دارای ایمنی بسیار بالا هستند و به همین دلیل برای هر سنی توصیه می شوند. توپ بادی هندوانه به دلیل چاپ سه بعدی منحصر به فرد خود با طرح هندوانه قاچ خورده ز یکی از پر طرفدار ترین محصولات بادی اینتکس می باشد. یکی از جذاب ترین و مفرح ترین نوع تفنگ ها اسباب بازی تفنگ آبپاش است. این تفنگ ها قابلیت پرتاب تیر ندارند و با داشتن صدا و نور و لرزش هنگام فشار دادن ماشه برای کودکان بسیار جذاب هستند. 3 سال میتواند بسیار جذاب باشد. برای استفاده از اسباب بازی آن حداقل سن 14 سال میباشد. کودکان رفتار های اخلاقی را از سه سالگی به بعد می آموزند که این سن بسیار حساسی است. اسباببازیهای بادی دارای تنوع بسیار گسترده و جذابی هستند. اگر استخر شما اندازهی کوچکی دارد بهتر است مدلهایی را انتخاب کنید که به کمک پمپ دستی باد میشوند و اگر اندازهی استخر منتخب شما بزرگ است، بهار است به سراغ مدل هایی بروید که دارای پمپ باد برقی هستند. شما باید محصولی را انتخاب کنید که بتواند وزن کودکتان را تحمل کند، در غیر این صورت ممکن است بدنه قلعه آسیب ببیند. برای تهران هر کدام را می توانید نسبت به زمان خود انتخاب نمایید.

استخرهای بادی در انواع شناور خود با شکل های مختلف کف دایره ای و مربعی در سایزهای متنوع، همچنین استخرهای توپ متنوع و گوناگون با ارتفاع های مختلف، و انواع بازی های استخری مانند توپ و حلقه از محصولات عرضه شده توسط این شرکت است. “من درک می کنم که چرا والدین از این بازی ها ناراحت می شوند، اما این یک بازی است، و بازی منجر به پرخاشگری مرگبار نمی شود. بازه سنی مناسب برای این وسایل بازی با توجه به ابعاد و اندازه ای که دارند و با توجه به کارایی آن ها برای کودکان تعیین شده است. اگر برای کودک زیر 14 سال قصد خرید این نوع تفنگ اسباب بازی را دارید از داشتن آگاهی های لازم او در مورد استفاده از آن اطمینان پیدا کنید. تفنگ های پلاستیکی برای سنین پایین تر مناسب میباشند زیرا کودک باید توانایی حمل و استفاده از آن را داشته باشند. این اسباب بازی کاملا بی خطر است به همین دلیل حداقل سن برای استفاده از آن 3 سال میباشد. این امکانات بنا به نیاز کودک و نوع بازی و سن متفاوت می باشند. حداقل سن پیشنهاد شده 14 سال میباشد. 6 سال میباشد. برای اینکه کودک فهم این را داشته باشد که نباید به سمت حیوان یا انسان نشانه بگیرد.

اگر خشونت ناشی از فضای حاکم بر بازی های تقنگی فقط محدود به همین دنیای فانتزی آنها باشد هیچ نگرانی ندارد و خرید تفنگ اسباب بازی برای آنها هیچ مانعی ندارد. همچنین قبل از نصب سرسره از صاف بودن سطح زمین و عاری بودن آن از اجزای سخت و تیز مطمئن باشید. در زمان استفاده از سرسره بادی در محیط های آبی، لازم است پس از هر بار استفاده، باد آن را خالی کرده و کاملا تمیز کنید . ما از پارچه درجه یک تقویت شده 0.9 میلی متر (1100 گرم در متر مربع) / (32 اونس در سال / yd2) PVC برزنت ، ایده آل برای پارک آبی استفاده کردیم. تفنگ های اسباب بازی پلاستیکی طرح فلزی طبیعتا دارای جنس بهتر و طول عمر بیشتری هستند که این یک مزیت برای خرید مطمئن تر به حساب می آید. اجسام بادی ممکن است در مراکز تفریحی برای انواع بازی به کار روند.

آخرین مطالب